יועץ משכנתאות פרטי

תעודת זכאות למשכנתא


תעודת זכאות למשכנתא היא תעודה המקנה לכם אפשרות ליהנות מהמשכנתא לזכאים. פעם משכנתא זו הייתה המשכנתא העיקרית שבה אנשים השתמשו כדי לרכוש נכס. ליתרת הסכום קראו “משכנתא משלימה”. כיום, התנאים השתנו ואנשים כלל לא עונים על הגדרות הסף של המשכנתא לזכאים. גם הריביות הנוחות והתנאים הנוחים בבנק מאפשרים לאנשים לקחת את המשכנתא העיקרית ללא זכאות. עדיין, כדאי לברר אם אתם זכאים כדי ליהנות מתנאים נוחים וממשכנתא לזכאים אטרקטיבית.

תעודת זכאות למשכנתא

תעודת זכאות למשכנתא
תעודת זכאות למשכנתא

קבלה של תעודת זכאות למשכנתא היא הליך המתבצע בכמה שלבים:

  • יש להירשם באחד מסניפי הבנקים למשכנתאות עם מסמכים מזהים. הנתונים שלכם מועברים למשרד הבינוי והשיכון. במהלך הרישום יש להביא את כל המסמכים הדרושים לציון סף הזכאות, כגון אישורים על שירות צבאי או לאומי, צילומי תעודת זהות של כל האחים והאחיות. תעודת נישואין לזוגות נשואים או תעודת גירושין לאדם גרוש. גם עולים חדשים צריכים להמציא תעודות נדרשות.
  • אימות כל הנתונים כדי לוודא את הזכאות שלכם.
  • הנפקת תעודת זכאות שמועברת לבנק למשכנתאות שבו הגשתם את הבקשה.

התעודה הזו מאשרת את הזכאות שלכם לסיוע, כמו גם את רמת הסיוע והתנאים שנקבעו עבורו. היא בפועל אסמכתא מטעם המדינה ותקפה למשך שנה מיום בקשת הבקשה, אולם ניתן להאריכה.

לאחר שקיבלתם תעודת זכאות למשכנתא, אתם זכאים לממש את הסיוע שאושר לכם. אם לא קיבלתם, אתם יכולים להגיש ערעור.

ייעוץ משכנתאות – תעודת זכאות למשכנתא

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב. אנו מספקים ייעוץ, הדרכה וליווי של אנשים המבקשים לקבל משכנתאות, כולל תעודת זכאות למשכנתא. כדאי לקבל את הייעוץ עוד לפני חתימה על חוזה הנכס, כדי לוודא את הזכאות שלכם ואת גובה המשכנתא המתאימה לאופי המשפחה שלכם.

אם אתם זקוקים למשכנתא משלימה לאחר שתקבלו את המשכנתא לזכאים, נוכל לסייע לכם בבירורים. יש לדעת כי אפשר להתמקח עם הבנקים על גובה ריביות. כמו כן כדאי להשוות סניפים אחרים של אותו בנק, שיכולים להציע מסלולים אחרים ונוחים יותר.

התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הסברים על משכנתא לזכאים, משכנתא משלימה, מחזור משכנתא וכל הנדרש לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים