יועץ משכנתאות פרטי

על משכנתא, ביטחון וחיסכון


רובנו אוהבים לחיות את החיים על הצד הבטוח. אנחנו לא אוהבים לקחת סיכונים מיותרים במיוחד בכל מה שקשור לכסף שלנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא לקניית בית אנחנו צריכים להתמודד עם הרבה גורמים לא צפויים שיוכלו אולי להוות בעתיד סיכון עבור העתיד הכלכלי שלנו. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שהעתיד שלנו יהיה נוח מבחינה כלכלית אנחנו חייבים להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני שאנחנו לוקחים משכנתא. יועץ המשכנתאות יוכל לסייע לנו לחסוך אלפי שקלים בלקיחת המשכנתא שלנו. הוא יוכל לעזור לנו במשא ומתן על תנאי המשכנתא מול הבנק והוא יוכל לעזור להיות בטוחים שלא הסתכנו לשווא.

איך משכנתא יכולה להבטיח את איכות החיים שלנו?

משכנתא יכולה למעשה, לשפר מאוד את איכות החיים שלנו ולהפוך אותם לבטוחים יותר. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו מחליטים שנגור במשך כל החיים שלנו במקום אחד קבוע. החלטה זו מכניסה יציבות לחיים שלנו ולמשפחה שלנו. יצבות זו יכולה לאפשר לנו להתפתח מבחינה כלכלית, חברתית ואישית וגם מבחינה מקצועית. המשכנתא יכולה לאפשר לנו גם לשדרג את רמת החיים שלנו ולעבור לגור בשכונה איכותית יותר בבית טוב יותר.  המשכנתא יכולה לאפשר לנו לבסס את החיים שלנו ולבנות אותם בבית שהוא בבעלות הפרטית שלנו.

האם ניתן לחסוך כאשר יש לנו משכנתא?

אנשים רבים תוהים האם ניתן לחסוך כאשר יש לנו משכנתא? כאשר יש לנו משכנתא מספר שנים אנחנו יכולים למחזר אותה ואז לחסוך הרבה מאוד כסף. מיחזור משכנתא מאפשר לנו למעשה לשנות את תנאי ההלוואה המקורית שלקחנו מהבנק בשביל לקנות את הבית שלנו. שינוי התנאים יכול לאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסך גם מדי חודש וגם בהצטברות של מספר שנים. גם אם אנחנו לא ממחזרים את המשכנתא שלנו אנחנו עדיין יכולים לחסוך על ידי ניהול נכון של כלכלת המשפחה שלנו. ניהול זהיר ואחראי של הכסף שלנו יאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה לאורך שנים רבות.

מה יותר בטוח לקחת משכנתא או להשקיע בחיסכון?

השאלה היא מה יותר בטוח מבחינה כלכלית: לקחת משכנתא? או לחסוך את הכסף שלנו בתכנית חיסכון? התשובה לכך היא גם וגם. כאשר אנחנו רק מתחילים לחסוך כסף לבית או לדירה כדאי לנו לפתוח תכנית חיסכון בה נרכז את סכום הכסף הראשוני שאנחנו צריכים בשביל לקנות את הבית שלנו. לאחר שנחליט איזה בית אנחנו רוצים לקנות אנחנו נצטרך להשתמש בחיסכון שלנו כמימון העצמי של הבית שלנו. הרי כל משכנתא מתבססת על הון עצמי ראשוני שאנחנו מביאים לשם קניית הבית שלנו. לכן כדאי לנו גם לחסוך כסף וגם לקחת משכנתא – כי רק כך רובנו נוכל להיות בעלים של בית או דירה משלנו ולא לגור בשכירות גבוהה מאוד.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים