יועץ משכנתאות פרטי

כיצד מקבלים משכנתא מהבנק


כיצד מקבלים משכנתא מהבנק

אחד מהצעדים הכלכליים הגדולים ביותר עבור רוב האנשים זה לקנות דירה, ולמען האמת, רוב האנשים יכולים לעשות זאת רק בעזרת הלוואת משכנתא שהם מקבלים מהבנק. במידה וגם אתם מצאתם דירה שאתם רוצים לקנות וכעת הייתם רוצים לקבל את ההלוואה הגדולה מהבנק שלכם, כדאי שתדעו שאתם עומדים בפני הליך ארוך, מורכב ושאינו פשוט כלל. יחד עם זאת, כולם עוברים את זה ואם תפעלו על פי ההוראות המדויקות תוכלו לעשות זאת בזמן הקצר יותר ובצורה הכי מסודרת שיש. השלב הראשון שיהיה עליכם לעבור כדי לקבל את המשכנתא שלכם הוא שלב איסוף המסמכים, כשחשוב לדעת שבנוגע למסמכים הבנק יוכל לדרוש מכם מסמכים שונים. אומנם יש דברים פורמאליים שהבנק דורש מכולם כמו ת”ז, דפי עו”ש של שלושת החודשים האחרונים וכדומה, אך הוא יוכל גם לדרוש מכם מסמכים מיוחדים. במיוחד יהיה עליכם להוכיח את ההכנסות שלכם בחודשים או בשנים האחרונות, בין אם אתם שכירים ובין אם אתם מנהלים עסק עצמאי.

הגשת הבקשה לקבלת המשכנתא

על פי גרוסמן יעוץ פיננסי ניתן לראות שהשלב השני בלקיחת המשכנתא הוא השל שבו מגישים את הבקשה עצמה. בכל מקום שבו תקבלו ייעוץ משכנתאות יסבירו לכם שבשלב הזה אתם, בתור הלקוחות, צריכים למסור לבנק את הבקשה כולל ההסבר לסיבה שבגללה אתם רוצים לקחת משכנתא. יש אנשים שלוקחים משכנתאות כדי לממן קנייה של דירה מהקבלן, יש כאלה שלוקחים את המשכנתא כדי לממן דירה יד שנייה, למחזור של משכנתא, למשכנתא לכל מטרה או לסיבות אחרות. אי אפשר יהיה להתקדם בתהליך ללא הגשת הבקשה הזאת ולכן חשוב לבצע את העניין הזה כבר בשלב השני.

תמהיל המשכנתא

חשוב לדעת שיש הרבה מאוד מסלולים של החזר משכנתא ולכל אדם יש מסלול אחר שיוכל להתאים לו. בכל מקום תוכלו לקבל ריבית משכנתא שתהייה שונה, ובכל מסלול תוכלו למצוא דברים שיהיו נוחים יותר או פחות עבורכם באופן אישי. לכן כעת כדאי לכם לבדוק איזה מסלול יוכל להתאים לכם בצורה הטובה ביותר, ותוכלו לעשות זאת בעזרת גרוסמן יעוץ פיננסי. שימו לב שיש לקחת בחשבון לא רק את המצב הכלכלי העדכני שלכם כיום, כי למעשה כדאי מאוד להתייחס לעתיד ולכל השינויים שעלולים יהיו להשפיע עליכם מבחינת יכולת החזר החוב. כלומר, סביר להניח שאם אתם מתכננים לעשות ילדים הרי שיכולת ההחזר החודשית שלכם תשתנה, ולכן חשוב ביותר לקחת בחשבון את כל השיקולים האלה כשאתם עושים חישוב משכנתא ובוחרים תמהיל.

משא ומתן עם הבנקים

אחרי שיהיה לכם תמהיל משכנתא תוכלו להתחיל לדון עם הבנקים על התנאים השונים, והבסיס לדיונים האלה יהיה תמיד רק תמהיל המשכנתא שכבר הכנתם. אצל כל בנק תוכלו לקבל משכנת אחרת, על אחוזים אחרים מהסכום וגם עם ריבית שונה, כך שאין ספק שאתם צריכים להשקיע בנושא של ההתמקחות אל מול הבנקים. גרוסמן יעוץ פיננסי זה המקום שבו תוכלו לקבל את כל העזרה והמידע שאתם צריכים לא רק בנוגע לנושא של מחשבון משכנתא ובחירת המשכנתא המתאימה, אלא גם בליווי בכל מה שנוגע להתמקחות מול הבנק ולכן לא כדאי לכם להסס לפנות לקבלת שירותיו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19