יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לרווקים


פעם רכישה של דירה הייתה נחלתם של זוגות נשואים, בעלי משפחות. רווקים יכלו לרכוש דירה אם היה באמצעותם כל ההון, וגם אם היו צריכים להשלימו יכלו לקחת הלוואה רגילה ולא משכנתא בתנאים מועדפים. כיום שוק המשכנתאות השתנה וגם רווקים יכולים לרכוש דירה במשכנתא נוחה. מומלץ לקבל ייעוץ עבור משכנתא לרווקים כדי לדעת שאתם מקבלים את העסקה הכדאית והמשתלמת עבורכם. המשמעות של משא ומתן מוצלח על תנאי המשכנתא יכולה לבוא לידי ביטוי במאות אלפי ש”ח לאורך שנות ההחזר.

מהי משכנתא לרווקים

משכנתא לרווקים היא הלוואה מיוחדת לצרכי השלמת ההון הדרוש לרכישת דירה. פעם כאשר המשכנתא לזכאים הייתה המסלול העיקרי לנטילת משכנתא, היו מודרים הרווקים לרעה, משום שלא ענו על כמה קריטריונים בסיסיים העומדים כתנאי לנטילת המשכנתא. אולם כיום במילא רוב האנשים שלוקחים משכנתא עושים זאת במסלול של משכנתא רגילה. לכן גם רווקים יכולים לקחת משכנתא במסלול רגיל, אולם מומלץ לבדוק היטב את תנאי המשכנתא ולהתמקח על גובה ההחזר והריבית. כדי לקבל משכנתא לרווקים יש לעמוד בכמה תנאים, כמו זוג נשוי, ובראש ובראשונה יכולת ההחזר שלכם.

היתרונות של נטילת משכנתא לרווקים

כאשר אתם רוכשים דירה משלכם, יש לכך יתרונות רבים:

  • חסכון בשכר דירה – אמנם עליכם להחזיר מדי חודש כסף תמורת ההלוואה שקיבלתם, אולם הסכום מושקע בנכס משלכם. אתם יכולים לקבוע כי גובה ההחזר יהיה פחות מגובה שכ”ד רגיל וכך חיים לפי היכולות הפיננסיות שלכם.
  • לחיות כפי שאתם רוצים – כאשר אתם נוטלים משכנתא לרווקים ובאמצעותה רוכשים דירה, אתם יכולים לגור בה בנוחות ולבצע שינויים בדירה כרצונכם. איש לא יכול להוציא אתכם מהדירה או לאסור עליכם לשפץ אותם כראות עיניכם.
  • התחלה לחיים – רכישה של דירה מעניקה לכם נכס להתחיל בו את החיים. איש לא יודע לצפות את המגמות בשוק הנדל”ן בישראל ולכן יכול להיות שהדירה שאתם רוכשים כעת, לא תהיה אפשרית לרכישה עבורכם בשנים הבאות.

אלה יתרונות רבים העומדים כאשר נוטלים משכנתא לרווקים. כיום גם רווקים יכולים לרכוש דירה ולא רק נשואים או בעלי משפחות. כדי לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר מומלץ לקבל ייעוץ מידי יועץ משכנתאות מקצועי. הוא יוכל לבדוק את המסלולים המוצעים לכם, לסייע לכם במשא ומתן מול הגוף המציע את המשכנתא ולוודא כי אתם מקבלים את ההלוואה הנוחה ביותר, בתנאים הטובים לכם. נציגי חברת הייעוץ של צחי גרוסמן ישמחו לספק לכם פרטים נוספים על משכנתא לרווקים טלפונית או באמצעות האתר שלנו. אנא צרו קשר ונחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19