יועץ משכנתאות פרטי

תכנון פינסיוני חכם בעזרת יועץ פיננסי


היציאה לפנסיה היא החלום של רבים מאתנו. כל החיים הבוגרים שלנו אנחנו עובדים קשה מאוד יום ולילה ואנחנו מצפים בכיליון עיניים ליום בו נפסיק לעבוד ונצא לפנסיה. כאשר אנחנו יוצאים לפנסיה אנחנו צריכים שיהיה לנו חסכונות שיאפשרו לנו ליהנות מהתקופה הזאת בחיים שלנו. חיסכון לפנסיה צריך להיות חכם מאוד ומחושב ולרובנו קשה לתכנן אותו לבד. ייעוץ פנסיוני חכם יוכל לאפשר לנו לחסוך בצורה מושכלת וחכמה לפנסיה שלנו. כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו אנחנו צריכים למשל להחליט איזה אפיק חיסכון אנחנו רוצים: במניות? בקרן השתלמות? בקרן פנסיה? באגרות חוב? ייעוץ פנסיוני על ידי יועץ מימון או יועץ פיננסי יוכל לסייע לנו לחסוך בצורה חכמה ואיכותית לפנסיה שלנו.

ייעוץ פנסיוני חכם – למה כדאי לנו לחסוך לפנסיה שלנו?

אז למה בעצם כדאי לנו לחסוך במיוחד לפנסיה שלנו? למה שהכסף לפנסיה שלנו יהיה עם כל שאר החסכונות שלנו? למעשה כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה חדשה אנחנו מבטחים את העתיד שלנו. החיים של כולנו מלאים בהוצאות (שחלקן מאוד לא צפויות) כמו חתונה של הילדים, משכנתא, הוצאות על הרכב שלנו וגם הוצאות על חופשה בחוץ לארץ או שיפוץ הבית. כמובן שיש גם הוצאות שוטפות כמו חשמל, מים ומזון. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שבפנסיה שלנו יהיה לנו מספיק כסף לחיות את החיים הטובים אנחנו חייבים לוודא שיהיה לנו כסף בצד שלא נוכל לגעת בו לכל שאר ההוצאות. החיסכון הפנסיוני יוכל לאפשר להיות בטוחים שהכסף שלנו והעתיד שלנו בטוחים.

ייעוץ פנסיוני חכם – מה הקשר של זה ליועץ פיננסי?

למעשה כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו אנחנו צריכים לעשות זאת בצורה חכמה מאוד. כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו לא מספיק לחסוך ולשים כסף בצד, אנחנו צריכים לתכנן את החיסכון שלנו ולהתאים אותו לסגנון החיים שלנו ולדרך שבה אנחנו מוציאים כסף במהלך חיי היומיום שלנו. היועץ הפיננסי יוכל לסייע לנו לחסוך את הכסף לפנסיה שלנו באופן שלא יפגע באיכות החיים שלנו בהווה. היועץ יוכל להתאים לנו תכנית חיסכון שבה נחסוך כסף לפנסיה בהתאם להכנסה החודשית שלנו לאורך שנים רבות.

ייעוץ פנסיוני חכם – יתרונות

לסיכום, ניתן לומר שיש יתרונות רבים לצורה של חיסכון פניסיוני חכם. כאשר אנחנו מתכננים באופן חכם את החיסכון הפנסיוני שלנו אנחנו יכולים ליהנות מהכסף שלנו ומהמשכורת שלנו גם בהווה וגם בעתיד.  חיסכון זה יאפשר לנו להיות רגועים ולהינות מאיכות חיים טובה וגבוהה בהתאם להכנסות שלנו. חשוב לזכור שכאשר אנחנו חוסכים לפנסיה אנחנו חוסכים לאורך שנים רבות ולכן התכנון של החיסכון צריך להיות ארוך טווח ומושכל ומותאם לשינויים שיכולים לחול בחיים האישיים שלנו או בכלכלה בארץ ובעולם. חיסכון פנסיוני חכם יוכל לאפשר לנו ליהנות מאוד בפנסיה שלנו ולא לדאוג יותר מדי לכסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19