יועץ משכנתאות פרטי

משכנתאות, עד כמה אנו מתמצאים או מתאמצים להבין בנושא.


לקיחת משכנתאות- על פי רוב אירוע חד פעמי בחיינו

עבור רבים מאיתנו שרכשו או ירכשו דירה רק פעם אחת בחייהם כל נושא המשכנתא כתהליך עם כל השלבים הכרוכים בהשגתה, נתפש כלא מוכר ולא “ידידותי למשתמש”. הבנת האפשרויות, החלופות, המונחים הבנקאיים (סוגי הריביות, עמלת היוון, הצמדות) הופכת לתכנית הכשרה אישית לעתים מזורזת על מנת לעבור את התהליך בשלום ולקבל משכנתא, הריי על פי רוב לא נצטרך לעסוק בזה שוב, או לפחות לא בקרוב. ובכן הנחות אלה הן שגויות ואין להסתמך על מבחן התוצאה (הצלחנו לקבל משכנתא!), התהליך הנו חשוב לא פחות וביצועו תוך שיקולים שאינם מתבססים על ידע והבנה מלאים, עלול לעלות לכם כסף רב.

להסתמך על הבנקאי?

כאמור, לא כולנו מגיעים לשלב לקיחת המשכנתא עם ידע בנקאי ופיננסי. בהיעדר ידע בתחום, רבים מנחמים עצמם כי יוכלו להסתמך על עצת הבנקאי, הלוא הוא איש מקצועי ואדיב, שוודאי יסביר לנו ויפרט את האפשרויות האופטימליות עבורינו. אחרים פונים להתייעץ עם חברים או בני משפחה שעשו זאת בעבר והצליחו…גם הנחות אלה הינן שגויות. הבנקאי הוא עובד המייצג מוסד למטרות רווח כאשר אתם הלקוחות התורמים לרווחיות זו. המידע שהוא יוכל או יהיה מעוניין לספק לכם, לעולם יהיה מוטה לטובת הבנק או במקרה הטוב לטובת שני הצדדים. אך זה אינו מספיק, במקרים רבים ישנם מסלולי משכנתא טובים וזולים יותר, במקרים אחרים ישנן עמלות המוטלות עלינו, כגון עמלת פתיחת תיק, שאינן מחוייבות המציאות וניתן ואפילו כדאי להתמקח עליהן.
גם שיעור הריבית על המשכנתא ניתן לדיון ולמשא ומתן.

אז כיצד נכון לגשת לנושא?

דווקא משום שזהו תהליך שנעבור בחיינו רק פעם אחת או אולי פעמים מועטות, כדאי לעשות אותו נכון ובתבונה. אם אתם חשים שאין בידכם הזמן או היכולת להבין בתחום באופן מעמיק, כדאי לא לגשת לעניין לבדכם. נטילת משכנתא הינה תהליך שאם יבוצע נכון ובהסתמך על ידע מקצועי יוכל לחסוך לכם עשרות עד מאות אלפי שקלים. לכן, כמו בתחומים אחרים בחיינו בהם אנו פונים לייעוץ של מומחה, כגון ברפואה או עריכת דין, גם כאן נחוץ לעשות זאת. על פי רוב, יועצי משכנתאות פרטיים הינם עובדי בנק לשעבר, שעברו לתת שירותיהם באופן פרטי, ללווים. הם מכירים את התחום באופן מעמיק על כל היבטיו כולל הכרת שיקולי הצד המלווה, זהו ידע שלא יסולא בפז ויכול לעמוד לרשותכם ולצידכם ללא אינטרסים זרים.
היועץ, יוכל לנהל עבורכם ובשבילכם את תהליך המשא ומתן מול הבנק או הגוף המלווה. מהכרתו את שוק המשכנתאות, הוא יוכל גם לסייע לכם בהבנת ומילוי הטפסים הרבים עליהם יש לחתום, להשיג עבורכם שעורי ריבית נמוכים ככל שניתן וחשוב מכך, יוודא שתמהיל המשכנתא – משכה וההחזרים עליה, יתאמו לצרכים הספציפיים שלכם.
העלות של העסקת יועץ משכנתאות אישי הנה בטלה בשישים ביחס לחסכון העצום שהוא עשוי לייצר עבורכם, ההתלבטות היא מיותרת שכן היתרונות מדברים בעד עצמם, העסיקו יועץ משכנתא אישי ומקצועי,בעל ניסיון מוכח.
בהצלחה!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19