יועץ משכנתאות פרטי

פתרונות לדייר סרבן בפרויקט פינוי בינוי


מדינת ישראל היא כבר בת שבעים זוהי סיבה לגאווה עצומה ואנחנו רשאים לטפוח לעצמנו על השכם ולהגיד אחד לשני הצלחנו! והצלחנו בענק! אך לצד זאת אנחנו צריכים לזכור כי לגיל המבוגר של המדינה יש משמעויות גדולות בעיקר על הכלכלה הישראלית. כך אתם צריכים לתת את הדעת על כך בתים רבים במדינה מתיישנים וכך איכות החיים של הדיירים יורדת ורמת החיים שלהם אותם דיירים פחותה מה עוד שיש לזכור כי בניינים ישנים יכולים להיות סכנה גדולה ולהוות בעיה רצינית ביותר לדיירים, לעירייה, לעוברים ולשבים ולרשויות המדינה. על רקע זה ניתן לומר כי פרויקט פינוי בינוי הוא צעד מבורך שאנו חייבים לברך עליו מכיוון שהוא משפיע על חייהם של עשרות אלפים. על רקע זה יש גם לציין כי בפרויקט פינוי בינוי שבו יש דייר סרבן אנחנו יכולים להיקלע לבעיה עצומה ועל כך אנחנו חייבים לתת את הדעת.

מה לעשות עם דייר סרבן?

אז מה ניתן לעשות עם דייר סרבן התוקע פרויקט שלם לכל השכונה? גורם לנו להפסדים כספיים, ולפגיעה באיכות החיים שלנו? התשובה היא שיש להפעיל מול הדייר את כל הכלים המשפטיים העומדים לפנינו בכדי לטפל בו ולהתגבר על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש. אך שימו לב מה שאסור לעשות עם דייר סרבן זה לקחת את הסרבנות שלו כעניין אישי ולהיכנס אתו למלחמות וקרבות. אל תתחילו ריב מכוער עם הדייר מכיוון שזה יפגע בכם עוד יותר ויפגע באיכות החיים שלכם בצורה ניכרת. על כן שמרו על שיח תקין עם הדייר ואל תתחילו בעלבונות וריבים שאתם יודעים כיצד הם מתחילים אך אתם לא יודעים כיצד הם מסתיימים.

השאירו את הטיפול בדייר ליזמים

בכדי להבטיח כי הטיפול בדייר יהיה אפקטיבי, יעיל וללא ריבים ההמלצה שלנו לכם היא להשאיר את הטיפול בדייר ליזמים של פרויקט הפינוי בינוי. ליזמים יש הרבה יותר ניסיון בהתמודדות עם מצבים כאלו ויש להם הרבה יותר כלים משפטיים בכדי לטפל בדייר סרבן ועל כן עדיף להשאיר להם לטפל בנושא זה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים