יועץ משכנתאות פרטי

אימון כלכלי למשפחה – חלק ב’


אימון כלכלי לחיים טובים יותר

למרות שכולנו אנשים עובדים ולמרות שכולנו מבינים היטב את החשיבות של הכסף בחיים שלנו, מכאן ועד לנהל אותו בצורה נכונה יש עוד הבדל גדול. למרות שרוב האנשים לוקחים משכנתא כדי לקנות דירה ולמרות שלאחוזים ניכרים מהאוכלוסייה יש שכר יחסית קבוע, עדיין יש יותר מידי אנשים שנכנסים למינוסים שרק הולכים וגדלים עם הזמן, ואין ספק שבשלב מסוים בחיים צריך לקחת את האחריות לידיים ולשנות את המצב. אם אתם מזדהים עם התיאור הזה ועם עד היום מצאתם את עצמכם תמיד במינוסים יותר ויותר גדולים, אז בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להתמודד עם העניין, ולא בטוח שמה שהבנקאים מציעים לכם זו ההתמודדות הכי טובה שיש.

ההצעה המפתה של הבנקים

אנשים שנכנסים למינוסים גדולים מגיעים בדרך כלל למצב שבו הבנקים מחליטים להתערב בעניין בשלב מסוים, והם עושים את זה לרוב על ידי שיטה אחת: הלוואה. באמת האמנתם שהבנק הולך לקראתכם, רואה שקשה לכם ופשוט מציע לכם הלוואה שתכסה את המינוס? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מה שיציל את המצב, כי למעשה לכל ההוצאות השוטפות שלכם תתווסף גם ההלוואה הזאת וההחזרים עליה. הדבר הראשון שתוכלו לשמוע אצל גרוסמן יעוץ פיננסי, זה שלא תמיד הלוואה מהבנק זה מה שיכול להקל על המצב שלכם, ואין ספק שעדיף לעבור אימון כלכלי נכון מאשר לקחת תמיד עוד ועוד הלוואות. צחי גרוסמן הוא האיש שיוכל לתת לכם ייעוץ לכלכלת משפחה, ואין ספק שאם תיפנו אליו זו תהייה למעשה ההצהרה הראשונה שלכם לגבי העובדה שאתם מוכנים ורוצים לעשות שינוי.

איפה נמצאות הבעיות

הדבר הראשון שעושים במסגרתו של יעוץ לכלכת המשפחה, זה להבין איפה הבעיות. אומנם כשפונים אל יועץ משכנתאות פרטי מקבלים הסברים על האופציות הקיימות ומנסים למצוא את המשכנתא הכי טובה שיש, אך בייעוץ כלכלי ההתנהלות היא שונה. יועץ לכלכלת משפחה כמו גרוסמן יעוץ פיננסי יעזור לכם להבין תחילה מהן הסיבות להתנהלות הכלכלית הלקויה שלכם, ובאופן כללי ניתן לראות שיש שתי סיבות עיקריות בדרך כלל. לרוב הסיבה הראשונה להתנהלות כלכלית לקויה היא פשוט חוסר מודעות, כי אנשים לא לגמרי יודעים איך להסתדר עם ההכנסות ועם ההוצאות שלהם. הסיבה השנייה הרבה פעמים היא סיבה רגשית, שאנשים מאמינים שקניות זה טעם החיים או שהפרסומות משכנעות אותנו לקנות עוד ועוד דברים. כדאי לדעת שממש כמו שיש מסלולי משכנתא מומלצים יותר ומומלצים פחות, כך יש גם התנהגויות כלכליות שיותר כדאי לפעול בהן ואותן אתם תלמדו במהלך האימון הכלכלי.

תוצאות שרואים בשטח

אחת מהסיבות שבגללן כדאי לעשות אימון כלכלי עם גרוסמן יעוץ פיננסי, זה שלא מדובר על אימון רגיל, אלא על אימון שאת התוצאות שלו תוכלו לראות בשטח. אומנם זה לוקח קצת זמן ואומנם יש לא מעט דברים שיהיה עליכם לוותר עליהם, אך אין ספק שהשינויים שתעברו יעזרו לכם לשפר את המצב הכלכלי שלכם. אתם תראו שעל ידי כך שתלמדו טקטיקות חדשות להתנהלות כלכלית אתם תוכלו לשלוט הרבה יותר במצב שלכם וכך תהייה לכם תחושה טובה יותר מבחינת ההתנהלות המשפחתית והכלכלית.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19