יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לרווקים


פעם רכישה של דירה הייתה נחלתם של זוגות נשואים, בעלי משפחות. רווקים יכלו לרכוש דירה אם היה באמצעותם כל ההון, וגם אם היו צריכים להשלימו יכלו לקחת הלוואה רגילה ולא משכנתא בתנאים מועדפים. כיום שוק המשכנתאות השתנה וגם רווקים יכולים לרכוש דירה במשכנתא נוחה. מומלץ לקבל ייעוץ עבור משכנתא לרווקים כדי לדעת שאתם מקבלים את העסקה הכדאית והמשתלמת עבורכם. המשמעות של משא ומתן מוצלח על תנאי המשכנתא יכולה לבוא לידי ביטוי במאות אלפי ש”ח לאורך שנות ההחזר.

מהי משכנתא לרווקים

משכנתא לרווקים היא הלוואה מיוחדת לצרכי השלמת ההון הדרוש לרכישת דירה. פעם כאשר המשכנתא לזכאים הייתה המסלול העיקרי לנטילת משכנתא, היו מודרים הרווקים לרעה, משום שלא ענו על כמה קריטריונים בסיסיים העומדים כתנאי לנטילת המשכנתא. אולם כיום במילא רוב האנשים שלוקחים משכנתא עושים זאת במסלול של משכנתא רגילה. לכן גם רווקים יכולים לקחת משכנתא במסלול רגיל, אולם מומלץ לבדוק היטב את תנאי המשכנתא ולהתמקח על גובה ההחזר והריבית. כדי לקבל משכנתא לרווקים יש לעמוד בכמה תנאים, כמו זוג נשוי, ובראש ובראשונה יכולת ההחזר שלכם.

היתרונות של נטילת משכנתא לרווקים

כאשר אתם רוכשים דירה משלכם, יש לכך יתרונות רבים:

  • חסכון בשכר דירה – אמנם עליכם להחזיר מדי חודש כסף תמורת ההלוואה שקיבלתם, אולם הסכום מושקע בנכס משלכם. אתם יכולים לקבוע כי גובה ההחזר יהיה פחות מגובה שכ”ד רגיל וכך חיים לפי היכולות הפיננסיות שלכם.
  • לחיות כפי שאתם רוצים – כאשר אתם נוטלים משכנתא לרווקים ובאמצעותה רוכשים דירה, אתם יכולים לגור בה בנוחות ולבצע שינויים בדירה כרצונכם. איש לא יכול להוציא אתכם מהדירה או לאסור עליכם לשפץ אותם כראות עיניכם.
  • התחלה לחיים – רכישה של דירה מעניקה לכם נכס להתחיל בו את החיים. איש לא יודע לצפות את המגמות בשוק הנדל”ן בישראל ולכן יכול להיות שהדירה שאתם רוכשים כעת, לא תהיה אפשרית לרכישה עבורכם בשנים הבאות.

אלה יתרונות רבים העומדים כאשר נוטלים משכנתא לרווקים. כיום גם רווקים יכולים לרכוש דירה ולא רק נשואים או בעלי משפחות. כדי לקבל את המשכנתא המשתלמת ביותר מומלץ לקבל ייעוץ מידי יועץ משכנתאות מקצועי. הוא יוכל לבדוק את המסלולים המוצעים לכם, לסייע לכם במשא ומתן מול הגוף המציע את המשכנתא ולוודא כי אתם מקבלים את ההלוואה הנוחה ביותר, בתנאים הטובים לכם. נציגי חברת הייעוץ של צחי גרוסמן ישמחו לספק לכם פרטים נוספים על משכנתא לרווקים טלפונית או באמצעות האתר שלנו. אנא צרו קשר ונחזור אליכם עם מידע מקצועי נוסף.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים