יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא פרטי – דרך הפעולה


יועץ משכנתא פרטי ותפקידו

הגעתם לשלב בחיים שבו אתם לא רוצים להמשיך לשלם שכר דירה? מעוניינים לדעת שמעכשיו אתם משלמים כל חודש על נכס שיהיה שלכם ואחר כך גם יעבור לילדים? אם כך, אתם בהחלט צודקים, כי למה אתם צריכים להמשיך לממן את המשכנתא של בעל הדירה שלכם? זה נכון שהיום המצב בישראל לא פשוט מבחינה כלכלית ומבחינת האפשרויות של רכישת דירות, אך זה לא אומר שלא תוכלו לעמוד בהוצאה הזאת. בימינו הרבה מאוד זוגות צעירים עובדים שנים ארוכות עד שהם יכולים להתחיל לחלום על דירה, ואם גם אתם כבר יכולים לעשות זאת, בעזרת ההון שההורים נתנו לכם ובעזרת מה שחסכתם, הרי שהדבר היחיד שחסר לכם זו המשכנתא. רוב האנשים בישראל לא יוכלו לקנות דירה ללא משכנתא וכדאי לדעת שמדובר על תחום מורכב עם לא מעט חידושים שמתחרשים בכל שנה. לכן כדאי לכם לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי, כי אדם כזה יוכל לעזור לכם לבחור את המשכנתא הכי טובה לכם.

תפקידו של יעוץ המשכנתא הפרטי שלכם

כשחושבים לפנות לקבלת שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי צריך להבין מראש מה בדיוק התפקיד שלו, כי זה מה שיעזור לכם להבין גם מה הוא מציע לכם והאם הוא ממלא את תפקידו כראוי. יועץ המשכנתאות צריך לתת לכם את כל המידע בנושא ובעיקר, הוא חייב להבין את הסיטואציה האישית שלכם, את הדרישות ואת היכולות. העניין שצריך להבין הוא שהיום יש הרבה מאוד מסלולי משכנתא שונים ולכן לא קל לבחור את המסלול המתאים לכל זוג, ולכן חשוב כל כך להתייעץ עם מי שמבין בתחום הזה. אם אתם תוהים איך לבחור את יועץ המשכנתא שלכם כדאי יהיה להקפיד על מספר דברים, כמו לדוגמא:
– בדקו ממתי הוא עובד בתחום
– בדקו מה חושבים אנשים אחרים שכבר קבלו מאותו יעוץ שירות בעבר
– מה המחיר שהוא דורש עבור הייעוץ?
כל הדברים האלה חשובים ביותר כי זה מה שיעזור לכם להבין האם אתם בידיים של מקצוען או לא. בתחום המשכנתאות לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים כי מדובר על אחת מההלוואות הכי גדולות שכנראה תיקחו בחיים, ולכן חשוב לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר מסודרת.

בחירת מסלול בעזרת יועץ משכנתאות פרטי

אחד מהתפקידים העיקריים של יועץ המשכנתאות הפרטי שלכם זה לספר לכם על מסלולי המשכנתא הקיימים ולעזור לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר. חשוב להבין שלא לכל אחד מאיתנו יתאים אותו מסלול כי בסופו של דבר כולנו שונים. לכל אחד מאיתנו יש מצב כלכלי אחר ויש צפי אחר מבחינת העתיד, כך שאת כל הדברים האלה צריך לקחת בחשבון כשרוצים לבחור איזה מסלול משכנתא יתאים לנו יותר. יועץ המשכנתאות הפרטי שאליו תפנו יצטרך לקחת את כל המידע שאתם נותנים לו לגבי מצבכם בחיים, ואחרי שהוא יתייחס לכל הנתונים הוא יוכל להמליץ לכם על המסלול המתאים לכם ביותר. זה הרבה מעבר למה שיעשה עבורכם יועץ המשכנתאות של הבנק כי יועץ משכנתאות מטעמו של הבנק לא רואה לנגד עיניו את טובתכם האישית.

מעונינים בייעוץ משכנתא מקצועי? צרו קשר ישיר עם צחי גרוסמן

תוכן ההודעה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים