יועץ משכנתאות פרטי

ביטוח משכנתא זול- ככה תעשו זאת בקלות


ביטוח המשכנתא נועד למקרה שלוקח ההלוואה לא יעמוד בהחזרי התשלום לבנק, הוא קודם כל נועד לשמור על הבנק המלווה, אך הוא מבטיח גם את הלווים למקרה שייקלעו לצרה.

מה כולל ביטוח משכנתא ?

ביטוח המשכנתא כולל בתוכו שני סוגי ביטוחים, ביטוח חיים אשר יבטח את המשכנתא אם יקרה משהו לחייכם, והשני הוא ביטוח מבנה של הדירה שנועד למקרים של נזק גדול לדירה שיביא לירידת ערכה. כמו כן ביטוח המבנה יכול לכלול גם את תכולת הדירה למרות שתכולת הדירה לא מעניינת את הבנק.

כל מה שעליכם לדעת על התהליך

ראשית חשוב שתדעו שלפני רכישת הביטוח תעברו תהליך חיתום, ובו חברת הביטוח תדרוש מכם לענות על מספר שאלות על מנת לקבוע את דמי הביטוח. מומלץ מאוד לענות בכנות מלאה על השאלות ולא להחסיר פרטים, כדי למנוע בעיות וקשיים בעתיד אם תרצו לדרוש פיצוי.

שנית, עליכם לוודא כי לאורך כל חיי המשכנתא סכום הביטוח צריך להיות שווה לסכום ההחזר. זאת מהסיבה שעם השנים ההחזר קטן והביטוח בהתאם. כדי לשמור על דורשי הביטוח, התנאים הבסיסיים של פוליסת ביטוח דירה זהים בכל חברות הביטוח, חלק מהתנאים הבסיסיים היא האפשרות לבטל את הפוליסה מבלי לשם קנס.

לבסוף, לאחר שאתם רוכשים את המשכנתא עליכם לבדוק שאכן פרטי הביטוח תואמים לדיווח שלכם גם על מצבכם וגם על הדירה וכי הוא כולל את כל התוספות שדרשתם ולשים לב לקיומם של תנאים שלא הייתם מודעים אליהם.

יועץ משכנתאות- הכי משתלם לכם

ייעוץ משכנתאות בעצם בודק את כל מקורות המימון שיש לכם לדירה, וככה הוא למעשה מאתר עבורכם את המשכנתא המתאימה ביותר. לא פחות חשובה העובדה שאיש מקצוע מיומן שמבין את המשמעויות וההשלכות שיש למשכנתא על העתיד ייקח את המושכות לידיים- ללא תהליך ייעוץ נכון הסיכוי לטעויות גדל. זכרו כי מדובר בהלוואה שנפרסת ל20 עד 30 שנה, זהו זמן לא קצר.

מעבר לכך, לנו בגרוסמן יעוץ פיננסי יש את הידע לכל מה שנדרש בנוסף ללקיחת ההלוואה הנכונה ביותר אלא גם על ביטוח המשכנתא, אנחנו נתאים לכם את הביטוח הזול ביותר בהתאם לתנאים שלכם, ונלווה אתכם בכל התהליך מול חברת הביטוח.

חובות וזכויות לווה המשכנתא

ראשית על הלווה להיות בעל הסכום ההתחלתי לפני בקשת המשכנתא, האחריות להבין על מה הלווה חותם חלה עליו בלבד וכך גם החובה להבין את המושגים בחוזה.

בנוסף לכך חלה על הלווה לעמוד בהתחייבויותיו בתשלום החודשי בזמן. כאמור לעיל הלווה נדרש גם לבטח את המשכנתא.

ללווה יש גם זכויות, הראשונה היא כמובן קבלת הסכום המדובר לטובת רכישת דירה, וזכותו לגור או להשכיר את הדירה שרכש, לאורך כל תקופת המשכנתא- הלווה הוא בעליה היחיד של הדירה ואף גורם לא יוכל לטעון לבעלות עליה.

לסיכום, לקיחת משכנתא זהו תהליך מורכב, משמעותי וחיובי בחיים, זוהי קפיצת מדרגה משמעותית בחייו של כל אדם ואנחנו כל רוצים לברך אתכם שהגעתם לרגע!

תעשו את זה חכם בליווי צמוד של איש מקצוע מיומן, שישפוך אור על כל התחומים האפורים והפחות ברורים ותהיו במודעות מלאה לאן אתם 'נכנסים' ולאן מגיע כל שקל שאתם משלמים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו למספר 058-4640101 או השאירו את הפרטים ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם! בהצלחה!

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19