יועץ משכנתאות פרטי

איזה בנק הכי מומלץ לצרכי משכנתא?


חמישה בנקים בישראל נחשבים לגדולים והמובילים ביותר במדינה – בנק הפועלים, בנק דיסקונט, בנק מזרחי – טפחות, בנק לאומי, וקבוצת הבנק הבינלאומי. לקוחות הבנקים מרגישים בהם בבית, יודעים שיש להם על מי לסמוך, שהכסף או הנכסים הפיננסיים שלהם מוגנים ושמורים היטב וכמובן שיש תחושה שהם לקוחות מועדפים, מוערכים ורצויים. דרך הסניפים השונים אפשר לקבל את כל השירותים הבנקאיים – הלוואות, חסכון או פיקדונות וכמובן לקיחת משכנתא בעת הצורך. לקוחות הבנקים אמנם יקבלו תנאים כדאיים ומועדפים אך לא תמיד אפשר דרך הבנק להבין או לדעת בדיוק אילו תנאים אפשר היה להשיג לולא היה הלקוח פונה לסניף הבנק שלו אלא מברר פרטים ומידע אודות המשכנתא במקומות אחרים.

איך בוחרים את הבנק לקחת ממנו משכנתא?

חשוב מאד לדעת שלקיחת משכנתא אינה פעולה מהירה וחד פעמית. בכל בנק ובכל סניף יקבל הלקוח הצעות שונות ויש כאן הרבה מאד מקום למיקוח ולמשא ומתן. לקוחות הבנקים חייבים לזכור שעצם היותם לקוחות לא מחייב אותם לבחון את אפשרות לקיחת המשכנתא אך ורק בסניף או בבנק שבו מתנהלים שירותים בנקאיים אחרים שלהם והם חופשיים לפנות לבנקים אחרים ואפילו לסניפים שונים לצורך קבלת כמה שיותר הצעות עד שתימצא עבורם ההצעה הטובה ביותר וזו שהכי מתאימה להם, למצבם הכספי ולמטרות שחשוב להם לעמוד בהן לאורך פרק הזמן של תשלום החזרי המשכנתא. המערכת הבנקאית לא תעשה הרבה על מנת להקל על הלקוחות ואם לא מספיק שמדובר ממילא בנושא מורכב וסבוך, ללא ספק הלקוח יעמוד בפני לא מעט מכשולים.

נציגי הבנקים פועלים לטובת הבנק שלהם וכמובן שיש כאן אינטרס ברור להשאיר בבנק כל לקוח ולהפוך אותו לכזה שגם לוקח משכנתא. לאנשים ממוצעים קל מאד להישבר ולהקשיב לנציגים, שכן יש להם ידע וניסיון בעולם הזה. מה שהלקוחות לא יודעים או חוששים ממנו הוא אפשרות הבחירה שעומדת בפניהם וחשוב מאד שהם ינצלו אותה לטובתם. הנציגים ינסו לשכנע את הלקוח בנוגע למסלולים שהבנק מציע ובמקרים רבים הלקוחות לא מעלים על דעתם שבסניף אחר או בבנק אחר הם יכולים לקבל משכנתא כדאית ואטרקטיבית הרבה יותר. את הרגשות הלא נעימים צריך להשאיר מחוץ לדלת הסניף ולהיות מספיק אסרטיביים להודות לנציג על הזמן שלו, לקבל תיעוד מהשיחה או ההצעה ולהמשיך הלאה בסקר או בבדיקות הרלוונטיות.

כל משכנתא היא אישית ונבנית בהתאמה!

אין שתי משכנתאות דומות, כשם שאין שני אנשים שהמצב הכלכלי שלהם יהיה זהה לגמרי. כל אדם או משפחה עומדים בפני עצמם, יכולת החזר המשכנתא יהיה שונה, גובה המשכורות או ההוצאות שונה בין משפחה למשפחה ולכן כל נתון או פרט שקשור לתנאי המשכנתא חייב להתאים באופן אישי ללקוח הרלוונטי – משך הזמן להחזר ההלוואה, גובה ההחזר החודשי, גובה המשכנתא מלכתחילה, שיעור הריבית וכל נתון או סעיף אחר שיופיע בהצעה שאותה לבסוף יבחר הלקוח. מסיבות אלה אין מדובר בהליך פשוט אלא בבדיקות רבות שחובה לבצע על מנת שלא לשלם כסף מיותר בסופו של התהליך.

כל שינוי, גם של מספר שנדמה שהוא זעום וקטן, יכול להביא איתו שינוי גדול מאד לאורך זמן עם סכומי כסף גדולים כמו זה של המשכנתא ולכן אין להתפשר על שום פרט שמופיע בהצעה שמקבל הלקוח מידי נציגי הבנק. בסופו של דבר ולאחר ביצוע סימולציות וחישובים הלקוח יהיה שבע רצון ויבין שקיבל את התנאים שהכי מתאימים אך ורק לו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19