יועץ משכנתאות פרטי

מדריך משכנתא – כדאי לקרוא


לפני כמה שנים התחתנתם, שניכם עובדים בעבודות מסודרות והתחלתם לחלום על קניית דירה? אם כך, למה שלא תעשו כל מה שאתם יכולים כדי להגשים את החלום הזה? מדריך משכנתא זה אחד מהכלים שיסייעו לכם בצורה הטובה ביותר ברכישת הדירה הראשונה ועל כך במאמר שלפניכם.

כל הסיבות לקרוא מדריך משכנתא

רגע לפני שאתם מתחילים לדמיין איך תפסיקו לשלם שכר דירה ואיך לא תממנו יותר את המשכנתא של בעל הבית שלכם, כדאי שתדעו לפני מה אתם עומדים. זה נכון שאתם יכולים להיכנס לבנק גם בלי לקרוא מדריך משכנתא ופשוט לשמוע מה שיש לפקיד לספר לכם, אך לא בטוח שזו הדרך הנכונה. לצערנו, למרות שאנחנו סומכים על הבנק ושם אנחנו מחזיקים את כל הכסף שלנו, בסופו של דבר גם לבנק יש אינטרס להרוויח עלינו. לכן בסופו של דבר גם בבנק אנחנו צריכים להתמקח, וככל שנכיר את הנושא של המשכנתאות יותר לעומק כך נוכל לענות בצורה טובה יותר על כל השאלות וההצעות של הבנק. זו הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לכם תחילה להתעמק בנושא הזה ורק אחר כך להגיע לבקש את ההלוואה מהבנק.
הכירו את התנאים ואת דרישות הבנקים
בכל מדריך משכנתא יש התייחסות, לפני הכול, לתנאי הבנקים להענקת משכנתא ללקוחות. אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת זה שללא הון עצמי אין כל סיכוי שתוכלו לקבל את ההלוואה שלה אתם זקוקים. במידה ומדובר על הדירה יחידה המשכנתא תוכל להגיע לגובה של 75% מהסכום, מה שאומר שיהיה עליכם להגיע עם הון עצמי של לא פחות 25%. מעבר לכך אתם תצטרכו גם להוכיח שאתם עובדים, שההכנסות שלכם קבועות וגם עומדות בסטנדרטים מסוימים.
הכירו את המסלולים השונים
עוד דבר שתתקלו בו במסגרת התעמקותכם בנושא של מדריך משכנתא, זו העובדה שיש היום הרבה מאוד מסלולים של משכנתאות שביניהם אפשר לבחור. לכן אתם צריכים להבין שזה שהחברים הכי טובים שלכם לקחו משכנתא במסלול מסוים עם ריבית כזאת או אחרת זה לא אומר שגם לכם מסלול כזה יוכל להתאים. לכל אחד מאיתנו יש יכולות כלכליות שונות, בין אם הן כוללת את ההון העצמי ובין אם הן כוללות את אפשרות ההחזר. לכן חשוב להיות מודעים לכך וצריך לדעת גם לבחור את המסלול הנכון. זה ברור שהחיים שלכם בעוד כמה שנים לא ייראו כפי שהם נראים היום, כי סביר להניח שתרוויחו יותר והגיוני שהמשפחה שלכם גם תגדל.

כל הדברים האלה ישפיעו בעתיד על היכולת שלכם להחזיר את ההלוואה בכל חודש, ולכן צריך לקחת את הנתונים האלה בחשבון כשאתם רוצים לקחת משכנתא. יועצי משכנתאות שעוסקים בתחום הזה מזה שנים רבות יוכלו לעזור לכם ולהדריך אתכם כל הדרך עד המשכנתא הרצויה ועד רכישת הדירה הראשונה שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים