יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה


כאשר אנחנו מחליטים להביא ילדים לעולם האושר והתקווה שלנו הם רבים. חשוב שנדע שכאשר אנחנו מחליטים להביא ילדים לעולם אנחנו צריכים להיערך לכך מבחינה כלכלית. ילד דורש הרבה מאוד טיפול ויש לו הרבה צרכים כמו לבוש, מזון, חיתולים וגם צורך לגור בבית ראוי ונוח. אנשים רבים מחליטים לקנות בית בצמוד להחלטה להביא ילד לעולם. ניתן לומר עם כן שתכנון המשפחה שלנו קשור קשר ישיר ללקיחת המשכנתא שלנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא כדאי לנו להתיעץ עם יועץ משכנתאות ולשקול היטב כיצד תשלומי המשכנתא שלנו ישתלבו עם הכספים שנצטרך להוציא על הילדים שלנו.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – תכנון לטווח הארוך

כאשר אנחנו מתכננים איזה משפחה תהיה לנו אנחנו צריכים לתכנן זאת לטווח הארוך. כך למשל כאשר אנחנו קונים דירה או בית אנחנו צריכים לקנות בית שיהיה בו מספיק חלל לכל בני המשפחה שלנו (בהווה ובעתיד). אנחנו צריכים למשל להחליט אם אנחנו רוצים שלכל ילד יהיה חדר משלו או האם הילדים שלנו יחלקו ביחד חלל מגורים משותף. החלטות אלו נראות אולי חסרות חשיבות בהווה או רחוקות אך הן חלק ממה שצריך לעמוד לנגד עינינו כאשר אנחנו קונים דירה חדשה ולוקחים עליה משכנתא בבנק. יועץ המשכנתא יוכל לסייע לנו בהתאמת המשכנתא לבית שאנחנו רוצים לקנות וליכולת הכלכלית שלנו (במסגרת האפשרית שניתן). כך נוכל גם ליהנות מבית החלומות שלנו וגם לא להשתולל מבחינה כספית ולנהוג בחוסר אחריות.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – עשיית פשרות

בחיים שום דבר לא מושלם. לכל אחד מאתנו יש סכום משאבים מוגבל מבחינה כספית. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא ומקימים משפחה אנחנו צריכים לחלק את המשאבים הכספיים שלנו כך שגם יהיה לנו קורת גג ושלילדים שלנו יהיה את כל מה שהם זקוקים לו. לא פעם, רוב האנשים נדרשים להתפשר את המקום בו הם ייקנו את הדירה שלהם או על מספר הילדים שהם יולידו.  כך למשל אנחנו צריכים להחליט אם אנחנו רוצים בית עם משכנתא יקרה יותר או בית יותר זול. בחירות אלו הן בחירות קשות והן דורשות מכולנו להתפשר.

ייעוץ משכנתא ותכנון המשפחה – יתרונות

יועץ משכנתאות יוכל לסייע לנו מאוד בתכנון המשפחה שלנו. יועץ זה יוכל לסייע לנו לתכנן את המשפחה שלנו או יותר נכון לתכנן את המשכנתא שלנו כך שהיא תתאים לצרכים שלנו וליכולות הכספיות שלנו כמשפחה. יועץ זה יוכל לסייע לתכנן באופן גמיש ונוח את איכות החיים שלנו. כאשר נהיה מודעים להוצאות שיש לנו חוץ מהמשכנתא נוכל לנהל בצורה טובה יותר את המשאבים שלנו. מודעות זו תאפשר לנו לנהל את החיים שלנו בצורה אחראית ולא להיות בלחץ מדי חודש על האגורה האחרונה. תכנון מוקדם של המשפחה שלנו ושל המשכנתא שלנו יאפשרו לנו ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19