יועץ משכנתאות פרטי

מדוע עולה הצורך להחזרי מס הכנסה


להיות אזרח במדינה מצריך את העמידה בכל התנאים מצד המדינה ומצידם של האזרחים. מצד אחד יש רשימה ארוכה של חובות שאותן כל אזרח צריך לבצע מבחינה חוקית, ומצד שני יש גם רשימה לא רעה של זכויות אשר בעזרתן זה יוצא משתלם להיות אזרח של המדינה ואף להיות גאה באזרחות הזו שיוצאת מתגמלת בכל מיני דרכים.

אחת מן הדרכים הללו היא על ידי יצירה של מערך החזרי הכספים לאזרחים, שזו זכות שבה אזרח יכול לבחור לבצע שימוש או שלא, כל אחד ואחד לפי ההעדפות האישיות שאותן הוא מחזיק.

זכות חשובה של האזרח

לא אנשים רבים מבינים זאת, אולם האופציה הזו של הגשת תביעה למס הכנסה בגין קבלת החזרי מס היא כלי מאוד חשוב אשר נמצא בידיים של האזרחים ומאפשר להם להעביר את הבדיקה הזו אל רשות מס הכנסה שברוב המקרים גובה את הסכומים באופן חודשי ולא מחזירה סכומים כאלה בתדירות דומה עבור אזרח המדינה.

בתור אזרחים צריכים לדעת לעבור על פני רשימת הזכויות המגיעות ודבר זה כולל את הבדיקה של החזר מס הכנסה שאותו יכולים לעשות עם דרישה להחזר עד שש שנים אחורנית בצורה רטרואקטיבית. אזי מתבצעת בדיקה לאורכה של כל התקופה שבה לבטח התבצעו כל מיני שינויים בחיים של רבים, כמו קבלת תואר, גדילת המשפחה, זמן בתור מובטלים ועוד מצבים אפשריים אחרים שיכולים להשפיע על ההסתברות לקבלת החזרים כספיים.

דרך לייעל את החשבון

זה לא סוד כי יוקר המחיה בארץ הוא גבוה, ובעלי משפחות נאבקים בין הטיפול בילדים לבין איזון כל מערך התשלומים החודשיים עם צמיחה הולכת ועולה של כל אלה לעומת עמידה במקום של כל מערך המשכורת הממוצעת.

בדיקה של כל האפשרויות עבור הגדלת הסכומים שנכנסים אל החשבון הפרטי היא כזו שכבר נעשית הכרחית, וכאשר רשות מס ההכנסה מאפשרת בצורה פשוטה ועצמאית להעביר את הבחינה מחדש של התשלומים שהועברו אליה ללא כל עלות צדדית, זו בהחלט דרך חשובה שאיתה אזרחים יכולים להגדיל את ההכנסה השנתית ולהפחית את התשלומים.

אולי יעניין אותך גם:

אחת ולתמיד: לוקחים משכנתא או משלמים שכירות?

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19