יועץ משכנתאות פרטי

כל מה שלא סיפרו לכם על לקיחת משכנתא


כל מה שלא סיפרו לכם על לקיחת משכנתא

משכנתא היא מילה שיש לה נטייה להרתיע אנשים רבים. יש לה תדמית של התחייבות קשוחה וארוכה, מעין מערכת יחסים שלא נגמרת לעולם ובכל חודש מעיקה מחדש על ההוצאות המשפחתיות; אולי זו הסיבה בעטיה רבים מתחילים לחפש מידע על משכנתא רק כאשר הם כבר זקוקים לה וממהרים לשים את כל הידע שצברו מאחוריהם ברגע שהשתמשו בה לרכישת נכס.

האמת היא שמשכנתא היא אכן הלוואה לתקופה ארוכה ובסכום כסף גדול באופן יחסי להלוואות אחרות, ולפיכך היא גם מורכבת יותר מהלוואה רגילה בהיבט של מסלולים שונים, הצמדה לריביות שונות, מסמכים נדרשים לאישור וכן הלאה; אולם בסופו של דבר המשכנתא היא לא יצור שיש לפחד ממנו אלא ללמוד להכיר אותו.

למרבה המזל אנו חיים בתקופה בה שפע בלתי נדלה של ידע נמצא בקצות אצבעותיו של כל אדם, כך שבכמה הקלקות על העכבר או החלקות אצבע על המסך ניתן ללמוד הרבה מאוד פרטים אודות משכנתאות שונות, מסלולים, ריביות וכדומה. יחד עם זאת, יש כמה פרטים שלא תמיד קל למצוא ברשת, ולכן ריכזנו כאן כמה דברים שאולי לא סיפרו לכם על משכנתאות

עוד משכנתא?

כל עוד אדם נמצא עומד בקריטריונים לקבלת משכנתא, אין שום הגבלה על מספר המשכנתאות שהוא רשאי לקחת. כלומר כל אדם, בהנחה שהוא עומד בקריטריונים, רשאי לקחת משכנתא אחת אחרי השניה ואז שלישית ורביעית; על נכס אחד או כמה נכסים ואפילו מספר משכנתאות במקביל.

מינימום משכנתא

הסכום המינימלי שניתן לקבל הוא חמישים אלף שקלים ותקופת השנים הקצרה ביותר אליה ניתן לפרוס אותה היא ארבע שנים. כדי לקבל משכנתא בישראל על המבקש להיות לכל הפחות בין 18.

סבאל'ה, משכנתא?

אם נדמה כאילו אף אחד לא יתן לך משכנתא בגלל גילך המופלג, אזי לפחות על פי החוק הישראלי או מערכות הכללים של הבנקים בישראל אין למעשה שום הגבלת גיל על משכנתא. כלומר אם אדם עומד בכל הקריטריונים האחרים לקבלת משכנתא, אזי גילו לא אמור להוות בעיה.

משכנתא מעבר לים

משכנתא היא כאמור הלוואה שמטרתה לסייע ללווה ברכישת נכס, והיא זמינה גם עבור מי שכלל איננו ישראלי או יהודי. כל אדם, בין אם מתגורר בישראל ובין אם לאו, בין אם יש לו אזרחות ישראלית ובין אם לא – זכאי לקחת משכנתא כדי לרכוש נכס בישראל. לשם כך יהיה עליו לעבור תהליך מעט סבוך יותר מאשר אזרח ישראלי, ובין היתר להציג הכנסות מישראל ולעמוד בקריטריונים מעט יותר מחמירים, אבל הדבר אכן אפשרי.

נדרש סיוע בעניין המשכנתא?

בכל שאלה, בעיה ועניין הקשורים למשכנתא באפשרותך לפנות אל יועץ משכנתא ולקבל ייעוץ אישי. כדאי לזכור: מי שמכיר, כמונו, שורה של פרטים מרתקים שלא ידועים לרבים בענייני משכנתאות, סביר להניח שנמצא דרכים יצירתיות לסייע לכל לווה לקבל את המשכנתא המתאימה ביותר לצרכיו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19