יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ פנסיוני


ייעוץ פנסיוני – מה זה ייעץ פנסיוני?

כאשר אנחנו צעירים יש לנו הרבה אנרגיה והרבה תכניות לעתיד. לאורך הזמן אנחנו מזדקנים ואנחנו חייבים לתכנן מראש את הזקנה שלנו. היערכות לזקנה תאפשר לנו לחיות חיי רווחה לכל אורך החיים שלנו מבלי שנחשוש שבשעת הצורך יהיה לנו מחסור או נסבול מעוני. חסכון פנסיוני יאפשר לנו להיות רגועים גם כאשר לא נעבוד כבר ונהיה בפנסיה. ייעוץ פנסיוני יאפשר לנו ליהנות מביטחון פנסיוני. ייעוץ פנסיוני יאפשר לנו לחסוך את כספי הפנסיה שלנו בצורה מדודה, מאוזנת ואחראית. ייעוץ פנסיוני יסייע לנו גם להחליט איפה כדאי לנו להשקיע את כספי הפנסיה שלנו בשביל שהם יישאו רווח נאה בזכות ריבית.

ייעוץ פנסיוני – למה חשוב שנשקיע בחסכון הפנסיוני שלנו?

למה בעצם חשוב שנשקיע בפנסיה שלנו? כל מי שעוסק בתחום של ייעוץ פנסיוני עוסק בביטחון האישי של כל אחד ואחת מאתנו. ייעוץ פנסיוני וחסכון פנסיוני נועדו להבטיח את כך שנזדקן בכבוד מבלי להיות תלויים בילדים שלנו, בבני משפחה אחרים או במדינה. ייעוץ פנסיוני יוכל לסייע לנו לחסוך בצורה מושכלת לעתיד לבוא. כך כאשר אנחנו בטוחים שיש לנו מספיק כסף לזקנה נוכל לתכנן את ניהול הכספים שלנו בצורה הגיונית ונכונה. נוכל למשל לדעת כמה כסף אנחנו יכולים להוציא כל שנה על חופשות בחוץ לארץ או על שיפוץ הבית.

ייעוץ פנסיוני – וניהול כלכלת המשפחה שלנו

ייעוץ פנסיוני הוא הכרחי לכל מי שרוצה לנהל כלכלת משפחה מאוזנת. ייעוץ פנסיוני יסייע לנו לעשות סדר בניהול הכספים שלנו. כך למשל בזכות ניהול זה נוכל לחסוך כסף רב יותר. כלכלת הבית שלנו כוללת בין השאר את ההוצאות החודשיות השוטפות כמו אוכל, מים, חשמל, כבלים, פלאפון, אינטרנט ועוד… . אנשים רבים בוחרים להשקיע כסף רב בהוצאות החודשיות של המשפחה שלהם בהווה והם לא חושבים על העתיד שלה ועל הפנסיה שלהם. ייעוץ פנסיוני יסייע לנו לאזן בין ההוצאות שלנו בהווה ובין ההוצאות העתידיות שיהיו לנו במסגרת ההכנסות שלנו בהווה ובעתיד.

ייעוץ פנסיוני – איך יועץ פנסיוני יסייע לנו לנהל את כלכלת המשפחה שלנו?

ייעוץ פנסיוני הוא שירות שכל אחד מאתנו יוכל להפיק ממנו תועלת רבה. כולנו צריכים לחסוך לפנסיה שלנו, אבל רובנו לא יודעים מה זה אומר ואיך לתכנן זאת. יועץ פנסיוני יעניק לנו ייעוץ פנסיוני איכותי שיאפשר לנו לנהל בצורה נכונה את כלכלת המשפחה שלנו. כך למשל הוא יסייע לנו לדעת כמה כסף עלינו להפריש מדי חודש לקרן ההשתלמות או לפנסיה שלנו וכמה כסף אנחנו יכולים להרשות לעצמנו להוציא על הרכב שלנו או על החוגים של הילדים שלנו. כלכלת משפחה היא דבר עדין מאוד ולכן עלינו להיעזר במומחה אשר יוכל לאפשר לנו לחיות חיים מאוזנים ומאושרים מבחינה כספית וכלכלית.
לסיכום, ניתן לומר שרובנו לא אוהבים לחשוב ולהתכונן לזקנה שלנו, אך בסופו של דב כולנו נהיה זקנים. בשביל שנהנה מאיכות חיים גבוהה בזקנה שלנו כדאי לנו לפנות ליועץ פנסיוני אשר יעניק לנו ייעוץ פנסיוני תקופתי ושנתי. ייעוץ זה יאפשר לנו לעקוב אחר סכום הפנסיה שלנו ולהחליט בזמן אמת איך ניתן להגדיל אותו ולשמור עליו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19