יועץ משכנתאות פרטי

אימון כלכלי למשפחה – חלק ב’


אימון כלכלי לחיים טובים יותר

למרות שכולנו אנשים עובדים ולמרות שכולנו מבינים היטב את החשיבות של הכסף בחיים שלנו, מכאן ועד לנהל אותו בצורה נכונה יש עוד הבדל גדול. למרות שרוב האנשים לוקחים משכנתא כדי לקנות דירה ולמרות שלאחוזים ניכרים מהאוכלוסייה יש שכר יחסית קבוע, עדיין יש יותר מידי אנשים שנכנסים למינוסים שרק הולכים וגדלים עם הזמן, ואין ספק שבשלב מסוים בחיים צריך לקחת את האחריות לידיים ולשנות את המצב. אם אתם מזדהים עם התיאור הזה ועם עד היום מצאתם את עצמכם תמיד במינוסים יותר ויותר גדולים, אז בהחלט יכול להיות שעכשיו זה הזמן להתמודד עם העניין, ולא בטוח שמה שהבנקאים מציעים לכם זו ההתמודדות הכי טובה שיש.

ההצעה המפתה של הבנקים

אנשים שנכנסים למינוסים גדולים מגיעים בדרך כלל למצב שבו הבנקים מחליטים להתערב בעניין בשלב מסוים, והם עושים את זה לרוב על ידי שיטה אחת: הלוואה. באמת האמנתם שהבנק הולך לקראתכם, רואה שקשה לכם ופשוט מציע לכם הלוואה שתכסה את המינוס? אם כך, כדאי שתדעו שזה לא מה שיציל את המצב, כי למעשה לכל ההוצאות השוטפות שלכם תתווסף גם ההלוואה הזאת וההחזרים עליה. הדבר הראשון שתוכלו לשמוע אצל גרוסמן יעוץ פיננסי, זה שלא תמיד הלוואה מהבנק זה מה שיכול להקל על המצב שלכם, ואין ספק שעדיף לעבור אימון כלכלי נכון מאשר לקחת תמיד עוד ועוד הלוואות. צחי גרוסמן הוא האיש שיוכל לתת לכם ייעוץ לכלכלת משפחה, ואין ספק שאם תיפנו אליו זו תהייה למעשה ההצהרה הראשונה שלכם לגבי העובדה שאתם מוכנים ורוצים לעשות שינוי.

איפה נמצאות הבעיות

הדבר הראשון שעושים במסגרתו של יעוץ לכלכת המשפחה, זה להבין איפה הבעיות. אומנם כשפונים אל יועץ משכנתאות פרטי מקבלים הסברים על האופציות הקיימות ומנסים למצוא את המשכנתא הכי טובה שיש, אך בייעוץ כלכלי ההתנהלות היא שונה. יועץ לכלכלת משפחה כמו גרוסמן יעוץ פיננסי יעזור לכם להבין תחילה מהן הסיבות להתנהלות הכלכלית הלקויה שלכם, ובאופן כללי ניתן לראות שיש שתי סיבות עיקריות בדרך כלל. לרוב הסיבה הראשונה להתנהלות כלכלית לקויה היא פשוט חוסר מודעות, כי אנשים לא לגמרי יודעים איך להסתדר עם ההכנסות ועם ההוצאות שלהם. הסיבה השנייה הרבה פעמים היא סיבה רגשית, שאנשים מאמינים שקניות זה טעם החיים או שהפרסומות משכנעות אותנו לקנות עוד ועוד דברים. כדאי לדעת שממש כמו שיש מסלולי משכנתא מומלצים יותר ומומלצים פחות, כך יש גם התנהגויות כלכליות שיותר כדאי לפעול בהן ואותן אתם תלמדו במהלך האימון הכלכלי.

תוצאות שרואים בשטח

אחת מהסיבות שבגללן כדאי לעשות אימון כלכלי עם גרוסמן יעוץ פיננסי, זה שלא מדובר על אימון רגיל, אלא על אימון שאת התוצאות שלו תוכלו לראות בשטח. אומנם זה לוקח קצת זמן ואומנם יש לא מעט דברים שיהיה עליכם לוותר עליהם, אך אין ספק שהשינויים שתעברו יעזרו לכם לשפר את המצב הכלכלי שלכם. אתם תראו שעל ידי כך שתלמדו טקטיקות חדשות להתנהלות כלכלית אתם תוכלו לשלוט הרבה יותר במצב שלכם וכך תהייה לכם תחושה טובה יותר מבחינת ההתנהלות המשפחתית והכלכלית.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים