יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות בתל אביב


שירות של ייעוץ משכנתא הוא שירות שהמודעות אליו עולה בשנים האחרונות. כל מי ששוקל לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה יודע שאין מדובר בנושא שאפשר או כדאי ללמוד אותו לבד ולכן איש מקצוע שיהיה יד ימינו של הלקוח הוא הדבר הנכון למצוא ולשכור את שירותיו. שוק הכלכלה והפיננסים הוא אחד המורכבים והסבוכים וכשזה מגיע לחשבון הבנק הפרטי של כל אחד ואחד – אין ספק שרוצים למצוא את התנאים הטובים ביותר ואת המספרים המתאימים והנוחים ביותר. באופן עצמאי פשוט אי אפשר לעשות את זה. כאשר מדובר בהלוואה של סכום כסף כל כך גדול – כל שינוי של מספר, גם אם של עשירית או מאית האחוז – יכול להביא לכדי שינוי מהותי בסכום הכסף הכולל ותהיינה לזה השלכות על התנהלותו הכספית של הלקוח לטווח הארוך.

מה עושים בעת תהליך של ייעוץ משכנתאות?

כשאדם מקבל את ההחלטה לקנות דירה משלו ולקחת משכנתא לשם כך – הוא נכנס לעולם חדש שהוא אינו מכיר. מושגים חדשים, מילים מקצועיות, משמעויות שונות לביטויים או נושאים ועוד תכנים רבים שצריך להבין אותם לאשורם. לכל חוסר הבנה או טעות בחישוב יש רק משמעות אחת והיא תתבטא בתשלום סכום כסף הרבה יותר גבוה ממה שצריך בסופו של דבר. נוכחותו של יועץ משכנתאות הכרחית ומהותית. הוא זה שינתח את כושר החזר ההלוואה של הלקוח שלו, הוא זה שיוכל להסביר לו במילים פשוטות למה מתכוונים מושגים כאלה ואחרים והוא זה שימליץ לו על האפשרות הטובה ביותר שעומדת לרשותו.

יועץ המשכנתא יתלווה ללקוח שלו לכל הפגישות עם הגורמים הרלוונטיים לקבלת המשכנתא – סניפי הבנקים השונים או לשיחות טלפון עם חברות הביטוח, ינתח עבורו את המושגים וההצעות ויוודא מה מתאים ללקוח שלו, מה מטיב עימו, על אילו הצעות אפשר ועדיף לוותר והיכן כדאי לנהל משא ומתן על מנת להשיג תנאים טובים ומשופרים יותר. כאשר יגיע הלקוח אל סניף הבנק כשהוא מלווה ביועץ משכנתאות מקצועי – הוא יקבל יחס שונה מאשר היה מקבל לו הגיע לבדו, ללא ידע מקצועי מעמיק ובלי להיות מעודכן בשינויים שחלו בעולם הכלכלה המקומי או העולמי. יועץ המשכנתא ישמור על האינטרסים של הלקוח שלו וזה האחרון יוכל להיות שקט ורגוע שהוא ימצא את המסלול שהכי מתאים לו.

ייעוץ משכנתא בתל אביב

נוח מאד למצוא יועץ משכנתא בתל אביב. אפשר לקבוע פגישות במהלך יום העבודה או להגיע במיוחד ממרכז הארץ במרחק נסיעה לא גדול. אם דרוש לכם שירות חשוב שכזה כדאי מאד לוודא שאיש המקצוע שתגיעו אליו יקבל המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, שעברו איתו תהליך דומה ויש להם חוות דעת חיובית עליו. פגישה ראשונית תהיה חשובה ומהותית, להרגיש את הכימיה והתקשורת ביניכם ולוודא שאתם מרגישים בנוח במחיצתו. עם התקדמות התהליך צריך יהיה לשתף אותו במידע פרטי אודות ההתנהלות הכספית שלכם ולכן יש חשיבות גבוהה מאד לתקשורת ישירה ותחושה נוחה.

אין צורך להתבייש לשאול אותו שאלות אודות הניסיון, הידע וההשכלה שלו על מנת שהמידע הזה יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. ללא ספק גם לאינטואיציה האישית יש תפקיד חשוב בבחירת איש המקצוע ולבסוף תבצעו את הבחירה הנכונה. ברגע שתצאו לדרך והתהליך יתחיל – הוא זה שיכוון וינחה אתכם בהתקדמות, יעדכן אתכם בכל שלב מה צריך לעשות וכמובן ייתן לכם את ההמלצות הטובות ביותר שנכונות למצבכם הכספי.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19