יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתא וירושות


כאשר אנחנו מקבלים ירושה גדולה יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות עם הכסף. אחד השימושים החכמים יותר שאנחנו יכולים למצוא לכספי ירושה הוא תשלום המשכנתא שלנו. כאשר אנחנו לוקחים הלוואה כמו משכנתא אנחנו מתחייבים לאורך שנים רבות לשלם הרבה מאוד כסף. תשלום המשכנתא דורש מאתנו לגלות אחריות ולוודא שאנחנו יכולים בכל מצב ובכל זמן לעמוד בתשלומים. ייעוץ משכנתא יכול לעזור לנו להחליט מה אנחנו רוצים לעשות עם המשכנתא ועם התשלומים שלה במקרה שקיבלנו ירושה נכבדת. יועץ משכנתאות שהוא גם יועץ פיננסי ויועץ מימון יוכל לעזור לנו לדעת מהי הדרך הכי טובה שנוכל לנצל את כספי הירושה שלנו. ייעוץ זה יכול להתשלם לנו מאוד ולסייע לנו לחסוך הרבה מאוד כסף.

משכנתא וירושות 🙂

כאשר אנחנו זוכים לקבל ירושה גדולה של כמה עשרות אלפי שקלים (או יותר) יש הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות עם הכסף.  אחת הפעולות שאנחנו יכולים לעשות בעקבות “המתנה” שקיבלנו היא למחזר את המשכנתא שלנו. בזכות העבודה שעכשיו יש לנו יותר כסף בבנק יכול להיות שזה מאוד משתלם עברונו לשנות את תנאי ההללואה של המשכנתא שלנו – כלומר למחזר אותה. מיחזור זה צריך להיות מדיוק מאוד ומתוכנן לתלפיות. יועץ משכנתא איכותי יוכל לסייע לנו בבדיקה האם כדאי לנו למחזר את המשכנתא ואם כן באיזה אופן ובאיזה תנאים.

ייעוץ משכנתא וירושות – האם כדאי לנו בכלל לקחת משכנתא?

אם קיבלנו ירושה גדולה לפני שקנינו את הבית שלנו, אנחנו צריכים לבדוק אם בכלל כדאי לנו לקחת משכנתא. התשובה לכך היא כן! הירושה והמשכנתא ביחד יוכלו לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו ואת מקום המגורים שלנו ולגור בבית גדול יותר ויוקרתי יותר. כך בזכות הירושה שלנו ובזכות המשכנתא נוכל לחיות בבית גדול יותר ומרווח יותר שנמצא בשכונת מגורים ועיר טובית יותר. כמובן, שאנחנו יכולים גם לבחור לא לקחת משכנתא ולקנות בסכום הירושה שקיבלנו ובחסכנות שלנו בית שלא מצריך מאתנו לקחת הלוואה. השיקול שלנו צריך להיות באיזה איכות חיים ובאיזה מקום אנחנו רוצים לחיות ולהקים את המשפחה שלנו.

ייעוץ משכנתא וירושות – סיכום

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מקבלים ירושה חשבון הבנק שלנו גדל. בכסף שקיבלנו אנחנו יכולים לשפר את איכות החיים שלנו ואנחנו יכולים גם לשלם המשכנתא שלנו. כספי ירושה יכולים לעזור לנו גם לקחת משכנתא על בית גדול ויוקרתי יותר. יועץ משכנתא יוכל ללוות אותנו במהלך תהליך קבלת ההחלטות שלנו ולייעץ לנו מהי דרך הפעולה הכי טובה שאנחנו יכולים לנקוט. כאשר אנחנו מקבלים סכום כסף גדול, חשוב שלא נרוץ וישר נשתמש בו אלה נשקול בכובד ראש מה לעשות אתו ומה הוא השימוש הכי נכון בו בשבילנו ובשביל כל בני המשפחה שלנו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19