יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא הכי זולה- האם זה מומלץ


רכישה של דירה היע הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר בחייהם של זוגות, משפחות ואף רווקים. בעבר הדרך לרכוש דירה הייתה די סטנדרטית, היה צורך לגייס הון עצמי, לקחת משכנתא לזכאים בתנאים נוחים ואת היתר במשכנתא רגילה. השינוי בגובה הריבית פתח את מסלול המשכנתא הרגילה לכולם וכיום גם רווקים, צעירים וסטודנטים יכולים לשקול לרכוש דירה. עם זאת, כדי לברר מהי האפשרות לקבל משכנתא הכי זולה כדאי לקבל ייעוץ מקצועי, כדי לבחור במסלול המשתלם ביותר

מציאה של משכנתא הכי זולה היא דבר לא פשוט. כיום גופים פיננסיים רבים יכולים להציע משכנתאות. כמובן בבנקים רגילים יש מחלקות מיוחדות העוסקות במשכנתא והם מציעים מסלולי משכנתא שונים. יש בנקים שעיסוקם הוא רק במתן משכנתא ויש צורך להכיר בסוג המסלולים שהם מציעים. נוסף על כך, כיום אף גופים פיננסיים נוספים כחברות ביטוח מציעות מסלולי משכנתא בתנאים שונים.

בפני האדם המעוניין לרכוש דירה עומדות אינסוף אפשרויות לקחת את ההלוואה. המשמעות של בחירה במסלול זה או אחר יכולה להיות מאות ש”ח מדי חודש ומאות אלפי ש”ח לאורך כל תקופת ההחזר. לכן כדי לבחור במשכנתא הכי זולה מומלץ להתייעץ עם אדם המתמצא בתחום.

יתרונות מציאת משכנתא בעזרה מקצועית

המציאה של משכנתא אטרקטיבית ומשתלמת היא לא דבר פשוט. כל אחד מהגופים הפיננסיים מנסה לשכנע אתכם שהמסלול שהוא מציע הוא הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבוכם. אבל, כמו כל חברה מסחרית אחרת, הבנק רוצה להרוויח. לכן ייעוץ באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי מאפשר לכם את היתרונות הבאים:

  • משא ומתן על הריבית – כיום אפשר להתווכח עם הבנק על גובה הריבית. יש צורך באיש מקצוע מיומן המתמצא בגובה הריביות הנהוגות בתחום המשכנתא.
  • קביעת החזר ריאלי – גם אם מצאתם מסלול משכנתא אטרקטיבי, עליכם לדעת את גובה ההחזר המתאים ליכולות הפיננסיות שלכם. לפעמים משכנתא הכי זולה בפועל לא יוצאת זולה בגלל שההחזר החודשי גבוה מדי ליכולות שלכם.
  • הקפאת משכנתא – לא כולם יודעים אבל יש אפשרות להקפיא משכנתא מסיבות שונות, כמו מכירה של הדירה ורכישת חדשה ועוד. יועץ משכנתאות מוסמך ידע לייעץ לכם כיצד לעשות זאת בעתיד.

אם ברצונכם לשמוע עוד על משכנתא הכי זולה, השאירו פרטים באתר של צחי גרוסמן או התקשרו. אחד מנציגנו יחזור אליכם עם מידע מקצועי על הדרך המשתלמת ביותר לקחת משכנתא זולה ונוחה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים