יועץ משכנתאות פרטי

חברות ייעוץ משכנתא


אם אתם מתכננים לרכוש דירה וזקוקים להלוואה, מומלץ מאוד לקבל ייעוץ באמצעות חברות ייעוץ משכנתא. תחום המשכנתאות הוא תחום שנתון לשינויים ויש להכיר את המגמות בו באופן יסודי. נוסף על כך, יש אפשרות להיכנס למשא ומתן לטובתכם ולהשיג תנאים טובים יותר. המשמעות של משא ומתן מוצלח יכולה להתבטא בחיסכון של במאות ש”ח מדי חודש ובמאות אלפי ש”ח לכל אורך תקופת ההחזר. כדי לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר, כדאי לקבל ייעוץ ממומחה משכנתאות בעל ניסיון וידע מקצועי. 

נטילת משכנתא

חברות ייעוץ משכנתא הן חברות שעובדים בהם אנשים בעלי ידע נרחב בכלכלה, בנקאות ושוק ההלוואות בישראל. הן מלוות את הנוטלים משכנתא כדי שאלה יוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר. משכנתא אפשר לקבל מכמה גורמים:

  • בנקים – כמעט בכל בנק יש מחלקה למשכנתאות. חלקן נמצאות בתוך הסניפים וחלקן ממוקמות במבנים נפרדים. הפעילות הזו היא חלק מהפעילות הרגילה של הבנק ויש לבדוק את התנאים שהוא מציע לנטילת הלוואה לדיור.
  • בנק למשכנתאות – יש בישראל בנקים שכל הפעילות שלהם מתרכזת במשכנתאות. הם בעלי מסלולים מפורטים אולם גם כאן מומלץ לבדוק באופן יסודי את ההצעות השונות.
  • גופים פרטיים – גם גופים פיננסיים פרטיים, כחברות ביטוח, מציעות משכנתאות ויש לבדוק את כדאיות המסלול והתנאים שלו.

מתוך הנאמר לעיל אפשר להבין כי היצע ההלוואות גדול. כל גוף פיננסי כזה רשאי להציע משכנתא בתנאים שלו, ויש צורך בחקר שוק יסודי כדי להכיר את התחום.

חברות ייעוץ משכנתא

כדי לוודא שאתם לוקחים את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם, מומלץ ביותר לבצע את תהליך נטילת ההלוואה בעזרת חברות ייעוץ משכנתא. היתרונות של צעד כזה הם רבים. מומחה משכנתאות מכיר את כל המסלולים ויודע מהם השינויים המתרחשים בכל מסלול בזמן נתון. הוא יכול לחשב לפי התקציב שלכם, גובה המשכנתא הרצויה והשנים הנדרשות להחזר המשכנתא, את המסלול הכדאי ביותר בריבית המשתלמת ביותר.

חברת ייעוץ המשכנתא של צחי גרוסמן הוא מהמובילות מבין חברות ייעוץ משכנתא בארץ. הוא מייעץ לעשרות אנשים פרטים, כמו גם גופים מסחריים הנוטלים משכנתאות לצורך השקעות נדל”ן. נשמח לספק לכם פרטים נוספים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה לייעוץ משכנתא מקצועי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים