יועץ משכנתאות פרטי

כיצד מקבלים משכנתא מהבנק


כיצד מקבלים משכנתא מהבנק

אחד מהצעדים הכלכליים הגדולים ביותר עבור רוב האנשים זה לקנות דירה, ולמען האמת, רוב האנשים יכולים לעשות זאת רק בעזרת הלוואת משכנתא שהם מקבלים מהבנק. במידה וגם אתם מצאתם דירה שאתם רוצים לקנות וכעת הייתם רוצים לקבל את ההלוואה הגדולה מהבנק שלכם, כדאי שתדעו שאתם עומדים בפני הליך ארוך, מורכב ושאינו פשוט כלל. יחד עם זאת, כולם עוברים את זה ואם תפעלו על פי ההוראות המדויקות תוכלו לעשות זאת בזמן הקצר יותר ובצורה הכי מסודרת שיש. השלב הראשון שיהיה עליכם לעבור כדי לקבל את המשכנתא שלכם הוא שלב איסוף המסמכים, כשחשוב לדעת שבנוגע למסמכים הבנק יוכל לדרוש מכם מסמכים שונים. אומנם יש דברים פורמאליים שהבנק דורש מכולם כמו ת”ז, דפי עו”ש של שלושת החודשים האחרונים וכדומה, אך הוא יוכל גם לדרוש מכם מסמכים מיוחדים. במיוחד יהיה עליכם להוכיח את ההכנסות שלכם בחודשים או בשנים האחרונות, בין אם אתם שכירים ובין אם אתם מנהלים עסק עצמאי.

הגשת הבקשה לקבלת המשכנתא

על פי גרוסמן יעוץ פיננסי ניתן לראות שהשלב השני בלקיחת המשכנתא הוא השל שבו מגישים את הבקשה עצמה. בכל מקום שבו תקבלו ייעוץ משכנתאות יסבירו לכם שבשלב הזה אתם, בתור הלקוחות, צריכים למסור לבנק את הבקשה כולל ההסבר לסיבה שבגללה אתם רוצים לקחת משכנתא. יש אנשים שלוקחים משכנתאות כדי לממן קנייה של דירה מהקבלן, יש כאלה שלוקחים את המשכנתא כדי לממן דירה יד שנייה, למחזור של משכנתא, למשכנתא לכל מטרה או לסיבות אחרות. אי אפשר יהיה להתקדם בתהליך ללא הגשת הבקשה הזאת ולכן חשוב לבצע את העניין הזה כבר בשלב השני.

תמהיל המשכנתא

חשוב לדעת שיש הרבה מאוד מסלולים של החזר משכנתא ולכל אדם יש מסלול אחר שיוכל להתאים לו. בכל מקום תוכלו לקבל ריבית משכנתא שתהייה שונה, ובכל מסלול תוכלו למצוא דברים שיהיו נוחים יותר או פחות עבורכם באופן אישי. לכן כעת כדאי לכם לבדוק איזה מסלול יוכל להתאים לכם בצורה הטובה ביותר, ותוכלו לעשות זאת בעזרת גרוסמן יעוץ פיננסי. שימו לב שיש לקחת בחשבון לא רק את המצב הכלכלי העדכני שלכם כיום, כי למעשה כדאי מאוד להתייחס לעתיד ולכל השינויים שעלולים יהיו להשפיע עליכם מבחינת יכולת החזר החוב. כלומר, סביר להניח שאם אתם מתכננים לעשות ילדים הרי שיכולת ההחזר החודשית שלכם תשתנה, ולכן חשוב ביותר לקחת בחשבון את כל השיקולים האלה כשאתם עושים חישוב משכנתא ובוחרים תמהיל.

משא ומתן עם הבנקים

אחרי שיהיה לכם תמהיל משכנתא תוכלו להתחיל לדון עם הבנקים על התנאים השונים, והבסיס לדיונים האלה יהיה תמיד רק תמהיל המשכנתא שכבר הכנתם. אצל כל בנק תוכלו לקבל משכנת אחרת, על אחוזים אחרים מהסכום וגם עם ריבית שונה, כך שאין ספק שאתם צריכים להשקיע בנושא של ההתמקחות אל מול הבנקים. גרוסמן יעוץ פיננסי זה המקום שבו תוכלו לקבל את כל העזרה והמידע שאתם צריכים לא רק בנוגע לנושא של מחשבון משכנתא ובחירת המשכנתא המתאימה, אלא גם בליווי בכל מה שנוגע להתמקחות מול הבנק ולכן לא כדאי לכם להסס לפנות לקבלת שירותיו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים