יועץ משכנתאות פרטי

על משכנתא, ביטחון וחיסכון


רובנו אוהבים לחיות את החיים על הצד הבטוח. אנחנו לא אוהבים לקחת סיכונים מיותרים במיוחד בכל מה שקשור לכסף שלנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא לקניית בית אנחנו צריכים להתמודד עם הרבה גורמים לא צפויים שיוכלו אולי להוות בעתיד סיכון עבור העתיד הכלכלי שלנו. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהעתיד שלנו יהיה נוח מבחינה כלכלית אנחנו חייבים להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני שאנחנו לוקחים משכנתא. יועץ המשכנתאות יוכל לסייע לנו לחסוך אלפי שקלים בלקיחת המשכנתא שלנו. הוא יוכל לעזור לנו במשא ומתן על תנאי המשכנתא מול הבנק והוא יוכל לעזור להיות בטוחים שלא הסתכנו לשווא.

איך משכנתא יכולה להבטיח את איכות החיים שלנו?

משכנתא יכולה למעשה, לשפר מאוד את איכות החיים שלנו ולהפוך אותם לבטוחים יותר. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו מחליטים שנגור במשך כל החיים שלנו במקום אחד קבוע. החלטה זו מכניסה יציבות לחיים שלנו ולמשפחה שלנו. יצבות זו יכולה לאפשר לנו להתפתח מבחינה כלכלית, חברתית ואישית וגם מבחינה מקצועית. המשכנתא יכולה לאפשר לנו גם לשדרג את רמת החיים שלנו ולעבור לגור בשכונה איכותית יותר בבית טוב יותר.  המשכנתא יכולה לאפשר לנו לבסס את החיים שלנו ולבנות אותם בבית שהוא בבעלות הפרטית שלנו.

האם ניתן לחסוך כאשר יש לנו משכנתא?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לחסוך כאשר יש לנו משכנתא? כאשר יש לנו משכנתא מספר שנים אנחנו יכולים למחזר אותה ואז לחסוך הרבה מאוד כסף. מיחזור משכנתא מאפשר לנו למעשה לשנות את תנאי ההלוואה המקורית שלקחנו מהבנק בשביל לקנות את הבית שלנו. שינוי התנאים יכול לאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסך גם מדי חודש וגם בהצטברות של מספר שנים. גם אם אנחנו לא ממחזרים את המשכנתא שלנו אנחנו עדיין יכולים לחסוך על ידי ניהול נכון של כלכלת המשפחה שלנו. ניהול זהיר ואחראי של הכסף שלנו יאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה לאורך שנים רבות.

מה יותר בטוח לקחת משכנתא או להשקיע בחיסכון?

השאלה היא מה יותר בטוח מבחינה כלכלית: לקחת משכנתא? או לחסוך את הכסף שלנו בתכנית חיסכון? התשובה לכך היא גם וגם. כאשר אנחנו רק מתחילים לחסוך כסף לבית או לדירה כדאי לנו לפתוח תכנית חיסכון בה נרכז את סכום הכסף הראשוני שאנחנו צריכים בשביל לקנות את הבית שלנו. לאחר שנחליט איזה בית אנחנו רוצים לקנות אנחנו נצטרך להשתמש בחיסכון שלנו כמימון העצמי של הבית שלנו. הרי כל משכנתא מתבססת על הון עצמי ראשוני שאנחנו מביאים לשם קניית הבית שלנו. לכן כדאי לנו גם לחסוך כסף וגם לקחת משכנתא – כי רק כך רובנו נוכל להיות בעלים של בית או דירה משלנו ולא לגור בשכירות גבוהה מאוד.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19