יועץ משכנתאות פרטי

חברות ייעוץ משכנתא


אם אתם מתכננים לרכוש דירה וזקוקים להלוואה, מומלץ מאוד לקבל ייעוץ באמצעות חברות ייעוץ משכנתא. תחום המשכנתאות הוא תחום שנתון לשינויים ויש להכיר את המגמות בו באופן יסודי. נוסף על כך, יש אפשרות להיכנס למשא ומתן לטובתכם ולהשיג תנאים טובים יותר. המשמעות של משא ומתן מוצלח יכולה להתבטא בחיסכון של במאות ש”ח מדי חודש ובמאות אלפי ש”ח לכל אורך תקופת ההחזר. כדי לקבל את המשכנתא בתנאים הטובים ביותר, כדאי לקבל ייעוץ ממומחה משכנתאות בעל ניסיון וידע מקצועי. 

נטילת משכנתא

חברות ייעוץ משכנתא הן חברות שעובדים בהם אנשים בעלי ידע נרחב בכלכלה, בנקאות ושוק ההלוואות בישראל. הן מלוות את הנוטלים משכנתא כדי שאלה יוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר. משכנתא אפשר לקבל מכמה גורמים:

  • בנקים – כמעט בכל בנק יש מחלקה למשכנתאות. חלקן נמצאות בתוך הסניפים וחלקן ממוקמות במבנים נפרדים. הפעילות הזו היא חלק מהפעילות הרגילה של הבנק ויש לבדוק את התנאים שהוא מציע לנטילת הלוואה לדיור.
  • בנק למשכנתאות – יש בישראל בנקים שכל הפעילות שלהם מתרכזת במשכנתאות. הם בעלי מסלולים מפורטים אולם גם כאן מומלץ לבדוק באופן יסודי את ההצעות השונות.
  • גופים פרטיים – גם גופים פיננסיים פרטיים, כחברות ביטוח, מציעות משכנתאות ויש לבדוק את כדאיות המסלול והתנאים שלו.

מתוך הנאמר לעיל אפשר להבין כי היצע ההלוואות גדול. כל גוף פיננסי כזה רשאי להציע משכנתא בתנאים שלו, ויש צורך בחקר שוק יסודי כדי להכיר את התחום.

חברות ייעוץ משכנתא

כדי לוודא שאתם לוקחים את המשכנתא המשתלמת ביותר עבורכם, מומלץ ביותר לבצע את תהליך נטילת ההלוואה בעזרת חברות ייעוץ משכנתא. היתרונות של צעד כזה הם רבים. מומחה משכנתאות מכיר את כל המסלולים ויודע מהם השינויים המתרחשים בכל מסלול בזמן נתון. הוא יכול לחשב לפי התקציב שלכם, גובה המשכנתא הרצויה והשנים הנדרשות להחזר המשכנתא, את המסלול הכדאי ביותר בריבית המשתלמת ביותר.

חברת ייעוץ המשכנתא של צחי גרוסמן הוא מהמובילות מבין חברות ייעוץ משכנתא בארץ. הוא מייעץ לעשרות אנשים פרטים, כמו גם גופים מסחריים הנוטלים משכנתאות לצורך השקעות נדל”ן. נשמח לספק לכם פרטים נוספים, אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הצעה לייעוץ משכנתא מקצועי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19