יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ פיננסי


ייעוץ פיננסי למשפחה- כיצד לצאת מהמינוס אחת ולתמיד?

על פי הנתונים הסטטיסטיים כל משפחה שנייה מנסה בשלב כלשהו לצמצם ולסגור את המינוס בבנק, ולשפר באופן זה את איכות חייה. יחד עם זאת, מכיוון שאין מדובר בידע אשר נרכש במסגרת לימודית, משפחות רבות נופלות אל מלכודות שכיחות אשר לא זו בלבד שהן גורמות להרמת ידיים, אלא שבנוסף הן עלולות בטווח העתידי אף להגדיל את אותו המינוס. מהן הטעויות השכיחות וכיצד ניתן לצאת מהמינוס אחת ולתמיד? אחת הדרכים השכיחות ביותר לצאת מן המינוס המעיק היא לקיחת הלוואה לשם סגירתו. בכל פלטפורמה אפשרית מציפים אותנו בפרסומות עד כמה פשוט לקחת הלוואה ולחסל את המינוס אחת לתמיד, ורבים אכן מאמינים כי כל הבעיות הפיננסיות שלהם תיפתרנה בדרך זו.

טעות מספר 1- לקיחת הלוואה

חשוב לדעת כי הלוואה שאינה נלקחת במסגרת של תכנון פיננסי שקול ומסודר הינה בגדר פלסטר כאמצעי לטיפול בפצע עמוק, מהסיבה שמצד אחד ההלוואה דוחה את הטיפול בגורם הראשוני להיווצרותם של החובות והמינוס- התנהלות כלכלית בלתי נכונה, ומנגד, החזר הלוואה מתווסף אל ההוצאות השוטפות אשר הובילו מלכתחילה אל המינוס, ותוך פרק זמן קצר עשויה המשפחה למצוא את עצמה שוב בחובות. לקיחת ההלוואה מומלצת כצעד אחרון, וזאת כחלק מנקיטת שורת צעדי הבראה לתיקון המצב. טעות שכיחה נוספת היא הסברה ששעות עבודה נוספות יפתרו את הבעיה הכלכלית. כשהוצאותיה של המשפחה גבוהות מהכנסותיה רבים מאמינים באמת ובתמים שהפתרון של שעות עבודה נוספות או מציאת משרה נוספת לשם הגדלת ההכנסה הוא הצעד הנכון ביותר לעשותו.

טעות מספר 2- שעות עבודה נוספות

שעות עבודה רבות גובות עלויות עתידיות הבאות לידי ביטוי בבעיות בריאותיות ושחיקה נפשית ופיזית מואצות. בהווה הממושך השהייה המופחתת עם המשפחה מעלה תחושות של חסך ואשמה, כשהפיצוי לכך בא לידי ביטוי במגוון דרכים כגון יציאה לבילויים, קניית מתנות, רכישת אוכל מוכן, אחזקת עוזרת בית וכדומה, כשבראייה הכוללת הפתרון של שעות עבודה נוספות עלול לעתים יותר להזיק מאשר להועיל. יעדים של הגדלת ההכנסה הינם חשובים בתנאי שהם באים במקביל להתנהלות כלכלית נכונה, המלווה גם בהשקעה נבונה של תוספת ההכנסה וחיסכון, תוך הישמרות מהמצב שבו הגדלת ההכנסה מובילה לעלייה ברמת החיים ולהנצחת המינוס. לקיחת הלוואה והגדלת ההכנסות הינם צעדים נכונים במידה ונבחנות במקביל גם הדרכים לצמצום ההוצאות השוטפות כגון ניהול תקציבי נכון, מחזור משכנתא, ביטול הוצאות מיותרות, התמקחות עם ספקי שירותים וכדומה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19