משרד גרוסמן ייעוץ פיננסי, מנוהל תחת הובלתו המקצועית של צחי גרוסמן, מומחה של למעלה לעשור במתן ייעוץ פיננסי מתקדם למשפחות תוך התמקדות בשני תחומים מרכזיים:

  • ניהול נכון, אפקטיבי ומושכל של כלכלת המשפחה: השגרה, עומס המשימות, קשיי החיים ועוד גורמים רבים מתאגדים להם יחדיו ומקשים על המשפחה הממוצעת בארץ לנהל כלכלת משפחה נכונה ויציבה, כזו שמאפשרת לחיות בנחת, ברווחה ובעיקר – באושר. ליווי מקצועי, אישי וממוקד לצד הקניית כלים פרקטיים ושיטות מחשבה חדשות, יכולים לאפשר למשפחה לצאת לדרך חדשה ולהגיע מהר מכפי שנהוג לחשוב לרווחה כלכלית. מה שנראה היום קשה עד בלתי אפשרי יהפוך במהרה לשגרת חייכם…
  • נטילת משכנתא כהשקעה לחיים: נטילת משכנתא היא מהלך הטומן בחובו סיכונים פיננסיים לא מועטים כאשר ניגשים להוצאתו אל הפועל בידיים ריקות וללא תכנון מקצועי. מצב זה אולם, אינו מכורח המציאות. ייעוץ מקצועי ואישי, כפי שניתן על ידי צחי גרוסמן ייעוץ פיננסי והצוות שלו, הופך את המורכב לפשוט, את המרתיע למזמין ואת הסיכון הפיננסי להשקעה מושכלת לטווח ארוך…
נעים להכיר - צחי גרוסמן יועץ פיננסי

שמי צחי גרוסמן. אני בוגר תואר שני במנהל עסקים למנהלים בהנדסה פיננסית ומימון ובעל תעודת יועץ השקעות. מאחורי ניסיון רב ומגוון בניהול סיכונים ואני בעל היכרות עמוקה עם כלל המערכות הפיננסיות בארץ. התפקיד שלי הוא לדאוג שתזכו לשקט הנפשי לו אתם ראויים. אני אסייע לכם לקבל את ההחלטות הכלכליות שמתאימות לכם בצורה אישית ונבונה. לאחר ניסיון של עשר שנים בתחום הבנקאות החלטתי להתמקד בתחום המשכנתאות. אני דוגל בשיטת עבודה שמתבססת על שקיפות מוחלטת ביני ובין הלקוחות שלי. את ההכשרה המקצועית שלי, הניסיון והקשרים הרבים שיש בשוק הכלכלי אני מנצל בשביל לסייע לכם להגשים חלום - בעלות על בית או דירה משלכם.


נעים להכיר - ליאת בן שבת מנהלת תיקי לקוחות

בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים, בעלת ניסיון רב בתחום הפיננסי לרבות עבודה בחברת אשראי ובבנק למשכנתאות. הנני דוגלת במתן שירות מצוין ללקוחות תוך כדי הבנת הצורך, ליווי ושיקוף בכל הליכי העבודה  מול הלקוח ומול הממשקים השונים.

צחי גרוסמן יועץ משכנתא פרטי ולווי פיננסי אישי

צחי גרוסמן וצוות המשרד המסור שלו מספקים ייעוץ פיננסי למשפחות, בעיקר נושא משכנתא וניהול נכון ומושכל של כלכלת הבית.

השירות שהמשרד מספק מונהג עד הפרטים הקטנים על ידי צחי. 

צוות המשרד מגיע עד בית הלקוח ומעניק לו ליווי אישי ללא מתווכים גם לאחר קבלת ההלוואה.