יועץ משכנתאות פרטי

התקציב שלכם לדירה תלוי בגובה המשכנתא שתקבלו


אם אתם אנשים צעירים שרוצים להתקדם בחיים ורוצים קצת ביטחון אתם בוודאי חושבים על קניית דירה. האופציה הנוספת היא להמשיך ולשלם את המשכנתא של בעל הדירה שלכם, אך רוב האנשים מגיעים בשלב כזה או אחרת להחלטה שהם בעצמם גם רוצים להיות בעלי דירה וכאן מתחילות הדילמות. בדרך כלל מדובר על אנשים בני שלושים ומשהו, כלומר כאלה שכבר ראו דבר או שניים בחיים וכאלה שעובדים כבר לא מעט שנים, אך בין עבודתם ובין כלכלה יש עוד מרחק גדול. אם כך, אתם בוודאי רוצים לדעת איך זוג צעיר כמוכם יכול לדעת איזה דירות באות בחשבון מבחינת היכולות הכלכליות שלכם, והתשובה לכך היא שכולם מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא. כלומר, אם אתם לא מגיעים מבתים עשירים ואם עוד לא הצלחתם לעשות מספיק מיליונים בעבודה, הרי שגם אתם, כמו רבים אחרים, לא תוכלו לקנות דירה ללא משכנתא. לכן חשוב תחילה לדעת איפה אתם עומדים מהבחינה הזאת ורק אז תוכלו לדעת איזה דירות יכולות לבוא בחשבון מבחינתכם.

איך יודעים איזה גודל של משכנתא לבקש?

אם עד היום חשבתם שתוכלו להיכנס לבנק שלכם ופשוט לבקש משכנתא, אז כדאי שתדעו שאתם טועים, כי לא כך עובדים הדברים. בימינו כדי לקבל משכנתא אתם צריכים לעשות תכנון מדויק, ובעיקר, אתם צריכים הון עצמי. כלומר, שום בנק במדינת ישראל לא ייתן לכם משכנתא אם לא יהיה לכם הון עצמי ואם אין להם הכנסות פחות או יותר קבועות, ולכן זה הדבר הראשון שאתם צריכים לדאוג לו. לאחר מכן תוכלו לעבור לשלב שכולם עוברים אליו אשר בו הם מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא. אחרי שתדעו מההון העצמי שלכם ואחרי שתעשו פגישה ראשונית עם הבנק או עם יועץ המשכנתאות שלכם תוכלו לדעת מה גודל המשכנתא שתוכלו לקבל. כך תוכלו לעשות חישוב כולל של כל ההון שיהיה לכם בסופו של דבר ורק אז תוכלו להתחיל לראות דירות שעומדות בתקציב שאליו אתם יכולים להגיע. הדבר החשוב הוא לתכנן את המשכנתא כך שלא יהיה צורך לבצע בעתיד הקפאת משכנתא על מנת לעמוד בהוצאות היומיומיותץ

ייעוץ בתחום המשכנתאות יכול לחסוך לכם הרבה כסף

מעבר לכך שרוב האנשים מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא, הרבה אנשים גם פונים להתייעץ עם אנשי המקצוע בתחום. מעבר לאותו יועץ משכנתאות שהבנק יכול להעמיד לרשותכם כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות גם אל יועץ פרטי, והאמת היא שיש לכך מספר יתרונות. היועץ הפרטי דואג לאינטרס שלכם ולא לאינטרס של הבנק שלכם, כך שאין ספק שהוא יישאף לכך שתשלמו ריבית כמה שיותר נמוכה על המשכנתא. הוא גם יוכל לייצג אתכם אל מול הבנק וכך להפעיל לחץ נוסף על מקבלי ההחלטות בבנק, ובסופו של דבר זו תהייה דרך שתעזור לכם לחסוך לא מעט כסף על קניית הדירה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19