יועץ משכנתאות פרטי

גרייס משכנתא


האם ידעת כי ניתן להפחית את נטל החזר התשלומים החודשיים של המשכנתא בתקופה הראשונה להלוואה?

באמצעות גרייס משכנתא תוכל לדחות בתקופה הראשונה את תשלומי ההחזר על מנת להקל על תזרים ההוצאות החודשיות,

אופציה זו מיועדת בעיקר עבור מי שרוכש כעת נכס בתכנון או בבנייה ועליו לעמוד בתשלומי שכירות בינתיים, אפשרות זו מתאימה גם עבור מי שמתמודד עם הוצאות גבוהות כרגע ויודע שתוך תקופה קצרה מצבו הפיננסי עומד להשתפר כך שיוכל לעמוד בתשלומי ההחזר של המשכנתא בקלות יותר.

למי מתאים גרייס משכנתא?

כאמור, באמצעות מסלול גרייס משכנתא תוכל לדחות את תחילת תשלומי ההחזר, כאשר לפניך שתי אפשרויות עיקריות-

תשלום הריבית בלבד בתקופת הגרייס או דחיית מלוא התשלומים לתקופה גרייס, כלומר דחיית תשלומים מלאה הכוללת קרן וריבית.

מסלול גרייס משכנתא מתאים במיוחד עבור כל לווה המעוניין לרכוש נכס, אך הוא מתקשה בתקופה הקרובה לעמוד בנטל תשלומי ההחזר, וכמו כן מסלול זה מתאים עבור לווה הרוכש דירה ומצפה לגידול משמעותי בהכנסותיו לאחר תקופת הגרייס.

לדוגמה, אם ברצונך לרכוש נכס למגורים וכעת עליך לשלם שכירות עד לקבלת הדירה מהקבלן הרי תוכל לדחות את תשלומי ההחזר מתוך ידיעה כי כאשר תקבל מפתח אינך צריך לשלם שכירות,

לכן יש לך הכנסה פנויה גבוהה יותר ותוכל לעמוד בנטל החזר תשלומי המשכנתא.

כמו כן, אם בכוונתך לרכוש דירה לצרכי השקעה, הרי מרגע שתקבל את המפתח מהקבלן תוכל להשכיר את הנכס ולהשתמש בהכנסה מהשכירות לטובת תשלום ההלוואה לדיור,

לכן במקרים מסוימים כדאי ומומלץ לקחת משכנתא במסלול גרייס.

גרייס חלקי או מלא

חשוב לדעת כי יש שתי דרכים לדחיית תשלומי החזר ההלוואה לדיור במסלול גרייס משכנתא – גרייס חלקי או מלא.

במסלול גרייס חלקי עליך לשלם רק את תשלומי הריבית בתקופה הראשונה של ההלוואה, ב

עוד תשלומי הקרן נדחים למועד מאוחר יותר. במסלול גרייס מלא תוכל לדחות את מלא תשלום ההלוואה,

כלומר גם את התשלום עבור הקרן וגם את תשלומי הריבית, ובתום תקופת הגרייס הנך נדרש לשלם יחד את הקרן והריבית שנדחתה.

חשוב לציין כי הבנקים למשכנתאות מציעים מגוון מסלולי גרייס משכנתא,

ביניהם מסלולי הלוואה לדיור בריבית קבועה או משתנה ובמסלולים עם או ללא הצמדה למדד המחירים לצרכן.

לכן, חשוב להיעזר במחשבון משכנתא גרייס כדי לבחון לעומק את ההבדלים בין המסלולים השונים, ולפי שתי האפשרויות-

גרייס מלא או חלקי. עם זאת, אין להסתמך רק על המחשבון כדי לקבל החלטה אלא יש לפנות לגורם מקצועי ומוסמך,

עדיף לפנות ליועץ משכנתאות פרטי שאינו מייצג את האינטרס של הבנק בו הוא עובד.

מחשבון גרייס משכנתא

כדאי לדעת כי למרות הקסם בדחיית תשלומי ההחזר הרי משכנתא במסלול גרייס היא יקרה יותר,

לכן אפשרות זו אינה מתאימה לכל אחד, ויק לבחור באופציה זו רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי והבנת ההשלכות הכספיות למסלול ייחודי זה. כדאי לדעת כי הבנקים לא ממהרים להציע אופציה זו ללווים,

לכן חשוב להכיר מסלול ייעודי זה ובהתאם לצרוך לשקול חלופה זו שיכולה להיות אטרקטיבית ולאפשר לכם לרכוש את דירת החלומות לצרכי מגורים או לצורך השקעה.

לפרטים נוספים ולייעוץ בנושא מסלול גרייס משכנתא השאירו פרטים באתר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19