יועץ משכנתאות פרטי

התקציב שלכם לדירה תלוי בגובה המשכנתא שתקבלו


אם אתם אנשים צעירים שרוצים להתקדם בחיים ורוצים קצת ביטחון אתם בוודאי חושבים על קניית דירה. האופציה הנוספת היא להמשיך ולשלם את המשכנתא של בעל הדירה שלכם, אך רוב האנשים מגיעים בשלב כזה או אחרת להחלטה שהם בעצמם גם רוצים להיות בעלי דירה וכאן מתחילות הדילמות. בדרך כלל מדובר על אנשים בני שלושים ומשהו, כלומר כאלה שכבר ראו דבר או שניים בחיים וכאלה שעובדים כבר לא מעט שנים, אך בין עבודתם ובין כלכלה יש עוד מרחק גדול. אם כך, אתם בוודאי רוצים לדעת איך זוג צעיר כמוכם יכול לדעת איזה דירות באות בחשבון מבחינת היכולות הכלכליות שלכם, והתשובה לכך היא שכולם מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא. כלומר, אם אתם לא מגיעים מבתים עשירים ואם עוד לא הצלחתם לעשות מספיק מיליונים בעבודה, הרי שגם אתם, כמו רבים אחרים, לא תוכלו לקנות דירה ללא משכנתא. לכן חשוב תחילה לדעת איפה אתם עומדים מהבחינה הזאת ורק אז תוכלו לדעת איזה דירות יכולות לבוא בחשבון מבחינתכם.

איך יודעים איזה גודל של משכנתא לבקש?

אם עד היום חשבתם שתוכלו להיכנס לבנק שלכם ופשוט לבקש משכנתא, אז כדאי שתדעו שאתם טועים, כי לא כך עובדים הדברים. בימינו כדי לקבל משכנתא אתם צריכים לעשות תכנון מדויק, ובעיקר, אתם צריכים הון עצמי. כלומר, שום בנק במדינת ישראל לא ייתן לכם משכנתא אם לא יהיה לכם הון עצמי ואם אין להם הכנסות פחות או יותר קבועות, ולכן זה הדבר הראשון שאתם צריכים לדאוג לו. לאחר מכן תוכלו לעבור לשלב שכולם עוברים אליו אשר בו הם מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא. אחרי שתדעו מההון העצמי שלכם ואחרי שתעשו פגישה ראשונית עם הבנק או עם יועץ המשכנתאות שלכם תוכלו לדעת מה גודל המשכנתא שתוכלו לקבל. כך תוכלו לעשות חישוב כולל של כל ההון שיהיה לכם בסופו של דבר ורק אז תוכלו להתחיל לראות דירות שעומדות בתקציב שאליו אתם יכולים להגיע. הדבר החשוב הוא לתכנן את המשכנתא כך שלא יהיה צורך לבצע בעתיד הקפאת משכנתא על מנת לעמוד בהוצאות היומיומיותץ

ייעוץ בתחום המשכנתאות יכול לחסוך לכם הרבה כסף

מעבר לכך שרוב האנשים מתכננים את תקציב רכישת הדירה באמצעות משכנתא, הרבה אנשים גם פונים להתייעץ עם אנשי המקצוע בתחום. מעבר לאותו יועץ משכנתאות שהבנק יכול להעמיד לרשותכם כדאי שתדעו שאתם יכולים לפנות גם אל יועץ פרטי, והאמת היא שיש לכך מספר יתרונות. היועץ הפרטי דואג לאינטרס שלכם ולא לאינטרס של הבנק שלכם, כך שאין ספק שהוא יישאף לכך שתשלמו ריבית כמה שיותר נמוכה על המשכנתא. הוא גם יוכל לייצג אתכם אל מול הבנק וכך להפעיל לחץ נוסף על מקבלי ההחלטות בבנק, ובסופו של דבר זו תהייה דרך שתעזור לכם לחסוך לא מעט כסף על קניית הדירה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים