יועץ משכנתאות פרטי

על משכנתא ופיטורים


כאשר אנחנו מאבדים את מקום העבודה שלנו אנחנו מרגישים כאילו חרב עלינו עולמנו. ללא מקום העבודה שלנו לא יהיה לנו מקור הכנסה ולא נוכל לשלם את החשבונות שלנו ובין השאר גם את תשלומי ההלוואה שלקחנו על הבית שלנו. מה אנחנו יכולים לעשות במקרה שפיטררו אותנו? איך אנחנו יכולים לשלם את המשכנתא? ללא עבודה וללא מקור הכנסה קבוע? שאלה זאת מטרידה אנשים רבים. קודם כל חשוב שניקח אוויר וננשום עמוק. גם במקרה שבו איבדנו את מקום העבודה שלנו – זה לא סוף העולם, גם בכל מה שקשור להלוואה שלנו. תמיד נוכל למצוא עבודה חדשה ויש גם הרבה דרכים שאנחנו יכולים לחסוך בהוצאות המשפחתיות שלנו ולהמשיך לשלם את החשבונות ההכרחיים שלנו כמו חשבון החשמל, חשבון המים והתשלומים על הבית או הדירה שלנו.

טיפים לחיסכון – שיאפשרו לנו לשלם את ההלוואות שלנו

ברגע בו אנחנו מאבדים את מקום העבודה שלנו אנחנו פתאום מבינים כמה מותרות היו לנו בחיים. כאשר אנחנו ללא עבודה אנחנו חייבים לצמצם את ההוצאות שלנו ושל המשפחה שלנו ולהתחיל לחסוך. השאלה היא רק איך אנחנו יכולים לחסוך? ועל מה אנחנו יכולים לוותר? כאשר אנחנו חייבים לחסוך ולהקטין את ההוצאות שלנו אנחנו צריכים להחליט החלטות כואבות מאוד. כך למשל אם אנחנו היינו רגילים ללכת לבתי קפה ומסעדות – אנחנו צריכים להפסיק לעשות זאת, כי זה יחסוך לנו מספר מאות שקלים מדי חודש. הוצאות נוספות שאנחנו יכולים לחסוך בהן הן ההוצאות שלנו בסופר או במרכולת. בסופר כדאי לנו לקנות רק אוכל שהוא הכרחי לקיום שלנו, מאכלים כמו חטיפים, ממתקים ושתייה קלה יכולים לעלות הרבה כסף. כאשר אנחנו מפסיקים לקנות אותם אנחנו חוסכים הרבה מאוד.

איך ניתן לשנות את דפוסי הצריכה שלנו ולשלם את המשכנתא?

כאשר אנחנו משנים את דפוסי הצריכה שלנו אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף. החיסכון שלנו יוכל לאפשר לנו להמשיך ולשלם את ההלוואה שלקחנו בשביל לקנות את הבית שלנו. האמת היא שמאוד לא קל לשנות את דפוסי הצריכה שלנו. גם לאחר שאנחנו כבר לא עובדים אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב בו אנחנו ממשיכים להוציא כמו כאשר עבדנו. יועץ פינססי בעל ניסיון יוכל לסייע לנו להבין איפה אנחנו יכולים להוציא פחות כסף. יועץ זה יעשה לנו סדר בחשבון הבנק שלנו ויאפשר לנו לשמור על איכות חיים טובה אשר מתאימה גם לגובהה ההכנסה הנוכחי שלנו. שינוי זה הוא לא קל והוא לא קורה בין לילה. שינוי דפוסי הצריכה והוצאת הכספים שלנו הוא תהליך ואיש מקצוע אשר ילווה אותנו יוכל לסייע לנו לעשות אותו בהצלחה.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מאבדים את העבודה שלנו המצוקה שלנו והפחד שלנו הם רבים. חשוב שנדע שזה לא סוף העולם. על ידי כך שנתארגן בהתאם לתנאי החיים החדשים שלנו נוכל להמשיך ולעמוד בתשלומי המשכנתא שלנו. שינוי דפוסי ההתנהגות הרגילים שלנו בכל מה שקשור להתנהלות הכספית שלנו יאפשר לנו לחסוך הרבה משאבים ולשמור את הבית שלנו בבעלות הפרטית שלנו. שינוי זה יכול להיות שינוי שנעבור ביחד כל בני המשפחה והוא יאפשר לנו להמשיך ולנהל אורח חיים טוב.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים