יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה לחגים


חגי תשרי הם תקופה מיוחדת מאוד לכל ישראלי. בחגים אנחנו מבלים ביחד כל המשפחה ונהנים מאוד מאוכל טוב ומתנות. בחגים כולנו אוהבים לפנק את בני המשפחה שלנו ולהביא להם מתנות, במיוחד אם הם מארחים אותנו לערב החג או בחג עצמו. החגים, אם כן, הם לא רק תקופה שמחה מאוד אלא גם מאוד יקרה. בין אם נאהב זאת או לא אצל רוב המשפחות הכלכלה בזמן החגים הופכת להיות קשה יותר ולוחצת – כי בחגים סכום ההוצאות המשפחתיות שלנו עולה.

כלכלת משפחה לחגים – איך להיערך מבחינה כספית לחגים?

כאשר החגים מגיעים אנחנו חייבים להיערך מבחינה כספית אליהם. חשוב שגם בחג נשמור על מסגרת תקציב. אנחנו יכולים כמובן להחליט שבחודש שבו מתקיים ראש השנה נוציא יותר כסף מאשר בחודשים רגילים, בגלל האירוע המיוחד. גם כאשר אנחנו מחליטים להגדיל את מסגרת התקציב החודשי שלנו בחגים חשוב שנוודא שעדיין יש מסגרת. כלומר, לא כדאי לנו בחג לקנות מה שאנחנו רוצים וחודש אחר כך להיות במינוס גדול מאוד שהוא כמו בור ללא תחתית בחשבון הבנק שלנו.

כלכלת משפחה לחגים – איך אפשר לחסוך?

נשאלת השאלה איך אנחנו יכולים לחסוך גם כאשר החגים מתקרבים ונראים באופק? אם אנחנו רוצים לחסוך בחגים אנחנו חייבים להיות בשליטה על הכסף שאנחנו מוציאים. לכל הוצאה שיש לנו בחגים אנחנו צריכים להכין תקציב. אנחנו צריכים להחליט למשל כמה כסף נוציא על בגדים חדשים לנו ולילדים לערב חג ובאיזה סכום נקנה את המתנה למי שמארח אותנו בערב ראש השנה.  אם אנחנו מארחים את כל המשפחה אצלנו בערב החג אנחנו צריכים לא להתבייש ולבקש מכל אחד מהמוזמנים להביא מנה עיקרית או תוספת. זה יחסוך לנו הרבה בהוצאות. חשוב שנחליט גם באיזה תקציב אנחנו מבשלים את הארוחה לערב החג כי בקלות רבה יחסית אנחנו יכולים להוציא אלפי שקלים על ארוחה אחת.

כלכלת משפחה לחגים – למה חשוב לא לקפוץ מעל הפופיק?

כלכלת משפחה לחגים דורשת מאתנו לגלות איפוק ולא לקפוץ מעל הפופיק שלנו. למרות שהחג הוא מאורע של נס, לא נקבל באופן פלאי סכום כסף גדול שיאפשר לנו לממן את כל מה שרצינו תמיד ולא קיבלנו. את ארוחת החג שלנו, את הבגדים לחג וגם את המתנות שאנחנו קונים אנחנו צריכים להתאים לאורח החיים שלנו ולגובהה ההכנסה המשפחתית שלנו. רק על ידי התנהגות מושכלת והגיונית נוכל גם ליהנות מאוד בחג וגם לשמור על חשבון הבנק שלנו. חבל מאוד אם בגלל החג נכנס למינוס שנמשוך לאורך כל השנה החדשה.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו משקיעים מחשבה בהוצאות הרבות והגדולות יותר והגדולות פחות שיהיו לנו במהלך החג אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו הרבה מאוד כסף וגם הרבה עוגמת נפש.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19