יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתא פרטי – דרך הפעולה


יועץ משכנתא פרטי ותפקידו

הגעתם לשלב בחיים שבו אתם לא רוצים להמשיך לשלם שכר דירה? מעוניינים לדעת שמעכשיו אתם משלמים כל חודש על נכס שיהיה שלכם ואחר כך גם יעבור לילדים? אם כך, אתם בהחלט צודקים, כי למה אתם צריכים להמשיך לממן את המשכנתא של בעל הדירה שלכם? זה נכון שהיום המצב בישראל לא פשוט מבחינה כלכלית ומבחינת האפשרויות של רכישת דירות, אך זה לא אומר שלא תוכלו לעמוד בהוצאה הזאת. בימינו הרבה מאוד זוגות צעירים עובדים שנים ארוכות עד שהם יכולים להתחיל לחלום על דירה, ואם גם אתם כבר יכולים לעשות זאת, בעזרת ההון שההורים נתנו לכם ובעזרת מה שחסכתם, הרי שהדבר היחיד שחסר לכם זו המשכנתא. רוב האנשים בישראל לא יוכלו לקנות דירה ללא משכנתא וכדאי לדעת שמדובר על תחום מורכב עם לא מעט חידושים שמתחרשים בכל שנה. לכן כדאי לכם לפנות אל יועץ משכנתאות פרטי, כי אדם כזה יוכל לעזור לכם לבחור את המשכנתא הכי טובה לכם.

תפקידו של יעוץ המשכנתא הפרטי שלכם

כשחושבים לפנות לקבלת שירותיו של יועץ משכנתאות פרטי צריך להבין מראש מה בדיוק התפקיד שלו, כי זה מה שיעזור לכם להבין גם מה הוא מציע לכם והאם הוא ממלא את תפקידו כראוי. יועץ המשכנתאות צריך לתת לכם את כל המידע בנושא ובעיקר, הוא חייב להבין את הסיטואציה האישית שלכם, את הדרישות ואת היכולות. העניין שצריך להבין הוא שהיום יש הרבה מאוד מסלולי משכנתא שונים ולכן לא קל לבחור את המסלול המתאים לכל זוג, ולכן חשוב כל כך להתייעץ עם מי שמבין בתחום הזה. אם אתם תוהים איך לבחור את יועץ המשכנתא שלכם כדאי יהיה להקפיד על מספר דברים, כמו לדוגמא:
– בדקו ממתי הוא עובד בתחום
– בדקו מה חושבים אנשים אחרים שכבר קבלו מאותו יעוץ שירות בעבר
– מה המחיר שהוא דורש עבור הייעוץ?
כל הדברים האלה חשובים ביותר כי זה מה שיעזור לכם להבין האם אתם בידיים של מקצוען או לא. בתחום המשכנתאות לא כדאי לכם לקחת סיכונים מיותרים כי מדובר על אחת מההלוואות הכי גדולות שכנראה תיקחו בחיים, ולכן חשוב לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר מסודרת.

בחירת מסלול בעזרת יועץ משכנתאות פרטי

אחד מהתפקידים העיקריים של יועץ המשכנתאות הפרטי שלכם זה לספר לכם על מסלולי המשכנתא הקיימים ולעזור לכם לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר. חשוב להבין שלא לכל אחד מאיתנו יתאים אותו מסלול כי בסופו של דבר כולנו שונים. לכל אחד מאיתנו יש מצב כלכלי אחר ויש צפי אחר מבחינת העתיד, כך שאת כל הדברים האלה צריך לקחת בחשבון כשרוצים לבחור איזה מסלול משכנתא יתאים לנו יותר. יועץ המשכנתאות הפרטי שאליו תפנו יצטרך לקחת את כל המידע שאתם נותנים לו לגבי מצבכם בחיים, ואחרי שהוא יתייחס לכל הנתונים הוא יוכל להמליץ לכם על המסלול המתאים לכם ביותר. זה הרבה מעבר למה שיעשה עבורכם יועץ המשכנתאות של הבנק כי יועץ משכנתאות מטעמו של הבנק לא רואה לנגד עיניו את טובתכם האישית.

מעונינים בייעוץ משכנתא מקצועי? צרו קשר ישיר עם צחי גרוסמן

תוכן ההודעה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19