יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות – לקחת אחריות על העתיד שלנו


העתיד של כולנו הוא דבר מפחיד ובלתי ידוע. אף אחד מאתנו לא יודע מתי הוא יחלה או מתי הוא יאבד את העבודה שלו. בשביל שיהיה לנו ביטחון בחיים שלנו ובעתיד הקרוב והרחוק כדאי לנו לבטח את עצמנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתה לבית שלנו אנחנו אמנם מאפשרים לעצמנו לקנות בית, אבל אנחנו גם לוקחים סיכון. כל יועץ משכנתאות ייעץ לנו לכן במעמד לקיחת המשכנתה לעשות לה ביטוח. ביטוח משכנתאות יאפשר לנו לישון בשקט בלילה. למעשה, לא כדאי לנו לקחת משכנתה מבלי להיוועץ קודם לכן עם יועץ מומחה. היועץ יסייע לנו להבין מהם התנאים הטובים ביותר שנוכל לקחת בעזרתם משכנתה לבית שלנו, תנאים אשר נוכל לעמוד בהם גם לאורך זמן רב.

ייעוץ משכנתאות – צעד חכם ומשתלם

אם אנחנו רוצים לקנות בית בצורה חכמה כדאי לנו להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני הרכישה. יועץ המשכנתאות ידע לייעץ לנו איזה ריבית כדאי לנו לקחת על המשכנתה ואיזה תנאי כדאי שיהיו בה. ללא תכנון מראש של התשלומים החודשיים על הבית שלנו אנחנו מהר מאוד נוכל למצוא את עצמנו כורעים תחת הנטל הכספי. תשלומי משכנתה ותכנון שלהם חייבים לכלול גם תכנון נכון של כלכלת המשפחה שלנו. אנחנו חייבים לדעת בכל רגע נתון כמה כסף אנחנו יכולים להחזיר מדי חודש לבנק על המשכנתה שלנו. אנחנו חייבים גם לקחת בחשבון חודשים בהם נרוויח פחות כסף בגלל חגים וחופשות או חודשים בהם לא תהיה לנו בכלל עבודה. תכנון מראש זה יאפשר לנו מרווח נשימה ויכולת לתמרן בין החשבונות השונים שלנו ולעמוד בזמן בכל תשלום משכנתה מחדש.

ייעוץ משכנתאות – למה עדיף לפנות ליועץ פרטי?

רוב הבנקים מעמידים לרשותנו יועצי משכנתאות משלהם. למען האמת כאשר אנחנו באים לרכוש משכתנה לא כדאי לנו ללכת ליועץ של הבנק אלא ליועץ פרטי. יועץ משכנתה פרטי הוא יועץ אובייקטיבי. בשונה מהיועצים בבנק אין לו אינטרס שהמשכנתה שלנו תהיה גבוהה מאוד או נמוכה מאוד. כיועץ פרטי האינטרס היחידי שלו הוא לפעול למען טובתנו האישית כלקוחות שלו. הוא מחויב לנו מבחינה אתית, מקצועית ואישית. יועץ זה יוכל לאפשר לנו לחשוב בכובד ראש איזה משכתנה אנחנו רוצים לקחת ומה ההשלכות של צעד זה על החיים שלנו ועל העתיד שלנו. היועץ יסייע לנו לשקול היטב את הבעד והנגד אל מול כל הצעת משכנתה שקיבלנו ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו לוקחים משכנתה אנחנו בונים את העתיד שלנו ושל המשפחה שלנו. ביטחון בתחום הדיור הוא זכות בסיסית של כל אדם. כאשר יש לנו קורת גג ששייכת לנו אנחנו מרגישים בטוחים יותר וקל לנו לתפקד במהלך היומיום. בשביל שנהיה אכן בעלים של דירה או של בית פרטי כדאי לנו להיות זהירים בלקיחת המשכנתה שלנו. משנה זהירות יאפשר לנו לא לעשות צדדים פזיזים ולפעול מהבטן. הוא יאפשר לנו לשקול את כל האפשרויות לנו ולבחור באפשרות הטובה ביותר שאנחנו יכולים ושהיא אכן מציאותית מבחינת יכולת הביצוע שלנו היום, מחר וגם בעתיד הרחוק מן העין. זהירות וחישוב הצעדים שלנו ישתלמו לנו לאורך כל החיים שלנו כאשר נוכל לעמוד בתשלומים על הבית שלנו ולהיות רגועים שאכן הוא שייך לנו כחוק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים