יועץ משכנתאות פרטי

תעודת זכאות למשכנתא


תעודת זכאות למשכנתא היא תעודה המקנה לכם אפשרות ליהנות מהמשכנתא לזכאים. פעם משכנתא זו הייתה המשכנתא העיקרית שבה אנשים השתמשו כדי לרכוש נכס. ליתרת הסכום קראו “משכנתא משלימה”. כיום, התנאים השתנו ואנשים כלל לא עונים על הגדרות הסף של המשכנתא לזכאים. גם הריביות הנוחות והתנאים הנוחים בבנק מאפשרים לאנשים לקחת את המשכנתא העיקרית ללא זכאות. עדיין, כדאי לברר אם אתם זכאים כדי ליהנות מתנאים נוחים וממשכנתא לזכאים אטרקטיבית.

תעודת זכאות למשכנתא

תעודת זכאות למשכנתא
תעודת זכאות למשכנתא

קבלה של תעודת זכאות למשכנתא היא הליך המתבצע בכמה שלבים:

  • יש להירשם באחד מסניפי הבנקים למשכנתאות עם מסמכים מזהים. הנתונים שלכם מועברים למשרד הבינוי והשיכון. במהלך הרישום יש להביא את כל המסמכים הדרושים לציון סף הזכאות, כגון אישורים על שירות צבאי או לאומי, צילומי תעודת זהות של כל האחים והאחיות. תעודת נישואין לזוגות נשואים או תעודת גירושין לאדם גרוש. גם עולים חדשים צריכים להמציא תעודות נדרשות.
  • אימות כל הנתונים כדי לוודא את הזכאות שלכם.
  • הנפקת תעודת זכאות שמועברת לבנק למשכנתאות שבו הגשתם את הבקשה.

התעודה הזו מאשרת את הזכאות שלכם לסיוע, כמו גם את רמת הסיוע והתנאים שנקבעו עבורו. היא בפועל אסמכתא מטעם המדינה ותקפה למשך שנה מיום בקשת הבקשה, אולם ניתן להאריכה.

לאחר שקיבלתם תעודת זכאות למשכנתא, אתם זכאים לממש את הסיוע שאושר לכם. אם לא קיבלתם, אתם יכולים להגיש ערעור.

ייעוץ משכנתאות – תעודת זכאות למשכנתא

צחי גרוסמן הוא יועץ משכנתאות בעל ניסיון רב. אנו מספקים ייעוץ, הדרכה וליווי של אנשים המבקשים לקבל משכנתאות, כולל תעודת זכאות למשכנתא. כדאי לקבל את הייעוץ עוד לפני חתימה על חוזה הנכס, כדי לוודא את הזכאות שלכם ואת גובה המשכנתא המתאימה לאופי המשפחה שלכם.

אם אתם זקוקים למשכנתא משלימה לאחר שתקבלו את המשכנתא לזכאים, נוכל לסייע לכם בבירורים. יש לדעת כי אפשר להתמקח עם הבנקים על גובה ריביות. כמו כן כדאי להשוות סניפים אחרים של אותו בנק, שיכולים להציע מסלולים אחרים ונוחים יותר.

התקשרו אלינו או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם הסברים על משכנתא לזכאים, משכנתא משלימה, מחזור משכנתא וכל הנדרש לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19