יועץ משכנתאות פרטי

מחיר יעוץ משכנתאות – הדרך הבטוחה אל הלוואה משתלמת


מחיר יעוץ משכנתאות – דרך בטוחה להלוואה משתלמת

כיום, 80% מבעלי הבתים בישראל לוקחים משכנתאות. הדרך הנוחה והיעילה ביותר לרכוש בית או דירה היא על ידי נטילת משכנתא,לרוב מדובר במשכנתא בעלת טווח שנים ארוך שתכלול בתוכה ריביות. התהליך לקבלת משכנתא הינו ארוך ולפעמים מסובך. חשוב להבין לעומק את האפשרויות השונות והמשמעויות שלהן שהרי משכנתא היא התחיבות פיננסית אדירה, לכן הנושא של יעוץ משכנתאות הוא חשוב ומומלץ.

מה היא למעשה משכנתא?

משכנתא היא הלוואה גדולה שבה למעשה ממשכנים את הנכס הנרכש בזכות כספי ההלוואה. או במילים פשוטות יותר, בתמורה למשכון הנכס הבנק ייתן לכם הלוואה גדולה שבעזרתה תוכלו לרכושה. מאחר ומדובר בהלוואה גדולה של כמה מאות אלפים ולעיתים אפילו מיליוני שקלים פורסים את ההלוואה על פני שנים ארוכות. במקרה ולא עומדים בהחזרים, הבנק רשאי, בתנאים מסויימים, לקחת את הנכס שרכשתם ולהעבירו לבעלותו. הבנקים מציעים מסלולים שונים כשלכל מסלול יש את היתרונות שלו והסיכונים שלו ולכן מאוד חשוב להבין לעומק מה בדיוק המסלולים השונים מציעים ואיך זה ישפיע על העתיד הכלכלי שלכם. גרוסמן יעוץ פיננסי ממליץ לחשב את המשכנתא כלומר לחשב את הריבית, את ביטוח המשכנתא והוצאות נלוות כדי להבין מה יהיה גובה ההחזר.

מה תפקידו של יועץ משכנתא?

יועץ משכנתא טוב ובלתי תלוי מייצג קודם כל אותכם כלקוחות וההתחיבות שלו היא כלפיכם בלבד. תפקידו של יועץ משכנתא לבנות לכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר כלכלית ולהשיג לכם את הריביות הנמוכות ביותר מהבנק. יועץ המשכנתא יבדוק מה היא גודל ההלוואה לה אתם זקוקים ויעבור על כל המסמכים הרלוונטים, לדוגמא דפי עובר ושב, כדי לקבוע יחד איתכם מה האפשרויות העומדות בפינכם וזאת על ידי בדיקת המסלולים השונים מול הבנקים וחברות המימון. לאחר מכן יועץ המשכנתא יבנה לכם את ההצעה הטובה ביותר, תמהיל משכנתא אופטימלי בו תכולו לעמוד בהחזרים ולאחר השוואה בין המסלולים השונים והריביות, את תמהיל המשכנתא הזול ביותר. כשמדברים על ייעוץ משכנתאות כדאי להבין שיועץ מטעם הבנק עובד בשביל הבנק עצמו ולכן האינטרס שלו הוא לטובת הבנק ולא לטובת הלקוח. גרוסמן יעוץ פיננסי ממליץ לזכור עובדה זו ולהעזר ביועץ בלתי תלוי שמכיר לעומק את כל הבנקים ואת האפשרויות שהם מציעים אך שאין לו מחויבות כלפי בנק מסוים והוא רואה רק את טובת הלקוח לנגד עיניו. תפקיד נוסף של יועץ משכנתא היא לעזור לכם בכל התהליך הביוקרטי שלעיתים קרובות מבלבל וארוך. מאוד חשוב לעשות זאת באופן מסודר ולהציג את כל המסמכים הנדרשים אחרת זה עלול להיתפס כזילזול מה שיכול לפגוע בתהליך הבקשה שלכם. עוד המלצה מטעם גרוסמן יעוץ פיננסי היא לחשוב מראש על איך כדאי להציג את עצמכם ואת האפשרויות הפיננסיות שלכם כדי שתקבלו את האישור העקרוני.

למה ממולץ להעזר ביועץ משכנתא?

בחירה נכונה של משכנתא יכולה לחסוך לכם כמה אלפי שקלים ולתת לכם את השקט הנפשי שתוכלו לעמוד בהחזרים שלה. כאמור, כדאי להעזר ביועץ משכנתאות בלתי תלוי אשר בקיא באפשרויות השונות ויכול להתאים לכם את המשכנתא לפי הצרכים המיוחדים שלכם ולדאוג שתבחרו במסלול הנכון והחסכוני ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים