יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתא וירושות


כאשר אנחנו מקבלים ירושה גדולה יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות עם הכסף. אחד השימושים החכמים יותר שאנחנו יכולים למצוא לכספי ירושה הוא תשלום המשכנתא שלנו. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה כמו משכנתא אנחנו מתחייבים לאורך שנים רבות לשלם הרבה מאוד כסף. תשלום המשכנתא דורש מאתנו לגלות אחריות ולוודא שאנחנו יכולים בכל מצב ובכל זמן לעמוד בתשלומים. ייעוץ משכנתא יכול לעזור לנו להחליט מה אנחנו רוצים לעשות עם המשכנתא ועם התשלומים שלה במקרה שקיבלנו ירושה נכבדת. יועץ משכנתאות שהוא גם יועץ פיננסי ויועץ מימון יוכל לעזור לנו לדעת מהי הדרך הכי טובה שנוכל לנצל את כספי הירושה שלנו. ייעוץ זה יכול להתשלם לנו מאוד ולסייע לנו לחסוך הרבה מאוד כסף.

משכנתא וירושות 🙂

כאשר אנחנו זוכים לקבל ירושה גדולה של כמה עשרות אלפי שקלים (או יותר) יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות עם הכסף.  אחת הפעולות שאנחנו יכולים לעשות בעקבות “המתנה” שקיבלנו היא למחזר את המשכנתא שלנו. בזכות העבודה שעכשיו יש לנו יותר כסף בבנק יכול להיות שזה מאוד משתלם עברונו לשנות את תנאי ההללואה של המשכנתא שלנו – כלומר למחזר אותה. מיחזור זה צריך להיות מדיוק מאוד ומתוכנן לתלפיות. יועץ משכנתא איכותי יוכל לסייע לנו בבדיקה האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא ואם כן באיזה אופן ובאיזה תנאים.

ייעוץ משכנתא וירושות – האם כדאי לנו בכלל לקחת משכנתא?

אם קיבלנו ירושה גדולה לפני שקנינו את הבית שלנו, אנחנו צריכים לבדוק אם בכלל כדאי לנו לקחת משכנתא. התשובה לכך היא כן! הירושה והמשכנתא ביחד יוכלו לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו ואת מקום המגורים שלנו ולגור בבית גדול יותר ויוקרתי יותר. כך בזכות הירושה שלנו ובזכות המשכנתא נוכל לחיות בבית גדול יותר ומרווח יותר שנמצא בשכונת מגורים ועיר טובית יותר. כמובן, שאנחנו יכולים גם לבחור לא לקחת משכנתא ולקנות בסכום הירושה שקיבלנו ובחסכנות שלנו בית שלא מצריך מאתנו לקחת הלוואה. השיקול שלנו צריך להיות באיזה איכות חיים ובאיזה מקום אנחנו רוצים לחיות ולהקים את המשפחה שלנו.

ייעוץ משכנתא וירושות – סיכום

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מקבלים ירושה חשבון הבנק שלנו גדל. בכסף שקיבלנו אנחנו יכולים לשפר את איכות החיים שלנו ואנחנו יכולים גם לשלם המשכנתא שלנו. כספי ירושה יכולים לעזור לנו גם לקחת משכנתא על בית גדול ויוקרתי יותר. יועץ משכנתא יוכל ללוות אותנו במהלך תהליך קבלת ההחלטות שלנו ולייעץ לנו מהי דרך הפעולה הכי טובה שאנחנו יכולים לנקוט. כאשר אנחנו מקבלים סכום כסף גדול, חשוב שלא נרוץ וישר נשתמש בו אלה נשקול בכובד ראש מה לעשות אתו ומה הוא השימוש הכי נכון בו בשבילנו ובשביל כל בני המשפחה שלנו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים