יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת משפחה – איך אפשר לחסוך?


יש אנשים שיאמרו  שמשפחה היא עסק כלכלי לכל דבר. כמו בעסק אמתי גם למשפחה שלנו יש הוצאות והכנסות. בשביל שהמשפחה שלנו תרוויח ולא תפסיד כספים אנחנו חייבים לדעת לנהל את הכלכלה שלה בצורה חכמה. ניהול יעיל של כלכלת המשפחה שלנו יאפשר לנו לחסוך הרבה מאוד כסף. הבעיה מתחילה בכך שרובנו לא יודעים בדיוק איך אנחנו יכולים לחסוך כסף? יועץ פיננסי מומחה יוכל לסייע לנו לחסוך כספים רבים מאוד. היועץ יסייע לנו להבין את ההתנהלות הכלכלית של כל חברי המשפחה שלנו. היועץ ילמד אותנו מהי הדרך הטובה ביותר בשבילנו לחסוך כסף והרבה מדי חודש. החיסכון שלנו יוכל לאפשר לנו לדאוג לעתיד שלנו ושל הילדים שלנו. חיסכון זה יהיה נקודת הפתיחה שלנו לחיים טובים יותר.

כלכלת משפחה – טיפים לחיסכון

השאלה הסופית היא איך אנחנו יכולים לחסוך? צורת החיסכון של כל משפחה היא שונה ומגוונות כי כל משפחה מוציאה את הכסף שלה על דברים אחרים. אולם, ניתן לזהות מספר הוצאות שחורות על עצמן ברוב המשפחות, הוצאות שניתן לחסוך בהן. כך למשל כאשר אנחנו הולכים לסופר רעבים אנחנו נוטים לקנות הרבה יותר אוכל שאחר כך אנחנו לא אוכלים את רובו אלא זורקים אותו. הרבה משפחות מוציאות את הכסף שלהן גם על הוצאות חשמל. אנחנו יכולים להקטין את הוצאת החשמל שלנו על ידי כך שנקפיד לכבות מכשירי חשמל ומקפיד לקנות מוצרי חשמל שהם חסכוניים באנרגיה.

כלכלת משפחה – שיוויו בנטל

בשנים האחרונות מקובל מאוד לדבר על שווין בנטל החברתי שלנו. גם בקרב המשפחה שלנו אנחנו יכולים לגרום לכך שיהיה שוויון בנטל, למה הכוונה? כמו שכל בני המשפחה שלנו מוציאים את הכסף כך גם כולנו יכולים להשתתף בחיסכון של ההכנסות שלנו. כאשר אנחנו חוסכים כסף בעזרת כל בני המשפחה שלנו אנחנו יכולים להרגיש טוב יותר,  גם הילדים שלנו יכולים לחסוך כסף. הילדים שלנו יכולים ללמוד כבר מגיל צעיר שלא כל מה שהם רוצים שנקנה להם הם חייבים לקבל מיד. אנחנו יכולים ללמד את הילדים שלנו לחסוך את דמי הכיס שלהם וכך גם נלמד אותם שיעור בכלכלה וגם שיעור חשוב בדחיית סיפורים.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מתגייסים ביחד כל המשפחה אנחנו יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף. החיסכון יאפשר לנו להתנהל בצורה אחראית יותר מבחינה כלכלית. כאשר אנחנו חוסכים כסף אנחנו משפרים את איכות החיים שלנו ומעצימים אותה כך שהיא תהיה טובה יותר. אם אנחנו נפנה ליועץ פיננסי מומחה הוא יסייע לנו להבין מה אנחנו עושים לא בסדר ולמה אנחנו לא מצליחים לחסוך כסף. השירות של היועץ יעניק לנו כלים להצלחה ורווחה כלכליים. כלים אלו יאפשרו לנו לצמוח ולהתפתח בחיים שלנו ולקדם את המשפחה שלנו למקום טוב יותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19