יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא ל – 30 שנה, האם ניתן לשנות את תנאי החוזה באמצעות יועץ משכנתא


אחרי שנים רבות של תשלומי משכנתא, לקוחות רבים פונים ליועץ משכנתא בעקבות חבריהם או בני משפחתם כי מסתבר להם שקיימות דרכים להפחית את העלויות החודשיות של תשלומי המשכנתא באופן משמעותי וכך להקטין את רמת ההוצאות החודשיות, שמכבידה עליהם מאד מדי חודש.
יועץ משכנתא בעל ידע וניסיון רב מכוון את לקוחותיו לדרכים חדשות כמו גרירת משכנתא לנכס חדש או מחזור משכנתא קיימת, שיעשו הבדל מהותי עבורם.

מחזור משכנתא

מדובר במהלך פיננסי שבו הלווה מחזיר לבנק את מלוא המשכנתא, אם קיימת תחנה לכך בהסכם ההלוואה ולאחר מכן הוא לווה הלוואה חדשה מבנק זה או מבנק אחר בתנאים כספיים הרבה יותר טובים. השינוי הוא בגובה הריביות, במשך תקופת ההחזר ובסך ההחזר החודשי.
ייעוץ משכנתא על ידי מומחה, תוך ראיית מלוא הדרך וכל ההיבטים היא הדרך הנכונה. כך מקבלים את מלוא המידע וקל יותר להחליט מהי הדרך הנכונה לבצע זאת. אומנם התהליך כרוך שוב בניירת ובתהליכים בירוקרטיים אך החיסכון הכספי הכללי הוא סכום כספי נכבד ולכן אין ספק שהמאמץ הוא מאד כדאי.
התחשיב הפיננסי לביצוע המחזור כולל כמה פרמטרים חשובים, בעיקר את מספר השנים שנותרו ללקוחות לשלם, את גובה התשלום החודשי ואת העלויות הנלוות כמו עמלת פירעון מוקדם שערכה הכספי גבוה . חשוב מאד לבדוק את נתוני הריביות ביום לקיחת המשכנתא ובמועד המחזור ולראות אם קיימים הפרשים דרסטיים. בדרך כלל לקוחות שלקחו משכנתאות לפני כמה שנים אכן רואים הבדלים חדים בחיובי הריביות היוצרים פערים משמעותיים בעת מחזור משכנתא.
אופציה נוספת בנקודה המאפשרת זו היא חיסול חלק מהמשכנתא על ידי תשלום חד פעמי של סכום גדול שצברו הלקוחות וכך יתרת החוב מצטמצמת לסכומים נמוכים בכל חודש, דבר המקל מאד על ההתנהלות החודשית בכל משק בית.
לקוחות המתקשים לעמוד בהחזר החודשי, יכולים לבצע פעולה הפוכה ולפרוס מחדש את מלוא החוב למספר רב יותר של תשלומים. אם לדוגמה נותרו להם עוד עשר שנים להשלמת ההחזרים, הם ימחזרו את המשכנתא, הריביות יהיו הרבה יותר נמוכות ואת החוב החדש הם יחלקו לעשרים שנים כך ההתמודדות החודשית תהיה הרבה יותר נוחה. יועץ המשכנתאות שיבחן את המקרה לגופו יציע כמה מסלולים חדשים והלקוחות יבחרו את הדרך הפיננסית הטובה ביותר עבורם.
נקודה אקוטית בעת מחזור משכנתא היא נושא העמלות. אף על פי שתשלום המשכנתא נפרע, הבנקים לא יוותרו על עמלת פירעון מוקדם ולא על עמלות נוספות וריביות שהיו אמורים לקבל אך לא יקבלו עקב התשלום המידי. יועץ המשכנתאות ינהל עמם משא ומתן תוך בקשה לוותר על מלוא דרישותיהם. גם פקידי הבנק עומדים באופן איתן על דעתם אך בסופו של דבר שני הצדדים מוצאים שביל זהב הוגן והלקוחות מעבירים סכום מינימלי. ברור לשני הצדדים שללא עמידתו הנחרצת של יועץ המשכנתאות עקב הידע המוקדם שלו על פשרות שהושגו במחזור משכנתא של לקוחות אחרים, לא היה אפשר להגיע להסכמות ולקדם את התהליך.

גרירת משכנתא

לקוחות שהחליטו לשפר את תנאי הדיור שלהם, רכשו דירה ומכרו את הדירה הישנה שעליה נותרה משכנתא, יכולים לגרור את חוב המשכנתא מהדירה הישנה לדירה החדשה. במועד הגרירה אין אפשרות לשנות את תנאיה אלא אם בוצע מחזור משכנתא לפני הגרירה.

יועץ משכנתא עוסק בתחום שנים רבות כך שהוא מכיר את הנושא על כל רבדיו ויודע לתמרן בין הגורמים השונים כדי להשיג עבור לקוחותיו את תנאי האשראי הטובים ביותר. שווה ומומלץ להיעזר בייעוץ משכנתא שאומנם עולה כסף אך החיסכון הפיננסי הוא גדול פי כמה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19