יועץ משכנתאות פרטי

אימון כלכלי למשפחה – חלק א’


אימון כלכלי לכל המשפחה

אין הרבה דברים בעולם שלנו שיכולים להשפיע עלינו בצורה דרסטית וברורה כמו כסף, ולכן זה מסביר מדוע כולנו מתעסקים בו. למען האמת, כבר כשאנחנו ילדים אנחנו נחשפים אל הקיום שלו ומתחילים להבין את המשמעות שלו, בין אם זה על ידי משחקים נפלאים כמו מונופול ובין אם זה בעזרת דמי הכיס שההורים שלנו נותנים לנו. לכאורה, היה טבעי לצפות שאם כבר מגיל צעיר אנחנו מתעסקים עם כסף, הרי שכשאנחנו מתחילים להרוויח בעצמנו נדע בדיוק איך לנהל אותו ומה לעשות איתו, אך המציאות היא שונה. במידה וגם אתם מנסים להתנהל בצורה נכונה מבחינה כלכלית ועד היום לא הצלחתם לעשות את זה, יכול להיות שזה הזמן לפנות אל גרוסמן יעוץ פיננסי, כי למה לכם להעביר עוד הרבה שנים בהתנהלות כלכלית לא נכונה שעלולה לפגוע בכם ומשפחה שלכם?

דברים שכדאי לדעת

עוד לפני שאתם פונים אל גרוסמן יעוץ פיננסי כדי לקבל ייעוץ לכלכלת המשפחה, יש כמה נתונים חשובים שכדאי שתדעו, כי הם יכולים להשפיע על התהליך שלכם של למידת התנהלות כלכלית חכמה. ראשית, אומנם זו לא עובדה משמחת, אך כדאי לדעת שאתם ממש לא לבד. כלומר, יש הרבה מאוד אנשים שפונים לקבל עצות פיננסיות, בין אם זה בנושא של החזרי משכנתא ובין אם זה בנושא של התנהלות יום יומית נכונה יותר. בנוסף לכך, אומנם חשוב לדעת איך הגעתם למצב הכלכלי שאליו הגעתם, אך אתם יכולים להיות בטוחים שרוב האימון הכלכלי יתרכז דווקא בעתיד ובאופן שבו אפשר יהיה לשפר את המצב הכלכלי שלכם, כך שהמטרה היא חיובית.

פוקחים עיניים למציאות

אחד מהגורמים העיקריים שמובילים אנשים להתנהלות לא נכונה מבחינה כלכלית בדרך כלל, זו העובדה שהם לא ממש יודעים כמה הם מרוויחים וכמה הם מוציאים. יש מצבים כאלה בחיים שבהם אנשים מעדיפים להעלים עין ולהתנהג כמו בת יענה ומקווים שמתישהו, ואיכשהו ההכנסות שלהם תהיינה פשוט יותר גדולות מההוצאות. הדבר הראשון שלומדים אצל יועץ לכלכלת משפחה כמו גרוסמן יעוץ פיננסי, זה שבפועל הדברים לא עובדים ככה ואי אפשר להתקדם אם לא מכירים במציאות. לכן הדבר הראשון שתעשו הוא לדעת מה באמת המצב הכלכלי שלכם, כמה אתם באמת מרוויחים וכמה אתם באמת מוציאים. רוב האנשים שמגיעים לעבור אימון כלכלי למשפחה מגלים שהם מוצאים הרבה יותר ממה שהם מרווחים, ובדיוק מההבנה הזאת אפשר להתחיל לעשות את השינוי. חשוב להבין שאפילו אם במשך שנים רבות התנהלתם בצורה כזאת זה עדיין לא אומר שזה הגורל שלכם, ואחרי שתכירו במציאות אפשר יהיה לשנות אותה הרבה יותר בקלות.

הגדרת מטרות ולמידת כלים פרקטיים

השלב הבא באימון הכלכלי שלכם יהיה להגדיר את המטרות שלכם ולהבין איך אתם יכולים להגיע אליהן. אתם צריכים להבין שאומנם יהיה עליכם לעשות שינויים מהותיים ולא את כל השינויים האלה קל לעשות, אך אין ספק שאם תתמידו זה בהחלט ישתלם לכם. האימון הכלכלי זה אומנם לא קסם והוא צריך את הזמן שלו כדי להתחיל להשפיע באופן פרקטי על החיים שלכם, אך אתם יכולים להיות בטוחים שאת התוצאות תרגישו בשטח וגם תשמחו מהן.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19