יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ משכנתאות – לקחת אחריות על העתיד שלנו


העתיד של כולנו הוא דבר מפחיד ובלתי ידוע. אף אחד מאתנו לא יודע מתי הוא יחלה או מתי הוא יאבד את העבודה שלו. בשביל שיהיה לנו ביטחון בחיים שלנו ובעתיד הקרוב והרחוק כדאי לנו לבטח את עצמנו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתה לבית שלנו אנחנו אמנם מאפשרים לעצמנו לקנות בית, אבל אנחנו גם לוקחים סיכון. כל יועץ משכנתאות ייעץ לנו לכן במעמד לקיחת המשכנתה לעשות לה ביטוח. ביטוח משכנתאות יאפשר לנו לישון בשקט בלילה. למעשה, לא כדאי לנו לקחת משכנתה מבלי להיוועץ קודם לכן עם יועץ מומחה. היועץ יסייע לנו להבין מהם התנאים הטובים ביותר שנוכל לקחת בעזרתם משכנתה לבית שלנו, תנאים אשר נוכל לעמוד בהם גם לאורך זמן רב.

ייעוץ משכנתאות – צעד חכם ומשתלם

אם אנחנו רוצים לקנות בית בצורה חכמה כדאי לנו להתייעץ עם יועץ משכנתאות לפני הרכישה. יועץ המשכנתאות ידע לייעץ לנו איזה ריבית כדאי לנו לקחת על המשכנתה ואיזה תנאי כדאי שיהיו בה. ללא תכנון מראש של התשלומים החודשיים על הבית שלנו אנחנו מהר מאוד נוכל למצוא את עצמנו כורעים תחת הנטל הכספי. תשלומי משכנתה ותכנון שלהם חייבים לכלול גם תכנון נכון של כלכלת המשפחה שלנו. אנחנו חייבים לדעת בכל רגע נתון כמה כסף אנחנו יכולים להחזיר מדי חודש לבנק על המשכנתה שלנו. אנחנו חייבים גם לקחת בחשבון חודשים בהם נרוויח פחות כסף בגלל חגים וחופשות או חודשים בהם לא תהיה לנו בכלל עבודה. תכנון מראש זה יאפשר לנו מרווח נשימה ויכולת לתמרן בין החשבונות השונים שלנו ולעמוד בזמן בכל תשלום משכנתה מחדש.

ייעוץ משכנתאות – למה עדיף לפנות ליועץ פרטי?

רוב הבנקים מעמידים לרשותנו יועצי משכנתאות משלהם. למען האמת כאשר אנחנו באים לרכוש משכתנה לא כדאי לנו ללכת ליועץ של הבנק אלא ליועץ פרטי. יועץ משכנתה פרטי הוא יועץ אובייקטיבי. בשונה מהיועצים בבנק אין לו אינטרס שהמשכנתה שלנו תהיה גבוהה מאוד או נמוכה מאוד. כיועץ פרטי האינטרס היחידי שלו הוא לפעול למען טובתנו האישית כלקוחות שלו. הוא מחויב לנו מבחינה אתית, מקצועית ואישית. יועץ זה יוכל לאפשר לנו לחשוב בכובד ראש איזה משכתנה אנחנו רוצים לקחת ומה ההשלכות של צעד זה על החיים שלנו ועל העתיד שלנו. היועץ יסייע לנו לשקול היטב את הבעד והנגד אל מול כל הצעת משכנתה שקיבלנו ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו לוקחים משכנתה אנחנו בונים את העתיד שלנו ושל המשפחה שלנו. ביטחון בתחום הדיור הוא זכות בסיסית של כל אדם. כאשר יש לנו קורת גג ששייכת לנו אנחנו מרגישים בטוחים יותר וקל לנו לתפקד במהלך היומיום. בשביל שנהיה אכן בעלים של דירה או של בית פרטי כדאי לנו להיות זהירים בלקיחת המשכנתה שלנו. משנה זהירות יאפשר לנו לא לעשות צדדים פזיזים ולפעול מהבטן. הוא יאפשר לנו לשקול את כל האפשרויות לנו ולבחור באפשרות הטובה ביותר שאנחנו יכולים ושהיא אכן מציאותית מבחינת יכולת הביצוע שלנו היום, מחר וגם בעתיד הרחוק מן העין. זהירות וחישוב הצעדים שלנו ישתלמו לנו לאורך כל החיים שלנו כאשר נוכל לעמוד בתשלומים על הבית שלנו ולהיות רגועים שאכן הוא שייך לנו כחוק.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19