יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא הכי זולה- האם זה מומלץ


רכישה של דירה היע הצעד הכלכלי המשמעותי ביותר בחייהם של זוגות, משפחות ואף רווקים. בעבר הדרך לרכוש דירה הייתה די סטנדרטית, היה צורך לגייס הון עצמי, לקחת משכנתא לזכאים בתנאים נוחים ואת היתר במשכנתא רגילה. השינוי בגובה הריבית פתח את מסלול המשכנתא הרגילה לכולם וכיום גם רווקים, צעירים וסטודנטים יכולים לשקול לרכוש דירה. עם זאת, כדי לברר מהי האפשרות לקבל משכנתא הכי זולה כדאי לקבל ייעוץ מקצועי, כדי לבחור במסלול המשתלם ביותר

מציאה של משכנתא הכי זולה היא דבר לא פשוט. כיום גופים פיננסיים רבים יכולים להציע משכנתאות. כמובן בבנקים רגילים יש מחלקות מיוחדות העוסקות במשכנתא והם מציעים מסלולי משכנתא שונים. יש בנקים שעיסוקם הוא רק במתן משכנתא ויש צורך להכיר בסוג המסלולים שהם מציעים. נוסף על כך, כיום אף גופים פיננסיים נוספים כחברות ביטוח מציעות מסלולי משכנתא בתנאים שונים.

בפני האדם המעוניין לרכוש דירה עומדות אינסוף אפשרויות לקחת את ההלוואה. המשמעות של בחירה במסלול זה או אחר יכולה להיות מאות ש”ח מדי חודש ומאות אלפי ש”ח לאורך כל תקופת ההחזר. לכן כדי לבחור במשכנתא הכי זולה מומלץ להתייעץ עם אדם המתמצא בתחום.

יתרונות מציאת משכנתא בעזרה מקצועית

המציאה של משכנתא אטרקטיבית ומשתלמת היא לא דבר פשוט. כל אחד מהגופים הפיננסיים מנסה לשכנע אתכם שהמסלול שהוא מציע הוא הטוב ביותר והמשתלם ביותר עבוכם. אבל, כמו כל חברה מסחרית אחרת, הבנק רוצה להרוויח. לכן ייעוץ באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי מאפשר לכם את היתרונות הבאים:

  • משא ומתן על הריבית – כיום אפשר להתווכח עם הבנק על גובה הריבית. יש צורך באיש מקצוע מיומן המתמצא בגובה הריביות הנהוגות בתחום המשכנתא.
  • קביעת החזר ריאלי – גם אם מצאתם מסלול משכנתא אטרקטיבי, עליכם לדעת את גובה ההחזר המתאים ליכולות הפיננסיות שלכם. לפעמים משכנתא הכי זולה בפועל לא יוצאת זולה בגלל שההחזר החודשי גבוה מדי ליכולות שלכם.
  • הקפאת משכנתא – לא כולם יודעים אבל יש אפשרות להקפיא משכנתא מסיבות שונות, כמו מכירה של הדירה ורכישת חדשה ועוד. יועץ משכנתאות מוסמך ידע לייעץ לכם כיצד לעשות זאת בעתיד.

אם ברצונכם לשמוע עוד על משכנתא הכי זולה, השאירו פרטים באתר של צחי גרוסמן או התקשרו. אחד מנציגנו יחזור אליכם עם מידע מקצועי על הדרך המשתלמת ביותר לקחת משכנתא זולה ונוחה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19