יועץ משכנתאות פרטי

תכנון פינסיוני חכם בעזרת יועץ פיננסי


היציאה לפנסיה היא החלום של רבים מאתנו. כל החיים הבוגרים שלנו אנחנו עובדים קשה מאוד יום ולילה ואנחנו מצפים בכיליון עיניים ליום בו נפסיק לעבוד ונצא לפנסיה. כאשר אנחנו יוצאים לפנסיה אנחנו צריכים שיהיה לנו חסכונות שיאפשרו לנו ליהנות מהתקופה הזאת בחיים שלנו. חיסכון לפנסיה צריך להיות חכם מאוד ומחושב ולרובנו קשה לתכנן אותו לבד. ייעוץ פנסיוני חכם יוכל לאפשר לנו לחסוך בצורה מושכלת וחכמה לפנסיה שלנו. כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו אנחנו צריכים למשל להחליט איזה אפיק חיסכון אנחנו רוצים: במניות? בקרן השתלמות? בקרן פנסיה? באגרות חוב? ייעוץ פנסיוני על ידי יועץ מימון או יועץ פיננסי יוכל לסייע לנו לחסוך בצורה חכמה ואיכותית לפנסיה שלנו.

ייעוץ פנסיוני חכם – למה כדאי לנו לחסוך לפנסיה שלנו?

אז למה בעצם כדאי לנו לחסוך במיוחד לפנסיה שלנו? למה שהכסף לפנסיה שלנו יהיה עם כל שאר החסכונות שלנו? למעשה כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה חדשה אנחנו מבטחים את העתיד שלנו. החיים של כולנו מלאים בהוצאות (שחלקן מאוד לא צפויות) כמו חתונה של הילדים, משכנתא, הוצאות על הרכב שלנו וגם הוצאות על חופשה בחוץ לארץ או שיפוץ הבית. כמובן שיש גם הוצאות שוטפות כמו חשמל, מים ומזון. אם אנחנו רוצים להיות בטוחים שבפנסיה שלנו יהיה לנו מספיק כסף לחיות את החיים הטובים אנחנו חייבים לוודא שיהיה לנו כסף בצד שלא נוכל לגעת בו לכל שאר ההוצאות. החיסכון הפנסיוני יוכל לאפשר להיות בטוחים שהכסף שלנו והעתיד שלנו בטוחים.

ייעוץ פנסיוני חכם – מה הקשר של זה ליועץ פיננסי?

למעשה כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו אנחנו צריכים לעשות זאת בצורה חכמה מאוד. כאשר אנחנו חוסכים לפנסיה שלנו לא מספיק לחסוך ולשים כסף בצד, אנחנו צריכים לתכנן את החיסכון שלנו ולהתאים אותו לסגנון החיים שלנו ולדרך שבה אנחנו מוציאים כסף במהלך חיי היומיום שלנו. היועץ הפיננסי יוכל לסייע לנו לחסוך את הכסף לפנסיה שלנו באופן שלא יפגע באיכות החיים שלנו בהווה. היועץ יוכל להתאים לנו תכנית חיסכון שבה נחסוך כסף לפנסיה בהתאם להכנסה החודשית שלנו לאורך שנים רבות.

ייעוץ פנסיוני חכם – יתרונות

לסיכום, ניתן לומר שיש יתרונות רבים לצורה של חיסכון פניסיוני חכם. כאשר אנחנו מתכננים באופן חכם את החיסכון הפנסיוני שלנו אנחנו יכולים ליהנות מהכסף שלנו ומהמשכורת שלנו גם בהווה וגם בעתיד.  חיסכון זה יאפשר לנו להיות רגועים ולהינות מאיכות חיים טובה וגבוהה בהתאם להכנסות שלנו. חשוב לזכור שכאשר אנחנו חוסכים לפנסיה אנחנו חוסכים לאורך שנים רבות ולכן התכנון של החיסכון צריך להיות ארוך טווח ומושכל ומותאם לשינויים שיכולים לחול בחיים האישיים שלנו או בכלכלה בארץ ובעולם. חיסכון פנסיוני חכם יוכל לאפשר לנו ליהנות מאוד בפנסיה שלנו ולא לדאוג יותר מדי לכסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים