יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות בנק דיסקונט VS צחי גרוסמן


מי שמקבל את ההחלטה לקנות דירה משל עצמו צריך לבחון לעומק את סכומי הכסף שעומדים לרשותו על מנת לקבל החלטות חשובות שמערבות את סכומי הכסף הגדולים הדרושים לשם כך. ברוב המקרים תידרש משכנתא בגובה מסוים ומי שנותן משכנתאות ברוב המקרים אלה סניפי הבנקים השונים ובכלל זה בנק דיסקונט. הבנק נחשב לאחד הגדולים והמובילים בשוק הכלכלה והכספים בישראל, עם סניפים בכל אזורי הארץ, מהצפון ועד הדרום. הבנק מציע ללקוחות שלו וללקוחות חיצוניים שירותים ייעוץ מקצועיים בשלל נושאים, אך יש דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים להתייעץ עם נציגי הבנק בכל נושא שהוא, לרבות בנושא המשכנתא.

יועץ משכנתאות בנק דיסקונט

היתרונות של פנייה אל יועץ מטעם הבנק ברורים – הוא נשען על גוף גדול ומחזק, יש לו גיבוי של הנהלה ואם מדובר בלקוח שמנהל את חשבון הבנק שלו בדיסקונט – ללא ספק הוא ירגיש רצוי ומוערך וייתכן שגם יקבל הקלות או הטבות כלשהן במשכנתא. יחד עם זאת – אליה וקוץ בה – נציגי הבנק המקצועיים יודעים שהלקוח הממוצע לא בקיא כמוהם בנושאי המשכנתא השונים ולכן לא יהססו לנצל את חוסר הידע ותום הלב על מנת לפתות אותו לקחת משכנתא באמצעים שיווקיים שמטיבים יותר עם הבנק מאשר איתו עצמו. הלקוח לא יכול לדעת האם שיעור ריבית כזה או אחר נחשב לכדאי או טוב והוא יסמוך בעיניים עצומות על נציג הבנק שלא בהכרח יעביר מידע אובייקטיבי שמתאים ללקוח שעומד מולו.

ללא ספק המידע יהיה שימושי וחשוב, אך יש לקחת בחשבון שלאובייקטיביות יש תפקיד מכריע בעיקר כשצריך לקחת משכנתא. לא כל פיסת מידע תהיה רלוונטית ונכונה ללקוח המדובר, לא בהכרח התנאים המוצעים אכן יתאימו לו אישית או להתנהלות הכספית המשפחתית שלו והכי חשוב – במידה ואין אישור לנושא מסוים או שמתקבלת תשובה שלילית – הלקוח לא יכול לדעת שיש לו את האפשרות לעלות בהיררכיה של הבנק, לבקש בקשה חריגה או לפנות לבעלי סמכות אחרים. דבר נוסף הוא שיש אנשים שלא ניחנים בחוש מיקוח מפותח או ביכולת לבצע משא ומתן ובפגישות הייעוץ על תנאי משכנתא – משא ומתן הוא כלי חשוב ביותר! בדיוק מכל הסיבות האלה חשוב מאד לקחת בערבון מוגבל את ההצעות שמתקבלות אך ורק מיועצי המשכנתאות של הבנק ולחשוב איך ממשיכים בתהליך בדרך שתהיה הטובה ביותר לשם השגת המטרה.

צחי גרוסמן יועץ משכנתאות VS בנק דיסקונט

יועץ משכנתאות אובייקטיבי ומקצועי הוא איש המקצוע הנכון ביותר ללוות את התהליך של לקיחת משכנתא. הוא זה שמכיר את השוק, יודע לאן נושבת הרוח בעולם הכלכלה המקומי והעולמי, מכיר על בוריים את מסלולי סילוק המשכנתאות ויידע לייעץ ללקוח שלו ולתת לו את העצות וההמלצות הטובות ביותר. לא רק זה – אלא את ההמלצות שהכי נכונות עבורו, עבור המשפחה שלו, המצב וההתנהלות הכספיים שלו ובעיקר – כך שיהיה לו נוח לעמוד בהחזרי המשכנתא לטווח הארך תוך התחשבות בכושר ההשתכרות שלו. יועץ משכנתאות מנוסה ומקצועי יכיר את הטריקים שמשתמשים בהם היועצים בבנקים ויידע מתי ועל מה יהיה נכון לנהל משא ומתן. כשתתקבל תשובה שלילית – יידע יועץ המשכנתאות האובייקטיבי לבקש אישורים חריגים, יתעקש על שינוי שיעור הריבית וברוב המקרים יצליח וישיג עבור הלקוחות שלו את הריבית הטובה ביותר עבורם ועבר המשכנתא שהם לוקחים. המסקנה – יועץ משכנתאות אובייקטיבי שמכיר את הבנקים ואת המסלולים שהם מציעים בדרך כלל יהיה זה שיכוון את התהליך עבור הלקוח שלו ולא יתפשר על המסלול הטוב ביותר עבורו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19