יועץ משכנתאות פרטי

הטבות משכנתא לרוכשים דירה בנגב


הנגב המרהיב של מדינת ישראל משתרע בחלקה הדרומי והוא חלק מרצועת המדבריות העולמית. הנגב למעשה מכסה כ 60% משטחה של מדינת ישראל וזאת הסיבה שהמדינה מעודדת התיישבות בנגב, בכך שהיא מקנה הטבות רבות במגוון תחומים, וביניהם הטבות משכנתא לרוכשים דירה בנגב!

התעשייה בנגב מתפתחת, בסיסי צה"ל מועברים לאזור והמון חברות הייטק ממקמות את משרדן שם בעידוד המדינה. בנוסף לכך, ישראלים רבים מבינים שהם מעוניינים בשגרת חיים מדברית ופסטורלית, נטולת פקקים, עומס וצפיפות הקיימים בערים המרכזיות ובוחרים להעתיק את חייהם אל הנגב המתפתח.

אילו הטבות נותן משרד הבינוי והשיכון ?

משרד הבינוי והשיכון מעודד התיישבות באזורי עדיפות לאומית ומעניקים הטבות רבות במשכנתאות לזכאים. באזורי עדיפות לאומית הסכום הכולל של המשכנתא יכול להגיע עד   98% מסכום הרכישה, לזכאים חסרי דירה הרוכשים דירה בעדיפות לאומית ניתן משכנתא בריבית של 4.5% ל20 שנה ומשכנתא לבנייה עצמית תינתן בשלבים עפ"י ההתקדמות של הבנייה.

חשוב לדעת כי הסיוע יינתן בכפוף לבדיקות ע"י הבנק הכוללות גם בדיקת יכולת החזר משכנתא, והיא מותנית בהעברת הזכויות על הדירה הנרכשת או הנבנית על שמם של הזכאים ורישום המשכנתא על הדירה.

אילו הנחות ניתנות על קרקעות מנהל מקרקעי ישראל ?

ההטבה הבולטת ביותר אותה נותן מנהל מקרקעי ישראל על קרקעותיו היא גודל המגרשים, באזור עדיפות לאומית גודל המגרשים גדול יותר בצורה משמעותית, 500 מ"ר ומעלה לעומת מגרשים באזור המרכז- עד 350 מ"ר.

יישובי הנגב יזכו לפטור משתלום על חכירת הקרקע למנהל ובנוסף לכך יקבלו הנחות על עלותן של התשתיות. בנוסף לך באזורי עדיפות א' וקו עימות תוכלו לזכות מפטור מלא של דמי היתר בעת ביצוע של תוספת בניה בלי שום מגבלה על היקף התוספת ואפילו תוכלו לבנות יחידות דיור נוספות.

פרט קטן שלא הרבה יודעים הוא שחוק הלוואות לדיור מקנה תוספת הלוואה של עד 84,000 ₪  לחסרי דירה שבונים דירה ששטחה נטו עד 110 מ"ר באזור באר שבע והנגב.

למה חשוב להיוועץ ביועץ משכנתא ?

תהליך לקיחת המשכנתא הוא מורכז ועלול להיות מסובך לאנשים שלא מבינים בתחום, חשוב להיוועץ באיש מקצוע שיודע להבין בין השורות בכוונות הבנק, ידע לצפות ולמנוע בעיות שעלולות לצוץ בעתיד. המטרה שלנו היא למצוא בעבורכם את המשכנתא הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר!

מייסד המשרד הוא צחי גרוסמן בעל שנות ניסיון רבות בתחום, מכיר את כל רזי המקצוע ומעסיק את היועצים הטובים ביותר, שתחילה יבדקו את המשכנתא המוצעת לכם, תהנו משירות של ליווי אישי צמוד בכל התהליך עד לקבלת הכסף, נדאג לאינטרסים שלכם ולחיסכון משמעותי בתשלומי המשכנתא והריבית.

ליעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו 03-5017237 או השאירו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!

בהצלחה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19