יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה וצרכנות נבונה


הידוק החגורה

לכל משפחה ישנן תקופות וזמנים המאלצים אותה “להדק את החגורה” בין אם זה לתקופה קצובה בה חל שינוי במאזן הכלכלי בבית כגון ירידה בהכנסה או הוצאות בלתי צפויות ובין אם מדובר באימוץ אורח חיים חדש השואף לחסכון ככורח המציאות. בהנחה שהגדלת ההכנסות היא אינה פשוטה, צורכת זמן או לא אפשרית, החלופה הטבעית אליה יש לגשת היא בחינת הקטנת ההוצאות, להלן חיסכון.

צרכנות נבונה

משפחה הנה יחידה צרכנית לכל דבר ועניין וככזו, ייטב לה אם תאמץ הרגלי צרכנות נבונה כדבר שבשגרה. חלק מן ההוצאות
החודשיות אינן קשיחות ועל ידי אימוץ עקרונות נכונים בקנייה נוכל לצמצם את התקציב הנדרש להן.

קניית מוצרי מזון כצרכנות נבונה

בתרבות השפע הצרכנית המאפיינת את תקופתנו, יש מגוון עצום של חנויות ורשתות שווק למזון, החל מן המרכול השכונתי וכלה ברשתות הסופר מרקט הענקיות החולשות כמעט על כל אזור תעשייה. בבואינו לקנות מוצרי מזון כדאי לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:
בחרו סניפים גדולים או ראשיים של רשתות שווק, המצטיינים במגוון עשיר של חלופות וחברות יצרניות לכל מוצר, דבר המאפשר טווח מחירים רחב ונח. רשתות אלה על פי רוב אף מציעות את “מותג הבית” למוצרים ומצרכים רבים, אשר נוטה להיות זול הרבה יותר ממותגים מתחרים גנריים. רשתות גדולות, להבדיל ממרכולים שכונתיים קטנים, גם נהנות מול ספקיהן מיתרון הגודל המאפשר להם לקנות כמויות גדולות בהנחות משמעותיות, אשר את חלקן הן מגלגלות אלינו – הצרכן הסופי.
הכינו רשימה של הנחוץ לכם בטרם הגעתכם למרכול, רשימה שהוכנה מראש תמקד אתכם במצרכים הנחוצים לכם ותמנע מכם “הסתובבויות” מיותרות במעברי החנות העמוסים מדפים המכילים מוצרים “מפתים” שלא כולם באמת נחוצים לכם.
תכננו קנייה גדולה, הקפידו לרכוש מוצרים ברי קיימא לתקופה ממושכת, אל תתמקדו בנחוץ לכם לשבוע הקרוב אלא בצעו הערכה של תצרוכת חודשית. קנייה גדולה מאפשרת ניצול של מבצעי כמות וגודל, המוצעים ברוב הרשתות כגון 1+1 במתנה, אריזות חסכון וכדומה. השוו מחירים, לפני שאתם בוחרים לאיזו רשת שווק לגשת, בדקו מחירים, עיינו בקטלוגי מבצע ובפרסומים שחלקם אף מגיעים אל תיבות הדואר שלנו. העדיפו רשת המציעה את המצרכים הנחוצים לכם במחירי מבצע. אמנם נח לגשת באופן קבוע לאותו מרכול, אך החסכון שעשוי לצמוח מבחירה סלקטיבית של הסניף או הרשת בהם נבצע את קנייתינו, הינו משמעותי ומשתלם יותר מן הנוחות.
ריכשו ירקות ופירות בשוק, במידה ויש שוק עירוני סמוך למקום מגוריכם, מומלץ לבצע שם את קניית הפירות והירקות ולעיתים אף מוצרים נוספים כמו בשר, דגים ומוצרי מאפה. המחירים בשווקים הינם נמוכים לאין שיעור מאלו המוצעים במרכולים ברשתות השווק או אצל הירקן השכונתי. יתרה מכך, ברוב המקרים תיהנו גם מטריות וממגוון גדולים הרבה יותר.

מועדונים וקופונים

רשתות שווק למזון ולאופנה מציעות לנו במקרים רבים להצטרף למועדון הלקוחות שלהם. במידה וההצטרפות למועדון אינה כרוכה בתשלום או לחליפין כרוכה בתשלום שמוחזר לכם במהלך קניות עתידיות, עשו זאת! במקרים רבים חברי מועדוני צרכנות נהנים ממחירים ייחודיים והצעות בלעדיות משתלמות.
צרכנות נבונה היא ללא ספק אפיק משמעותי להקטנת ההוצאות של התא המשפחתי. הפערים במחירים הינם גדולים ובהחלט מומלץ להשקיע ולבחון היכן וכיצד אתם ניגשים לקנייתכם הבאה במרכול או ברשת השווק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19