יועץ משכנתאות פרטי

מדריך משכנתא – כדאי לקרוא


לפני כמה שנים התחתנתם, שניכם עובדים בעבודות מסודרות והתחלתם לחלום על קניית דירה? אם כך, למה שלא תעשו כל מה שאתם יכולים כדי להגשים את החלום הזה? מדריך משכנתא זה אחד מהכלים שיסייעו לכם בצורה הטובה ביותר ברכישת הדירה הראשונה ועל כך במאמר שלפניכם.

כל הסיבות לקרוא מדריך משכנתא

רגע לפני שאתם מתחילים לדמיין איך תפסיקו לשלם שכר דירה ואיך לא תממנו יותר את המשכנתא של בעל הבית שלכם, כדאי שתדעו לפני מה אתם עומדים. זה נכון שאתם יכולים להיכנס לבנק גם בלי לקרוא מדריך משכנתא ופשוט לשמוע מה שיש לפקיד לספר לכם, אך לא בטוח שזו הדרך הנכונה. לצערנו, למרות שאנחנו סומכים על הבנק ושם אנחנו מחזיקים את כל הכסף שלנו, בסופו של דבר גם לבנק יש אינטרס להרוויח עלינו. לכן בסופו של דבר גם בבנק אנחנו צריכים להתמקח, וככל שנכיר את הנושא של המשכנתאות יותר לעומק כך נוכל לענות בצורה טובה יותר על כל השאלות וההצעות של הבנק. זו הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לכם תחילה להתעמק בנושא הזה ורק אחר כך להגיע לבקש את ההלוואה מהבנק.
הכירו את התנאים ואת דרישות הבנקים
בכל מדריך משכנתא יש התייחסות, לפני הכול, לתנאי הבנקים להענקת משכנתא ללקוחות. אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לדעת זה שללא הון עצמי אין כל סיכוי שתוכלו לקבל את ההלוואה שלה אתם זקוקים. במידה ומדובר על הדירה יחידה המשכנתא תוכל להגיע לגובה של 75% מהסכום, מה שאומר שיהיה עליכם להגיע עם הון עצמי של לא פחות 25%. מעבר לכך אתם תצטרכו גם להוכיח שאתם עובדים, שההכנסות שלכם קבועות וגם עומדות בסטנדרטים מסוימים.
הכירו את המסלולים השונים
עוד דבר שתתקלו בו במסגרת התעמקותכם בנושא של מדריך משכנתא, זו העובדה שיש היום הרבה מאוד מסלולים של משכנתאות שביניהם אפשר לבחור. לכן אתם צריכים להבין שזה שהחברים הכי טובים שלכם לקחו משכנתא במסלול מסוים עם ריבית כזאת או אחרת זה לא אומר שגם לכם מסלול כזה יוכל להתאים. לכל אחד מאיתנו יש יכולות כלכליות שונות, בין אם הן כוללת את ההון העצמי ובין אם הן כוללות את אפשרות ההחזר. לכן חשוב להיות מודעים לכך וצריך לדעת גם לבחור את המסלול הנכון. זה ברור שהחיים שלכם בעוד כמה שנים לא ייראו כפי שהם נראים היום, כי סביר להניח שתרוויחו יותר והגיוני שהמשפחה שלכם גם תגדל.

כל הדברים האלה ישפיעו בעתיד על היכולת שלכם להחזיר את ההלוואה בכל חודש, ולכן צריך לקחת את הנתונים האלה בחשבון כשאתם רוצים לקחת משכנתא. יועצי משכנתאות שעוסקים בתחום הזה מזה שנים רבות יוכלו לעזור לכם ולהדריך אתכם כל הדרך עד המשכנתא הרצויה ועד רכישת הדירה הראשונה שלכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19