יועץ משכנתאות פרטי

מסחר בבורסה האמריקאית – דרכים לסחור נכון


מסחר בבורסה האמריקאית הפך לנחלתם של רבים וזאת בעיקר בשל היכולת להגדיל הכנסה וליהנות מתשואות ורווחים שניתן להגדיל על חסכונות וכספים קיימים.
מסחר מסוג זה מקנה לרבים את היכולת ליהנות מהכנסה חודשים גבוהה יותר תוך שהמטרה הינה להשתכר בשכר חודשי ראוי.
אבל מהו מסחר מסוג זה? וכיצד סוחרים נכון? כל התשובות בהמשך.

מהו מסחר בבורסה האמריקאית?

מסחר מסוג זה דומה למסחר בבורסה הישראלית והוא זירה שמשמשת מסחר בניירות ערך של חברות המונפקות בבורסה, משמע: חברות ציבוריות. בורסת וול סטרייט הלוא היא הבורסה האמריקאית מכילה בתוכה מספר בורסות המרכיבות את שוק ההון המתנהל בארצות הברית.
בבורסה זאת סוחרת בעשרות אלפי ניירות ערך והיא מכילה ניירות ערך של מגוון חברות טכנולוגיה ושלל חברות הזנק והייטק.
בשל גדולה של בורסה זאת יכולים רבים הישראלים לסחור בה, כאשר זירת המסחר מאפשרת מגוון אפשרויות ויצירת יותר רווחים בעת המסחר.
האנשים שסוחרים בבורסה האמריקאית הינם מכל סוג, כאשר כדי לנהל מסחר לא צריך להיות ברוקר או מנהל תיקי שוק ההון ומספיק לבצע כמה פועלות חשובות למסחר נכון יותר.

אז מהן הפעולות שיש לבצע לפני מסחר בבורסה האמריקאית? ומה צריך לעשות?

על מנת לסחור נכון בשוק ההון האמריקאי חשוב לבצע כמה פעולות לפני המסחר, ביניהן:
קורס שוק ההון – היעזרו בקורס בשוק ההון וקורס מסחר בבורסה על מנת לקבל את כל הכלים והמושגים הבסיסיים הקשורים למסחר זה. כיום ניתן ליהנות מקורס כזה המועבר און ליין על ידי מדריכים וסרטונים כמו גם שניתן ללמוד את התחום בקורסים פרונטאליים ובמוסדות הלימוד השונים העוסקים במסחר בשוק ההון.
קבלת עדכונים וחדשות – הקפידו לקבל עדכונים וחדשות אודות שוק ההון. עדכונים וחדשות שמקבלים משוק ההון האמריקאי יסייעו לכם לקבל מידע על המתרחש בוול סטריט וליהנות מדיווחים אודות מניות שיא ושפל. בכך תוכלו לסחור בצורה משוכלת וחכמה יותר.
תוכנות מסחר בשוק ההון – הסתייעו בתוכנות למסחר בשוק ההון. תוכנו מסוג זה יעזרו לכם למנף את המסחר בשוק ההון תוך שהן כאלה שבאמצעותן ניתן לסחור בשוק ההון האמריקאי בכל שעה ביום, לסחור ולבצע פקודות מהנייד, ליהנות מגרפים חכמים וביצוע ניתוחים בזמן אמת תוך קבלת סימולציות חכמות למסחר בשוק ההון. באמצעות תוכנות חכמות ומתקדמות יכולים רבים ליהנות ממסחר טוב ונכון יותר בבורסה האמריקאית, תוך התאמה של המסחר לתנאים בארץ ולשעות הנכונות.
אז אם אתם רוצים להגדיל רווחים ולבצע מסחר חכם יותר – זה הזמן לבצע את כל הסקרים, העדכונים והלמידה אודות הבורסה האמריקאית.

עשוי לעניין אתכם בנוסף:

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19