יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה


כאשר אנחנו מחליטים להביא ילדים לעולם האושר והתקווה שלנו הם רבים. חשוב שנדע שכאשר אנחנו מחליטים להביא ילדים לעולם אנחנו צריכים להיערך לכך מבחינה כלכלית. ילד דורש הרבה מאוד טיפול ויש לו הרבה צרכים כמו לבוש, מזון, חיתולים וגם צורך לגור בבית ראוי ונוח. אנשים רבים מחליטים לקנות בית בצמוד להחלטה להביא ילד לעולם. ניתן לומר עם כן שתכנון המשפחה שלנו קשור קשר ישיר ללקיחת המשכנתא שלנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא כדאי לנו להתיעץ עם יועץ משכנתאות ולשקול היטב כיצד תשלומי המשכנתא שלנו ישתלבו עם הכספים שנצטרך להוציא על הילדים שלנו.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – תכנון לטווח הארוך

כאשר אנחנו מתכננים איזה משפחה תהיה לנו אנחנו צריכים לתכנן זאת לטווח הארוך. כך למשל כאשר אנחנו קונים דירה או בית אנחנו צריכים לקנות בית שיהיה בו מספיק חלל לכל בני המשפחה שלנו (בהווה ובעתיד). אנחנו צריכים למשל להחליט אם אנחנו רוצים שלכל ילד יהיה חדר משלו או האם הילדים שלנו יחלקו ביחד חלל מגורים משותף. החלטות אלו נראות אולי חסרות חשיבות בהווה או רחוקות אך הן חלק ממה שצריך לעמוד לנגד עינינו כאשר אנחנו קונים דירה חדשה ולוקחים עליה משכנתא בבנק. יועץ המשכנתא יוכל לסייע לנו בהתאמת המשכנתא לבית שאנחנו רוצים לקנות וליכולת הכלכלית שלנו (במסגרת האפשרית שניתן). כך נוכל גם ליהנות מבית החלומות שלנו וגם לא להשתולל מבחינה כספית ולנהוג בחוסר אחריות.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – עשיית פשרות

בחיים שום דבר לא מושלם. לכל אחד מאתנו יש סכום משאבים מוגבל מבחינה כספית. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא ומקימים משפחה אנחנו צריכים לחלק את המשאבים הכספיים שלנו כך שגם יהיה לנו קורת גג ושלילדים שלנו יהיה את כל מה שהם זקוקים לו. לא פעם, רוב האנשים נדרשים להתפשר את המקום בו הם ייקנו את הדירה שלהם או על מספר הילדים שהם יולידו.  כך למשל אנחנו צריכים להחליט אם אנחנו רוצים בית עם משכנתא יקרה יותר או בית יותר זול. בחירות אלו הן בחירות קשות והן דורשות מכולנו להתפשר.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – יתרונות

יועץ משכנתאות יוכל לסייע לנו מאוד בתכנון המשפחה שלנו. יועץ זה יוכל לסייע לנו לתכנן את המשפחה שלנו או יותר נכון לתכנן את המשכנתא שלנו כך שהיא תתאים לצרכים שלנו וליכולות הכספיות שלנו כמשפחה. יועץ זה יוכל לסייע לתכנן באופן גמיש ונוח את איכות החיים שלנו. כאשר נהיה מודעים להוצאות שיש לנו חוץ מהמשכנתא נוכל לנהל בצורה טובה יותר את המשאבים שלנו. מודעות זו תאפשר לנו לנהל את החיים שלנו בצורה אחראית ולא להיות בלחץ מדי חודש על האגורה האחרונה. תכנון מוקדם של המשפחה שלנו ושל המשכנתא שלנו יאפשרו לנו ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים