יועץ משכנתאות פרטי

על משכנתא ופיטורים


כאשר אנחנו מאבדים את מקום העבודה שלנו אנחנו מרגישים כאילו חרב עלינו עולמנו. ללא מקום העבודה שלנו לא יהיה לנו מקור הכנסה ולא נוכל לשלם את החשבונות שלנו ובין השאר גם את תשלומי ההלוואה שלקחנו על הבית שלנו. מה אנחנו יכולים לעשות במקרה שפיטררו אותנו? איך אנחנו יכולים לשלם את המשכנתא? ללא עבודה וללא מקור הכנסה קבוע? שאלה זאת מטרידה אנשים רבים. קודם כל חשוב שניקח אוויר וננשום עמוק. גם במקרה שבו איבדנו את מקום העבודה שלנו – זה לא סוף העולם, גם בכל מה שקשור להלוואה שלנו. תמיד נוכל למצוא עבודה חדשה ויש גם הרבה דרכים שאנחנו יכולים לחסוך בהוצאות המשפחתיות שלנו ולהמשיך לשלם את החשבונות ההכרחיים שלנו כמו חשבון החשמל, חשבון המים והתשלומים על הבית או הדירה שלנו.

טיפים לחיסכון – שיאפשרו לנו לשלם את ההלוואות שלנו

ברגע בו אנחנו מאבדים את מקום העבודה שלנו אנחנו פתאום מבינים כמה מותרות היו לנו בחיים. כאשר אנחנו ללא עבודה אנחנו חייבים לצמצם את ההוצאות שלנו ושל המשפחה שלנו ולהתחיל לחסוך. השאלה היא רק איך אנחנו יכולים לחסוך? ועל מה אנחנו יכולים לוותר? כאשר אנחנו חייבים לחסוך ולהקטין את ההוצאות שלנו אנחנו צריכים להחליט החלטות כואבות מאוד. כך למשל אם אנחנו היינו רגילים ללכת לבתי קפה ומסעדות – אנחנו צריכים להפסיק לעשות זאת, כי זה יחסוך לנו מספר מאות שקלים מדי חודש. הוצאות נוספות שאנחנו יכולים לחסוך בהן הן ההוצאות שלנו בסופר או במרכולת. בסופר כדאי לנו לקנות רק אוכל שהוא הכרחי לקיום שלנו, מאכלים כמו חטיפים, ממתקים ושתייה קלה יכולים לעלות הרבה כסף. כאשר אנחנו מפסיקים לקנות אותם אנחנו חוסכים הרבה מאוד.

איך ניתן לשנות את דפוסי הצריכה שלנו ולשלם את המשכנתא?

כאשר אנחנו משנים את דפוסי הצריכה שלנו אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף. החיסכון שלנו יוכל לאפשר לנו להמשיך ולשלם את ההלוואה שלקחנו בשביל לקנות את הבית שלנו. האמת היא שמאוד לא קל לשנות את דפוסי הצריכה שלנו. גם לאחר שאנחנו כבר לא עובדים אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו אנחנו ממשיכים להוציא כמו כאשר עבדנו. יועץ פינססי בעל ניסיון יוכל לסייע לנו להבין איפה אנחנו יכולים להוציא פחות כסף. יועץ זה יעשה לנו סדר בחשבון הבנק שלנו ויאפשר לנו לשמור על איכות חיים טובה אשר מתאימה גם לגובהה ההכנסה הנוכחי שלנו. שינוי זה הוא לא קל והוא לא קורה בין לילה. שינוי דפוסי הצריכה והוצאת הכספים שלנו הוא תהליך ואיש מקצוע אשר ילווה אותנו יוכל לסייע לנו לעשות אותו בהצלחה.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מאבדים את העבודה שלנו המצוקה שלנו והפחד שלנו הם רבים. חשוב שנדע שזה לא סוף העולם. על ידי כך שנתארגן בהתאם לתנאי החיים החדשים שלנו נוכל להמשיך ולעמוד בתשלומי המשכנתא שלנו. שינוי דפוסי ההתנהגות הרגילים שלנו בכל מה שקשור להתנהלות הכספית שלנו יאפשר לנו לחסוך הרבה משאבים ולשמור את הבית שלנו בבעלות הפרטית שלנו. שינוי זה יכול להיות שינוי שנעבור ביחד כל בני המשפחה והוא יאפשר לנו להמשיך ולנהל אורח חיים טוב.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19