יועץ משכנתאות פרטי

תעודת זכאות למשכנתא


למרות שהרבה אנשים חולמים להיות בעלי דירות, לא כולם מתעסקים עם הנושא הזה באותו גיל ובאותו שלב בחיים. יחד עם זאת, הרבה אנשים שואלים את עצמם היכן כדאי להתחיל את תהליך רכישת הדירה? האם כדאי למצוא ראשית כל את הבית או הדירה, לבדוק את המחירים ורק לאחר מכן להתחיל את הליך המשכנתא? הפתרון הוא פשוט למי שמכיר את התהליך, והוא השגת תעודת זכאות למשכנתא.

תעודה זאת מאפשרת להתחיל את הליך חיפוש הנכס הרצוי, והיא ניתנת ליחידים או לזוגות הזכאים לסיוע של משרד השיכון ברכישת הדירה. מעבר לתעודה, חשוב להשיג גם אישור משכנתא מהבנק, המאשר את גובה ההלוואה המירבית אותה ניתן לקבל. כל אלו, בצירוף הסכום ההתחלתי המצוי ברשותם של מבקשי ההלוואה, יכולים לספק תמונה ברורה של גובה הסכום העומד לרשותם. מכאן ואילך הדרך ברורה. במידה והחלטתם שהגיע הזמן להבין איך אפשר לקנות דירה בישראל והאם תוכלו לקבל תעודת זכאות למשכנתא, כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם.

מי זכאי למשכנתא?

אם אתם רוצים לקנות דירה , בוודאי שמעתם את המושג משכנתא. זה עולה בארוחת הערב עם המשפחה, בשיחות הקפה עם עמיתים לעבודה ובין החברים, שמנסים גם הם להגשים חלום ולרכוש דירה משלהם. עפ"י החוק, בדיקת זכאות לצורך קבלת משכנתא לדירה ראשונה היא פעולה שכול אדם יכול לבצע. בישראל, כול אחד יכול להגיש בקשה לבנקים מסחריים שמציעים מסלולי הלוואות מסוגים שונים במטרה לקבל אישור עקרוני למשכנתא.

מגיש הבקשה צריך להוכיח כי יש לו הכנסה קבועה (קצבה, משכורת, תקציב, ירושה וכולי) אשר תספק לו את האמצעים לעמוד בתשלומי המשכנתא. על חשבון הבנק של מגיש הבקשה להיות יציב ולא מעוקל. כדי לקבל זכאות למשכנתא מומלץ להציג מול הבנק תלושי שכר, דפי חשבון בנק, חוזה מכר וכולי. לעיתים יהיה צורך באישורים שונים כמו אישור מרואה חשבון על הכנסות קבועות ועתידיות אשר צפויות למגיש הבקשה. בנוסף לכך, הבנק ידרוש מסמכים נוספים כדי להגיש את הבקשה לאחר קבלת האישור. בין היתר יבחן הבנק את מסלול המשכנתא הנבחר ויוודא עפ"י הנתונים וההכנסות כי מי שמבקש את ההלוואה יוכל להחזירה לבנק בתוספת ריבית, עד סופה.

מהי תעודת זכאות למשכנתא?

במטרה להקל על רכישת דירה באמצעות קבלת משכנתא גבוהה יותר, משרד הבינוי והשיכון קבע תנאים לקבלת משכנתא בשביל סיוע דיור לאזרחים עפ"י קריטריונים. תעודת זכאות למשכנתא היא תעודה המקנה לכם אפשרות ליהנות מהמשכנתא לזכאים. בעבר, משכנתא זו הייתה המשכנתא העיקרית בה השתמשו האנשים כדי לרכוש נכס, וליתרת הסכום קראו “משכנתא משלימה”. כיום ההסכמים השתנו ואנשים כלל לא עומדים בהגדרות הסף של המשכנתא לזכאים.

תעודת זכאות למשכנתא ניתנת ע"י משרד הבינוי והשיכון, והיא כוללת הנחות והטבות בתנאי ההלוואה במטרה לעודד אנשים המשתייכים לקבוצות אוכלוסייה מסויימות לרכוש דירה. בכל תקופה מחליטה הממשלה איזה קבוצות היא רוצה לעודד ואיך היא רוצה לעשות את זה ולמעשה מדובר בלא מעט קבוצות אוכלוסייה, אותן נפרט בהמשך המאמר. באופן כללי, מדובר בסיוע בצורת הלוואה או מענק הניתנים לרכישת דירה, לבנייתה או להרחבתה. כדאי לברר אם אתם זכאים במטרה שתוכלו ליהנות מהסכמים נוחים וממשכנתא לזכאים אטרקטיבית. תעודת זכאות למשכנתא מאפשרת לקבל "הלוואת זכאות" באמצעות בנקים למשכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
072-3954389
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

   

  תעודת זכאות למשכנתא: סיוע לחסרי דירה

  סיוע במסגרת הזכאות לקבלת משכנתא ניתן רק לאדם המוכיח כי הוא חסר דיור. עפ"י החלטת משרד הבינוי והשיכון, רק מי שאין לו ולא הייתה לו דירה או חלק בדירה לאחר ה-1 ביוני 1971, ייחשב כחסר דיור ויוכל לקבל תעודת זכאות למשכנתא. כדי לבדוק האם אתם זכאי תוכל להיעזר ביועץ מוסמך באופן פרטי או דרך אחד הבנקים למשכנתאות, וניתן להיעזר גם בכלי מחשבון זכאות המתפרסם באתר של משרד הבינוי והשיכון ובאתרים נוספים רבים ברשת האינטרנט. כדאי לדעת כי ישנם פרמטרים רבים אותם יש לחשב כדי לדעת בדיוק מהו הניקוד שלך עליהם נדבר בהמשך המאמר.

  כדי לקבל תעודת זכאות למשכנתא וליהנות מסיוע לרכישת דירה עליכם להיעזר במחשבון זכאות למשכנתא, או לפנות לאחד מסניפי הבנקים למשכנתאות כדי לקבל עזרה בחישוב הסיוע שתוכלו לקבל. אופציה נוספת היא להשתמש בעזרת יועץ משכנתא פרטי אשר יסייע לכם בחישוב גובה הסיוע ומילוי הטפסים הנדרשים להנקת תעודה.

   

  מי זכאי לקבל תעודת זכאות למשכנתא?

  כדי להחליט מי זכאי לקבל תעודת זכאות למשכנתא ממשרד הבינוי והשיכון נעשית הערכת מצב אישית לכל אחד. התנאי הראשון לכך הוא, שלא הייתה לאדם המגיש בקשה לקבלת משכנתא לזכאים בעלות, מלאה או חלקית, על דירה, בעשר השנים האחרונות. מעבר לכך, מיושמת שיטה של "נקודות", לפיה, מי שצבר 599 נקודות ומעלה מוגדר כזכאי לקבלת ההלוואה. שיטת חישוב הנקודות לוקחת בחשבון פרמטרים רבים.

  להלן מספר דוגמאות לחישוב הנקודות בנוגע להנפקת תעודת זכאות למשכנתא ממשרד הבינוי והשיכון:

  • מספר שנות נישואין
  • מספר הילדים
  • שירות חובה בצה"ל

  מחשבון זכאות למשכנתא

  משרד הבינוי והשיכון מציע באתרו "מחשבון לחישוב ניקוד וגובה ההלוואה לדיור (משכנתא)".  יש להקליד במחשבון נתונים רלוונטיים, בהתאם להנחיות המופיעות באתר, ובלחיצה אחת תוכלו לגלות מהן נקודות הזיכוי המגיעות לכם ומה המשמעות לכך מבחינת גובה הסיוע לדיור וההטבות מטעם משרד הבינוי והשיכון.

  להלן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון, בכל הנוגע למחשבוני עזר ולשימוש בהם:

  • התאמה- אין תמיד התאמה מלאה בין מה שהמחשבון אמור לעשות, לבין מה שדרוש לכם. מחשבונים נוטים להיות מיועדים לציבור הרחב, ללא יכולת התחשבות יסודית בנסיבותיו האישיות של כל אחד.
  • האם הוא עדכני- האם המידע עליו מתבסס המחשבון עדכני? וזאת בדגש לכל הפרמטרים שאינם קבועים (כמו המדד)
  • מי קובע- מי קובע מה המחשבון אמור לעשות? מי יצר אותו? הידע של יוצרי המחשבון מתבטא באופן פעולתו. אם זה מחשבון באתר משרד הבינוי והשיכון למשל, תוכלו להיות בטוחים כי הוא איכותי ועדכני. בנוסף, מאחר שלאתר זה נכנסים גולשים רבים במיוחד, סביר להניח שתקלות בחישוב או בממשק השימוש במחשבון יזוהו ויטופלו מהר יותר

  מה עשוי לקרות אם תשתמשו במחשבון לא מדויק או תשתמשו בו באופן שגוי? ההשלכות האפשריות אינן זניחות. טעות קטנה עשויה להתבטא בהחלטות שגויות ובמקרה של משכנתא להצטבר להפסדים משמעותיים. המסקנה המתבקשת היא כי כדאי כדאי להשלים את השימוש במחשבון, עם לקיחת יעוץ מקצועי איכותי. ייעוץ כזה, לוקח בחשבון את הנסיבות האישיות המיוחדות שלכם ומספק לכם את התשובות המדויקות ביותר.

  בדיקת ואימות תעודת זכאות למשכנתא

  לכל תושב ישראלי מגיעות נקודות זיכוי על פי המחשבון של משרד הבינוי והשיכון, וזאת בין אם אתם עולים חדשים או ב זוג צעיר. כך לדוגמה, שירות מלא בצבא או בשירות לאומי ושירות מילואים על פי תנאי הזכאות, מאפשרים לכם לקבל יותר נקודות זכאות. כמו כן, מספר הילדים, משך שנות נישואים, מספר אחים ואחיות, משפחות חד הוריות וקשישים נזקקים זכאים לנקודות זיכוי ויכולים לקבל סיוע לדיור מטעם משרד הבינוי והשיכון. לכן, חשוב לבצע בדיקה במטרה לשפר את הסיכויים להנפיק תעודת זכאות למשכנתא, להוזיל עלויות ולקבל הטבות משתלמות.

  משכנתא לזכאים: איך מקבלים תעודת זכאות למשכנתא?

  אחרי שתבדקו לעומק האם אתם משתייכים לאחת מהקטגוריות שצויינו כאן, תוכלו להתחיל לפעול למען קבלת תעודת זכאות למשכנתא באמצעות פנייה לבנקים, מילוי בקשת סיוע לדיור והצגת המסמכים הנדרשים (צילום תעודת זהות ונספחים, אישור על מספר חודשי שירות בצבא או בשירות לאומי, כולל מילואים, תעודת נישואין או גירושין ועוד). הבנק יעביר את בקשתכם למשרד השיכון. במידה ואישרו את בקשתכם, התעודה תינתן בהתאם לנקודות הזיכוי המגיעות לכם, וככל שהניקוד יהיה גבוה יותר, כך תיהנו ממשכנתא גבוהה יותר ומהטבות שונות.

  חשוב לדעת שלא כל אחד יקבל בסופו של דבר תעודת זכאות ממשרד השיכון, כיוון שצריך לבדוק כל מקרה לגופו, אך בהחלט ניתן לומר כי כדאי להשקיע בנושא כיוון שזה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. משכנתא זו הלוואה מאוד גדולה, ועבור רבים מאיתנו זו ההלוואה הגדולה ביותר שניקח אי פעם ולכן כדאי להתאמץ ולבדוק האם אתם זכאים להנחות מיוחדות, וזה יוכל לסייע לכם לקנות נכס גדול יותר או פשוט להחזיר יותר בנוחות את תשלומי ההלוואה.

  דברים נוספים שחשוב לדעת:

  • ההטבות משתנות בהתאם למיקום הנכס מאחר ויש נקודות זיכוי למי שבוחר לגור באזורי עדיפות לאומית, לרבות ביישובי קו עימות
  • משרד הבינוי והשיכון מציע נקודות זיכוי שונות לעולים חדשים או ותיקים, הסכמים מיוחדים לעולי אתיופיה, השתתפות בהחזרי משכנתא לקשישים נזקקים, סיוע למשפחות שבראשן עומד הורה עצמאי (משפחות חד הוריות), סיוע מוגדל לעולים יחידים ועוד.

  תעודת זכאות למשכנתא: יתרונות הלוואת זכאות

  הלוואת זכאות למשכנתא היא הלוואה במסגרת הסכמים מועדפים הניתנת ע"י משרד הבינוי והשיכון ומיועדת לאנשים אשר הוא מוצא כזכאים לכך. ביניהם ניתן למצוא:

  • ריבית משכנתא נמוכה יחסית שהיא ריבית קבועה וצמודה למדד. לרוב, ניתן לקבל הלוואה לרכישת דירה במסלול של ריבית קבועה למשך זמן ארוך, עד 25 שנים, ולעיתים אף יותר. יחד עם זאת, חשוב לבצע בדיקה מעמיקה ולהשוות בין כל מסלולי המשכנתא שהבנקים מציעים, ולעיתים עדיף להרכיב תמהיל משכנתא ללא הלוואה במסגרת הסיוע לדיור של משרד הבינוי והשיכון, במיוחד כיום כאשר הריבית במשק נמוכה ויש מסלולים אטרקטיביים.
  • זכאות לפירעון ההלוואה ללא קנס (עמלת פירעון מוקדם)

  אם משלבים הלוואת משכנתא לזכאים עם הלוואת משכנתא רגילה במקרה של פירעון מוקדם, מקבלים הנחה גדולה מהרגיל.

  נקודה נוספת היא היבט הקנסות המופחתים. זוהי נקודה משמעותית מאוד לאור השימוש הרב שאנשים עושים במקרה של מיחזור משכנתא (תהליך שדורש פירעון מוקדם של המשכנתא הישנה). אין ספק כי מדובר ביתרונות משמעותיים ולכן חשוב לקחת בחשבון את האפשרות הזו כאשר מחפשים הלוואה, וכן תעודת זכאות למשכנתא.

  תעודת הזכאות מאפשרת שיפור תנאי ההלוואה, ובגובה ההחזר החודשי הצפוי. תעודת זכאות למשכנתא מציינת את הסכום המירבי אותו ניתן לקבל בהסכמים מועדפים. באשר לשאר הסכום – הרי שניתן להשיג אותו באמצעות הלוואה (משכנתא) רגילה, מה שמחזיר את הרוכשים לצורך להתמקח עם הבנק על הריביות, ההצמדה ועוד.

  תעודת זכאות למשכנתא

   

  הוצאת תעודת זכאות למשכנתא

  תהליך הוצאת תעודת זכאות למשכנתא כולל את הצעדים הבאים:

  • הרשמה בבנק למשכנתאות וסיפוק מסמכים מזהים (הנתונים מועברים למשרד הבינוי והשיכון). יש לספק את כל המסמכים הנדרשים לציון סף הזכאות כדוגמת אישורים על שירות צבאי או לאומי, צילומי תעודת זהות של כל האחים והאחיות, תעודת נישואין או תעודת גירושין. גם עולים חדשים צריכים להמציא תעודות נדרשות.
  • אימות כל הנתונים במטרה לוודא את הזכאות שלכם
  • הנפקת תעודת זכאות למשכנתא שמועברת לבנק למשכנתאות בו הגשתם את הבקשה. תעודה זו מאשרת את הזכאות שלכם לסיוע, כמו גם רמת ותנאי הסיוע. מדובר באסמכתא מטעם המדינה התקפה למשך שנה מיום בקשת הבקשה, אולם ניתן להאריכה.

  לאחר הגשת כל המסמכים הנדרשים לצורך קבלת זכאות למשכנתא, ועדה מקצועית במשרד הבינוי והשיכון תדון בבקשתכם, ובמידה ותאשר אותה, תוכלו לקבל תעודת זכאות בבנק דרכו הגשתם בקשה. יחד עם זאת, אינכם מחויבים לקחת משכנתא באותו סניף הבנק, ותוכלו לקחת אותה בסניף אחר. יודגש כי התוקף של תעודת זכאות למשכנתא הוא שנה מיום הגשת הבקשה לסיוע בדיור.

  ומה קורה במידה ולא קיבלתם תעודת זכאות למשכנתא? במקרה כזה, ניתן להגיש ערעור.

  כיצד ניתן לבצע ערעור?

  במקביל לתהליך אישור ומתן תעודת זכאות למשכנתא, משרד הבינוי והשיכון מפעיל גם ועדות ערעורים. במידה ולא אישרו לכם זכאות למשכנתא או שאישרו זכאות בסכום נמוך לדעתכם, ניתן להגיש ערעור. במקרה כזה, אם הערעור יתקבל, מדובר על המונח "זכאות חריגה".

  ניתן להגיש ערעור באמצעות סניף הבנק למשכנתאות, בצירוף ממכים התומכים בבקשה לקביעת זכאות חריגה. להלן רשימת המסמכים הנדרשים:

  • מכתב כוונות מפורט ומנומק
  • אישורי הכנסה
  • דפי חשבון בנק של ששת החודשים האחרונים
  • למטופלים בשירותי הרווחה: דו"ח סוציאלי על תפקוד המשפחה
  • במידת הצורך, יש לספק אישורים רפואיים התומכים בערעור

  מטרת מסמכים אלו היא לשכנע את הועדה לקבל בקשתכם ולקבל תעודת זכאות למשכנתא. חשוב מאוד להרחיב לגבי הסיבות לבקשתכם החריגה במכתב הבקשה. במידה ובקשתכם מתייחסת למצב רפואי מיוחד, חשוב להוכיח זאת באמצעות מסמכים רפואיים מתאימים.

  הקלה בתשלומי המשכנתא

  משכנתא לוקחים במטרה להקל על עצמנו בתשלומי רכישת הדירה. אותו הדבר גם לגבי צעדים כמו פניה למשרד הבינוי והשיכון לקבלת תעודת זכאות למשכנתא. ייתכן מצב בו אישרו זכאותכם לקבלת משכנתא ממשרד הבינוי והשיכון, אבל הסכום שאושר לא מתאים לכם וגם נראה כי לא תצליחו לעמוד בהחזרי המשכנתא. מלבד ערעור על סכום המשכנתא (שעשוי לא להתקבל), יש אפשרות נוספת להקלה באמצעות ועדת חריגים להקלה בהחזרי משכנתא. פניה אל ועדה זו מתבצעת באמצעות בנק המשכנתאות. במידה ולא התקבלה בקשתכם להקלה בתשלומי המשכנתא, תוכלו לערער על כך.

  חשיבותו של מומחה בנושא תעודת זכאות למשכנתא

  כפי שניתן להבין מהמאמר, מומלץ להוציא תעודת זכאות למשכנתא, אך יחד עם זאת, הדבר כרוך בהליך ביורוקרטי מורכב כיוון שיש להמציא אישורים רבים ושונים. מומלץ לפנות לחברה המתמחה בייעוץ למשכנתאות במטרה למקסם את הסיכויים לקבלת מירב נקודות הזיכוי המגיעות לכם. חשוב לדעת כי ניתן להתמקח עם הבנקים בנוגע לגובה ריביות. כמו כן, כדאי להשוות מספר סניפים של אותו בנק, במטרה למצוא מסלולים אחרים ונוחים יותר.

  מעוניינים לדעת האם אתם עומדים בקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון לקבלת תעודת זכאות למשכנתא? תוכלו לפנות לחברת ייעוץ למשכנתאות המתמחה בייעוץ מקצועי ובסיוע לבחירת תמהיל משכנתא בהתאמה אישית כדי לברר את זכאותכם ועל מנת לשקול אלטרנטיבות כדאיות ומשתלמות נוספות.

  צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתא בעל ניסיון רב. אנו מספקים ייעוץ, הדרכה וליווי בתהליכי קבלת משכנתא, כולל תעודת זכאות למשכנתא. במטרה לוודא את הזכאות שלכם וגובה המשכנתא המתאימה לאופי המשפחה שלכם, מומלץ לקבל את הייעוץ עוד לפני חתימה על חוזה הנכס. במידה ואתם זקוקים למשכנתא משלימה לאחר קבלת המשכנתא לזכאים, אנו נוכל לסייע לכם בבירורים.

  התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר, ואנו נחזור אליכם עם הסברים בנושא משכנתא לזכאים, משכנתא משלימה, וכל הנדרש במטרה לקבל הלוואה לפי ההסכמים הטובים ביותר. נוכל לסייע לכם בבחירת תמהיל המשכנתא המתאים ביותר מבחינת הנכס ומבחינת גובה המשכנתא, תכניות לעתיד, בירור יכולת ההחזר שלכם, ההון העצמי שלכם ועוד. חשוב לדעת, כי במקרים מסוימים תוכלו לקבל משכנתא משתלמת ביותר, ללא צורך בבקשת תעודת זכאות למשכנתא, אך עדיין חשוב לבצע בדיקה מקדמית במטרה לבדוק אפשרות זו ועל מנת לקבל החלטה נכונה ויסודית. לכן, ייעוץ מקצועי יבטיח לכם בדיקה יסודית ומעמיקה על מנת לקבל החלטה מאיזה בנק לקחת משכנתא וכיצד להרכיב תמהיל הלוואה לדיור. אנו מציעים מגוון שירותי ייעוץ וסיוע הכוללים משכנתא הפוכה ועוד.

  ייעוץ מהמומחים כמו צחי גרוסמן אומנם עולה כסף, אך בסופו של דבר זה בדיוק מה שיעזור לכם לחסוך לא מעט, ולכן עדיף לכם לבחור בחברה מובילה העוסקת בתחום כבר שנים רבות. אצלנו תמיד תוכלו להיות בטוחים שתקבלו שירות וייעוץ הטובים ביותר בעניין תעודת זכאות למשכנתא. מוזמנים להתקשר אלינו לקבוע פגישה בכל עת. צרו עמנו קשר עוד היום.

  לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
  072-3954389
  או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

   יצירת קשר
   לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
   או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

    השירותים שלי
    לקוחות ממליצים
    קודם כל נתחיל בזה שצחי הוא כוכב על בכל מה שקשור להבנה במשכנתאות. הגענו אליו דרך המלצה מחבר ולאחר שיחה קצרה הבנו מיד שזה הבן אדם שאיתו אנחנו רוצים לעבוד על אחד השלבים החשובים בחיינו. אין פה מקום לטעויות וצחי הוא בהחלט הבן אדם לודא שלא יהיו טעויות.העבודה עם צחי הייתה מדהימה, הכל מאוד מקצועי ובלי פעולות ובזבוז זמן מיותר. כמו כן הוא הצליח להשיג לנו עסקה נהדרת. בהמשך הדרך כשהיינו צריכים ליווי גם לאחר מספר שנים, הוא ישר נענה לבקשות והשאלות שלנו והעביר אותנו דרך התהליך של מחזור משכנתא.צחי הוא סמל למקצוענות וללא פשרה באיכות ונועם בשירות. כל הכבוד, המשך כך!
    Sagi Rodin
    Sagi Rodin
    08:31 26 Dec 20
    הגעתי לצחי בעיקר דרך ההרצאות שלו במדיה. לפני הכל מדובר באדם נעים וסבלני לשאלות תם. את השירות של צחי לקחתי אף על פי שחשבון הבנק שלי מוגדר כחשבון עובד בנק, וברוב המקרים תנאי המשכנתא שהבנק נותן לעובדים שלו הם התנאים הטובים ביותר, וקשה לבנקים אחרים להתחרות בהם. אז מסתבר שעם צחי גם זה אפשרי ובמקרה שלי, סגרתי משכנתא בבנק אחר שהציע הצעה זולה יותר בכ 15,000 ש"ח לכל התקופה!. אז גם החזרתי את ההשקעה וגם קיבלתי ייעוץ ותמהיל נכון
    ניצן שלי
    ניצן שלי
    15:49 23 Dec 20
    I came to Tzachi following a warm recommendation from friends.I had a complex situation towards the mortgage and I was already disappointed with other advisors.Tzachi understood the situation very quickly, knew how to accurately and clearly describe to me the expected process, what was required to be done (before and after contacting the banks) and the various options for me within the existing situation on the way to a mortgage to purchase the property.The process of taking out a mortgage afterwards was exactly as Tzachi expected and to my delight I was able to purchase the property.Tzachi's escort gave me a significant sense of security. I knew what to expect and what the options were.In addition to Tzachi, there is an excellent, available and professional team with a very high sense of service!Thank you very much Tzachi! Highly highly recommended!
    ariel garfinkel
    ariel garfinkel
    09:31 07 Dec 20
    אין על צחי! מקצוען אמיתי.אני לא מבין גדול בעולם הפיננסי ובטח שאני לא יודע מה זה ריבית P ומה זה ריבית H.וכל זה לא משנה כי היה לי את צחי.פגישה אחת, תיאום ציפיות והוא יצא לדרך.חזר אליי אחרי כמה ימים עם כמה אופציות כאשר אחת לדעתו היא ההכי טובה.ובאמת כל בן אדם שהתייעצתי איתו אמר שזאת משכנתא טובה בתנאים מאוד טובים.כעבור יומיים נפגשו בבנק (הפגישה תואמה ע"י המשרד של צחי) וסגרנו את העסקה.בזכות צחי, לקחת משכנתא של כמעט מיליון היה פחות מסורבל ויותר ברור מלהגיש ערעור על דו"ח חנייה בתל אביב.שורה תחתונה, משכנתא זה לא צחוק ואני מאוד ממליץ על צחי שילווה אותכם בתהליך.
    dan chorny
    dan chorny
    09:05 07 Dec 20
    I wanted to warmly recommend dear Tzachi, he just did an amazing job and did not give up for a moment despite the challenging period of the corona in order for me to get great interest rates and just "crazy" the banks and in the end got just great interest rates.In the whole process he and Sivan made sure to update me on both WhatsApp and phone calls The status we are in until we reach the long-awaited moment.So Tzachi Sivan and the whole team I really thank you for all the accompaniment, and warmly recommend you wholeheartedly.Thank you very much Ido and Shani
    ido gabay
    ido gabay
    15:58 15 Nov 20
    I came to Tzachi after receiving a mortgage offer from the bank to buy a first apartment, and it was difficult to coordinate additional meetings during the Corona period with competing banks.At the first meeting, Tzachi made me feel that I was in good hands, and explained everything in a detailed and understandable way, making the process less threatening and tense. Tzachi assisted me with great professionalism and patience in all the processes associated with purchasing the apartment, as he is always available to answer any questions.After clarifying needs, examining different routes, presenting alternatives, and receiving offers from various banks, with the help of his staff, Bat El and Sivan the charming, there is no doubt that Tzachi obtained the best terms, efficiently, professionally and quickly, and without him I would not yet get a good mortgage.Highly recommend!!!Thank you very much, Tzachi !!
    Oshrit Shikiyar
    Oshrit Shikiyar
    19:15 11 Nov 20
    Buying an apartment is the biggest financial expense for a family and it is important to do it right and professionally.I met Tzachi about 4 years ago when I took out a mortgage. Tzachi examined my needs, examined different routes, presented me with alternatives and accompanied me through the entire process.Today I turned to Tzachi again for advice and assistance in mortgage recycling. Tzachi is an expert advisor, very professional, pleasant-mannered, who accompanies you throughout the process until you receive the mortgage and even during it. Highly recommended and saves money.
    יניב שלום
    יניב שלום
    05:14 10 Nov 20
    Grossman Mortgage Advice - Amazing staff, service, professional, available for any question and interest.We reached Tzachi and realized how much we do not understand about the mortgage, it is important to note that we immediately understood that Tzachi will be the one to take care of the mortgage with us without a doubt.Detailed and professional explanationWhen we started the process and also at the endBrought good and excellent results.Excellent service experience,The staff who work with Tzachi, Sivan and Bat El are available for any request, professional and hardworking.Encourage every person to come to a counseling session to be impressed and the results speak for themselves, no doubt we chose his services and chose well.Avichai and Ido
    אביחי דוד
    אביחי דוד
    16:11 04 Nov 20
    I followed Tzachi a year earlier on the Bunim Beit website and was very impressed with the knowledge and experience.I called him after I was at the bank and the bank told me that I would not be able to get the mortgage I applied for because I was dealing in risk due to the corona.Tzachi immediately started applying connections and pressure so that I could get the mortgage I applied for and after a war of attrition of almost 3 months I got the mortgage in full.Tzachi was available all the time on the phone and his facts were charming and helpful throughout the process.Thank you very much Tzachi
    איתי צור
    איתי צור
    08:35 04 Nov 20
    As someone who is facing the renovation of the house for which we hired Tzachi's services, the meeting with the mortgage advisor is a meeting with one of the many professionals we will need and meet with them until he enters the renovated house as we wish.We are glad that we met Tzachi at the beginning of the road because providing his service is an example and role model for providing customer service. Set a standard that we will look for in all the other professionals we meet and is probably only found in a few.From the first moment everything was professional and accurate.The process was explained in a simple way and helped to coordinate expectations (and they were high from the first moment and we all responded).His availability and helpful explanations helped us cross the tense process of mortgage approval and we succeeded in cooperating and successfully.Tzachi, thank you very much, we will definitely recommend you to our friends and it will be a safe recommendation
    Danny Antonelli
    Danny Antonelli
    08:20 25 Oct 20
    Tzachi took care of the mortgage we took out for the purpose of building our private home.Anyone who knows, knows that this is a very complex and stressful process. Tzachi showed great seriousness and professionalism !. He took away from us many worries and burdens so that we could concentrate on construction and he made sure to bring quotes from banks at low interest rates. We just came to the bank to sign, the rest he and his staff took care of.Tzachi is a very pleasant person, always available and fun to work with.I wholeheartedly recommend Tzachi!
    Deby Borosky
    Deby Borosky
    06:57 25 Oct 20
    צחי בחור נחמד, אמין, מקצועי וזמין. עזר לנו בכמה מצבים שונים בהקשר למשכנתא שלנו, היה קשוב לנו לצרכינו. מומלץ בחום!
    dana berger
    dana berger
    14:03 22 Oct 20
    Tzachi advised us about the mortgage we took out 5 years ago. He patiently and professionally explained to us all the possibilities and made the threatening process clear and convenient. He got us offers from several different banks and got us great interest rates. The experience and impression that Tzachi left were so good that 3 years later we used his services again in the mortgage cycle. We still turn to Tzachi occasionally with questions and he always answers us quickly and with a smile. highly recommend!!!
    Asaf Miron
    Asaf Miron
    12:52 22 Oct 20
    בזכות צחי הוצאנו משכנתא שמתאימה לנו והגענו לבית החלומותמקצוען אמיתי זמין ושירותיממליץ בחום!
    Raz Oliar
    Raz Oliar
    14:46 20 Oct 20
    צחי האלוף, מהשיחה הטלפונית הראשונה איתו הרגשתי שאני בידיים טובות .עזר לנו כזוג צעיר שרוכש דירה בפעם הראשונה, בהשגת תנאים מעולים ללקיחת המשכנתא ובריביות מצויינות. הסביר לנו מושגים שלא הכרנו וליווה אותנו לאורך כל הדרך בסבלנות, בשירות מקצועי , רציני ומותאם אלינו והכל עם חיוך ושליטה מדהימה במערכת הבנקאית.תודה על הכל צחי, אתה פשוט מדהים!!!
    Avi Lavy
    Avi Lavy
    05:06 20 Oct 20
    Tzachi and his winning team went hand in hand with us from the first moment and gave us excellent service, answering all questions, patience and caring. Thank you very much, I would highly recommend you!
    Sheli Laibel
    Sheli Laibel
    06:13 07 Oct 20
    ביצענו מחזור למשכנתא הקיימת שלנו אצל צחי והצוות שלו ובעזרתם המשכנתא שלנו מתאימה לנו בדיוק והריביות מעולות. ממליצים מאוד
    אחרי שנפגשנו עם מס' יועצים הגענו אל צחי והרגשנו שאנחנו בידיים טובות!צחי עזר לנו עם המשכנתא והיה מקצועי, סבלני וזמין לאורך כל התהליך
    Michal Gueta
    Michal Gueta
    10:13 24 Sep 20
    We reached Tzachi through a recommendation from friends. From the first meeting it was clear to us that he was professional and with extensive knowledge. With his help and the help of his staff - Sivan and Bat El we obtained an excellent mortgage. highly recommend!!
    dikla asulin
    dikla asulin
    18:47 23 Sep 20
    הגענו לצחי והצוות לצורך יעוץ לפני לקיחת משכנתא. מהפגישה הראשונה הבנו שאנחנו בידיים הנכונות. המקצועיות, האדיבות, הידע הרחב וההובלה יד ביד מהיעוץ, דרך צוות הבנות, בת אל וסיון, שהיו זמינות לכל שאלה בסבלנות רבה ועד לשלב לקיחת המשכנתא. ממליצה בחום וללא ספק ניפגש בהמשך.
    DANIEL KING
    DANIEL KING
    12:36 23 Sep 20
    I turned to Tzachi for advice. I received warm recommendations about him and said we would try and that he was operating in another dialing area of ​​my own. The guy is super professional! Knowledge to deplete the appropriate information and point in the direction most appropriate to the complex situation I have presented to him. If he was able to help with the complexity of financing in the case I brought before him, I have no doubt he can help any mortgage taker. Just recommended!
    Ben Kagan
    Ben Kagan
    06:25 01 Sep 20
    ממליץ בחום, צחי מאוד מקצועי.בחר לנו את המשכנתא עם התנאים הטובים ביותר.הוא היה איתנו בקשר רציף ונתן מענה לכל שאלה.נתן לנו שקט נפשי בלקיחת המשכנתא.ממליץ לכולם, זו הייתה החלטה נבונה.
    shay sapir
    shay sapir
    14:25 20 Aug 20
    Tzachi and his team Sivan and Bat El Cannons one by one.As a young couple buying their first apartment and not understanding the mortgage world at all we felt in good and safe hands. Tzachi has given us the right mix for our situation with excellent interest rates. Knowledge to give advice and guidance. Everyone was always available for questions and the attitude was just amazing!Highly recommend taking Tzachi's service without any hesitation!
    Avital Tsifanski
    Avital Tsifanski
    16:50 19 Aug 20
    Tzachi and his professional team gave us a sense of security from the first moment and supported us throughout the process. A professional, reliable team with a very high sense of service. The customer's needs are in front of their eyes. Let’s start with the fact that the mortgage issue is a discouraging, confusing and stressful process. From the first meeting with Tzachi, we received a lot of information that was conveyed calmly, accurately and clearly, which is easy to understand. The briefings and assignments he gave were always clear and if we needed further detail or explanation, Tzachi was always available for us.Therefore, we highly recommend ... On this occasion we would like to thank Tzachi and the team for a wonderful, fast and most importantly experience that the customers see us.Thank youYaron and Shani Hochman
    שני הוכמן
    שני הוכמן
    10:13 18 Aug 20
    צחי בחור מקצועי ביותר, יודע להתאים את עצמו לצרכים של הלקוח. מאד נהנתי מהשירות של צחי ושל הצוות שלו סיון ובת אל, שיחד נותנים מעטפת ללקוח מהיום הראשון של התהליך. תהליך שאמור להיות מסורבל עם הרבה כאבי ראש הפך להיות מהנה ומלמד מאד בזכותם. ממליצה בחום!
    Shira Forkosh
    Shira Forkosh
    06:47 18 Aug 20
    צחי השיג לנו עסקה מסובכת וגבולית כאשר הבנקים עבדו עם כח אדם מצוצמם בזמן הסגר.אני מאמין שאם היינו מנסים לעשות את התהליך לבד לא היינו מצליחים לקבל אישור ולעסקה.אני רוצה להוסיף מילה טובה לסיוון שהייתה מאוד שירותית וזמינה לאורך כל התהליך.
    Adi Gonen
    Adi Gonen
    05:38 13 Aug 20
    צחי יועץ משכנתאות שמדבר בגובה העיניים, מסביר מונחים מסובכים בצורה ברורה, רואה את טובת הלקוח לנגד העיניים ובעל היכרות מעמיקה עם עולם הבנקאות כדי להשיג את התנאים הטובים ללקיחת ההתחייבות החשובה הזאת, שמשפיעה על העתיד ועל כל ההתנהלות הכלכלית בחיים. התהליך היה מהיר ומקצועי וקיבלנו תמורה טובה למחיר ושירות מצוין. מומלץ!
    Adi Avital
    Adi Avital
    14:40 11 Aug 20
    הגענו לצחי בדקה ה 99 למשכנתא. צחי סיוון ןבת אל אתם מדהימים ומקצועיים עזרתם לי להתמודד עם השפה הכלכלית שהיתה סינית עבורי ולא בחלתם בשום אמצעי כדי לעזור. עד הסוף. תודה רבה לכם זה נתן לי שקט נפשי אנחנו בידיים מעולןת!
    מיה כהן
    מיה כהן
    11:41 07 Aug 20
    Tzachi and his team accompanied us through the process of obtaining a mortgage for the construction of a private home, a complex process that became even more complex during the Corona period. And despite the difficulty, Tzachi never gave up, made connections, and took care of the best interest rates. A first-rate professional, patient, available, attentive, hardworking and not in vain able to execute things on the best side for the client.Highly recommend!
    יוני בראל
    יוני בראל
    04:49 05 Aug 20
    לצחי האלוף, והצוות המנצח שלו, סיוון ובת אל,תודה רבה על כל העזרהבהשגת המשכנתא המיוחלת, שעזרה לנו להגשים את חלומנו. עשיתם עבודה מהירה ומעולה, והשגתם לנו תנאים חלומיים, תוך מתן שירות צמוד, אדיב ותומך. תודה רבה על הכל
    Nir Cohen
    Nir Cohen
    14:26 24 Jul 20
    אחרי שראינו מספר יועצים ואחרי שעשינו שיעורי בית לפני הבחירה ביועץ החלטנו שרק צחי הוא זה שצריך ללוות אותנו. מקצועי, דקדקן, פדנט, מהיר, בעל שליטה פנומנאלית בשוק המשכנתאות!! תמיד זמין, סבלני ומנומס. אם יש בעל מקצוע שאנחנו שמחים על כל שקל ששילמנו לו זה צחי גרוסמן. הבן אדם פשוט עילוי! קיבלנו את המשכנתא עם הריביות הכי טובות שיכולנו לקבל.
    נטלי בן
    נטלי בן
    13:50 15 Jul 20
    צחי והצוות שלו ליוו אותי בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה.כל דבר שהייתי צריך ובכל שעה קבלתי מענה מהיר ומקצועי , ממליץ בחום!
    דניאל עובד
    דניאל עובד
    14:34 12 Jul 20
    על צחי שמעתי כשחיפשתי יועצי משכנתא בתקופת הקורונה כאשר אף בנק לא השיב לפניות שלי ללקיחת משכנתא ובנקים שכן חזרו אליי נתנו לי ריביות נוראיות. שיחה אחת עם צחי הספיקה. צחי עזר, הסביר, התמקח ובסופו של דבר סגר לנו ריביות מעולות שלא יכולנו לחלום עליהן. צחי והצוות תמיד זמינים לכל שאלה ועושים את הכל בגישה מצוינת. תודה רבה!
    Avi Zana
    Avi Zana
    18:16 29 Jun 20
    לעבוד עם צחי והצוות שלו הייתה חוויה נעימה ומקצועית. צחי חסך לנו הרבה כסף וטירחה. מומלץ מאוד
    Avner Valer
    Avner Valer
    16:54 28 Jun 20
    צחי והצוות שלו ליוו אותנו בתהליך קבלת משכנתא לבניה של בית פרטי . תהליך לא פשוט ביסודו שהפך להיות קשה יותר בעת שיא תקופת הקורונה. גם כאשר נסגרו מוסדות ובנקים, מקבלת קהל בשל המצב, והסתמן כי פשוט לא ניתן להוציא את זה לפועל, צחי מעולם לא הרים ידיים, לחץ היכן שהיה צריך, הפעיל קשרים, תוך שהוא לא מוותר על הריביות הטובות ביותר והפך את הבלתי אפשרי לאפשרי. איש מקצוע מהמעלה הראשונה, תמיד זמין, קשוב, חרוץ ונעים הליכות ולא בכדי מצליח להוציא את הדברים לפועל על הצד הטוב והמשתלם ביותר ללקוח. ממליצים על בפה מלא .
    Natalie Nae
    Natalie Nae
    19:10 12 Jun 20
    ממליץ בחום ובאהבה על צחי גרוסמן אדם מקצועי אמין ואיכותי שעזר לנו מאוד בתהליך קבלת המשכנתא במקצועיות רבה גם בתקופת הקורונה נתן את תחושת הביטחון והגענו למשכנתא מצויינת ובריביות אשש.
    משה קדוש
    משה קדוש
    06:45 11 Jun 20
    פניתי לצחי על מנת לקבל סיטע בארגון משכנתא לטובת קניית דירה, התהליך בוצע במהירות, בדייקנות, באיכות מעולה תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.קבלתי משכנתא בתנאים מצויינים ונדרשתי ללכת לבנק פעם אחת בלבד לצורך חתימה, ממליץ בחום!!
    Eran Fayer
    Eran Fayer
    11:23 17 May 20
    דווקא עכשיו - רק צחי גרוסמן!לפני כשנתיים וחצי בתקופה בה הריביות היו בשיא לקחנו משכנתא לבנייה בייעוץ של מישהו אחר. זמן קצר לפני החתימה בבנק שמענו על צחי דרך אתר "בונים בית", פניתי אליו (כי רציתי עוד חוות דעת) ובשיחה אחת קצרה וטיפ אחד חשוב שנתן לנו (מסלול הזכאות שבזמנו נתן ריבית שאז נחשבה טובה) הצליח לחסוך לנו סכום משמעותי. ואז עשיתי החלטה מנצחת לחזור אליו לייעוץ מחזור משכנתא לאחר סיום הבנייה.פנינו לצחי והגדרנו שאנחנו עושים ייעוץ טלפוני, מודה שבהתחלה חששתי אבל זה הוכיח את עצמו כשילוב מנצח. צחי ליווה אותי לאורך כל התהליך שכלל גם מחזור משכנתא וגם מעבר בנק. צחי היה זמין, מקצועי, נתן לי תשובה לכל שאלה שהייתה לי, דיבר בגובה העיניים, נתן הדרכה מצוינת על איך ומתי להגיד מה, מבחינתי זה היה סוג של קואוצ'ינג ודחיפה רצינית לכמה אנחנו יכולים להשיג מול המערכת הגדולה כשיש ליווי מקצועי נכון.1,2,3אלה הריביות שהשגנו דרכו. כן, כן. אתם קוראים/ות נכון - ריבית של 1% על מסלול אחד, 2% על מסלול שני ו3% במסלול השלישי (לא אלאה בכל הפרטים על תמהיל המסלולים).1,2,3ככה הצלחנו לחסוך קרוב לחצי מיליון ש"ח בחישוב לטווח של כלל המשכנתא.1,2,3ככה הצלחנו להוריד 700 ש"ח מהתשלום החודשי.אז דווקא היום בזמנים הקשים, הלא ברורים בהם הבנקים מנצלים את המצב להעלות ריביות תעשו את ההחלטה הנכונה ו- 1,2,3 - רוצו לצחי, תחסכו מעצמכם הרבה כאב ראש והרבה הרבה כסף.
    Sarit -zivan
    Sarit -zivan
    15:18 15 May 20
    צחי והצוות שלו סופר מקצועיים! יודע להנגיש את הנושא בצורה ברורה, מכווין היטב לפתרונות ובעל קשרים מצויינים עם הבנקים על מנת לקבל ריביות מצויינות! צחי מעל הכל אמין, הכל בדיוק כפי שהובטח וגם חוסך עבודה רבה ללקוח. ביצענו עם צחי ארבעה סבבים של משכנתאות (כולל מיחזורים) וחסכנו בזכותו להערכתי עשרות אלפי שקלים ואף יותר. מומלץ ביותר !!
    Yariv Eyni
    Yariv Eyni
    09:59 26 Mar 20
    צחי היקר מלווה אותנו כמה שנים טובות ומס' עסקאות בתחום המשכנתא . אין מקצועי ממנו , אישיות מושלמת , אדיבות סבלנות ... והכי חשוב משיג את המטרה בדרך הטובה והנכונה עבור כל לקוח . מומלץ בחום !!
    מאור אסייג
    מאור אסייג
    09:36 26 Mar 20
    צחי ליווה אותנו בכל תהליך לקיחת המשכנתא ועד שלב החתימה.חובה לציין כי צחי היה מאד יסודי בעבודתו.הציג אלטרנטיבות והסביר על כל אלטרנטיבה את יתרונותיה וחסרונותיה תוך התחשבות בצרכים שלנו.מעבר לליווי עד שלב החתימה, צחי ממשיך ללוות ולייעץ כיצד כדאי לסלק את המשכנתאות.ממליץ בחום רב
    Reuven Gefen
    Reuven Gefen
    08:07 26 Mar 20
    המלצה רותחת!!! צחי סייע לנו במיחזור המשכנתא ובנוסף ניתן פתרון להלוואה שדי חנקה אותנו בתזרים החודשי.הידע והניסיון העצום שלו והקשרים שיש לו מול הבנקים השיגו לי ריביות מצחיקות!!ממליץ בחום לפנות אליו , הרוגע שהוא משרה , הבטחון שהוא מקרין שהכל יהיה בסדר זה מה שגרם לנו להתאהב בבחור. אין ספק שנעזר בו גם בעתיד. ותודה רבה גם לבת אל ולסיוון הצוות שמאחוריו.רפי
    רפאל שלמה
    רפאל שלמה
    08:02 24 Mar 20
    מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
    sharon katzav
    sharon katzav
    19:40 19 Mar 20
    צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
    miri dok
    miri dok
    07:31 15 Mar 20
    תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
    chen rosin
    chen rosin
    07:08 24 Feb 20
    המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
    Luba Beilin
    Luba Beilin
    09:00 26 Jan 20
    את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
    Marat Gartsman
    Marat Gartsman
    08:47 26 Jan 20
    קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
    מיכאל וינר
    מיכאל וינר
    11:10 24 Dec 19
    במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
    Zvi Noy
    Zvi Noy
    10:26 11 Dec 19
    זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
    רלי יושעי
    רלי יושעי
    08:35 24 Nov 19