יועץ משכנתאות פרטי

ניהול פיננסי


ייעוץ פיננסי כלכלי למשפחות בצמתי דרכים בעלות השלכות פיננסיות

בחייו של כל אדם בוגר יישנן צמתים בהן הוא נדרש להחליט החלטות הקשורות להיבט הפיננסי באופן ישיר או עקיף, כשלעתים ההשלכות הפיננסיות הללו עשויות להיות הרות גורל. הנסיבות המובילות לצמתי הדרכים האלו הינן רבות ומגוונות כגון התמסדות, נישואין ונטילת משכנתא לצורך רכישת דירה, נסיבות של הליכי גירושין ומעבר לסטאטוס של משפחה חד הורית, התלבטויות בנוגע לפרישה מוקדמת מן העבודה והשלכותיה הכלכליות, וכן התלבטויות הנוגעות לפתיחת עסק משפחתי, או צבירת הון וחיפוש אחר הזדמנויות פיננסיות כדאיות וכדומה. החלטות פיננסיות העשויות להשפיע על חיי התא המשפחתי הינן גורליות אף יותר מהסיבה שהשלכותיה של ההחלטה משפיעות גם על חייהם של יקירינו.

מתי נדרש אבחון פיננסי משפחתי

יחד עם זאת, התנהלות פיננסית נבונה וחכמה של משק הבית בחיי היומיום אינה תלויה בצומת דרכים זו או אחרת, כשלרוע המזל הידע בתחום אינו נרכש בבית הספר, ואנשים רבים מתנהלים בחייהם הבוגרים ללא שמץ של מושג כיצד לנווט את עצמם בהיבט הכלכלי על מנת לשמור מצד אחד על רמת חיים נאותה ומנגד להתנהל ללא הלוואות או מינוס בבנק ואף לבסס את העתיד הכלכלי. משפחות פונות לרוב אל ייעוץ פיננסי בנסיבות ייחודיות כגון ייעוץ לפני לקיחת משכנתא, פתיחת עסק או שיפוץ דירה. במצבים הללו בוחנים היועצים את כל ההשלכות הפיננסיות של הצעד המשמעותי שעומד להינקט, נבחנים תמהילי משכנתא המותאמים באופן פרטני למצבו הכלכלי של הלקוח ונבדקת כדאיותה של משכנתא, והשלכותיה הכלכליות בהווה ובטווח העתידי.

תהליך הייעוץ האישי למשפחה- הלכה למעשה

ואולם, ניתן ליהנות גם מייעוץ פיננסי משפחתי להתנהלות כלכלית נבונה וחכמה, ולתכנן את העתיד הפיננסי בדרך מקצועית ויעילה. תהליך הייעוץ האישי למשפחה מורכב מפגישות אישיות, הכנת דו”ח פיננסי, מציאת פתרונות לדילמה הכלכלית, ליווי טלפוני ואיתור מגוון הזדמנויות פיננסיות כגון הפחתת עלויות הביטוח או העמלות, זכאות לתביעות, החזרי מס שונים, איתורם של כספים אבודים וכדומה. תכנית הייעוץ הבסיסית מורכבת לרוב מכמה מפגשים במהלך מספר חודשים בהתאם לצרכי המשפחה. במהלך המפגשים נלקחים בחשבון הפרמטרים המשפיעים על התנהלותה הכלכלית של המשפחה, כשהנתונים מנותחים ביחד עם הלקוח וניתנות המלצות לפתרונות עבור ניהול כלכלי נכון ומאוזן.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים