יועץ משכנתאות פרטי

כלכלת המשפחה – על החזרה ללימודים וחיסכון


החופש הגדול זה אך נגמר, וביחד אתו נגמרו חודשים ארוכים של הוצאות כבדות בכיס של כל משפחה. בפתח עומדים החגים וההוצאות הכבדות על ספרים וציוד לימודי. איך אנחנו יכולים לחסוך ולהתמודד עם גל ההוצאות החודשי? איך אפשר להתחיל את שנת הלימודים ובכל זאת לא להתפרע בהוצאות? יש הרבה פעולות שיכולות לסייע לנו לחסוך שהראשונה בהן היא לקנות רק לאחר שערכנו השוואת מחירים. השוואת מחירים יכולה לסייע לנו לחסוך הרבה מאוד כסף. בין הרשתות השונות והחנויות הפרטיות ישנה תחרות רבה ואם אנחנו גרים במקום שיש בו מספר חנויות לציוד לימודי אנחנו יכולים לנצל את התחרות הזאת לטובתנו. בזכות מחקר מקדים נוכל לנצל מבצעים ולקנות בחנות הזולה ביותר. דרך נוספת לחיסכון היא לא לקנות לילדים שלנו מוצרי מותגים. לפי עיתון גלובס סל קניות של מחברות וציוד לימודי של מותגים (בוב ספוג, ברבי, מיקי מאוס, סמי הכבאי) יכול לעלות בין 1000 ל-1500 ₪. לעומת זאת אם נקנה לילדים שלנו סל מוצרים לא ממותג המחיר יצנח במאות מוצרים והוא ינוע בין 90 ל-130 ₪.

כלכלת משפחה – תחילת חיסכון במחשבה תחילה

אחד הדרכים הכי יעילות לחסוך היא לתכנן מראש את הקנייה שלנו. כאשר אנחנו מתכננים לקנות ציוד לימודי לילדים שלנו, כדאי לנו לא לחכות עד הרגע האחרון. בסוף הקיץ חנויות הציוד הלימודי מלאות בילדים והורים וסף הלחץ בהם גבוהה מאוד. דרך נוספת שיכולה לאפשר לנו לחסוך היא לא לקחת את הילדים לקנויות.  כאשר אנחנו לוקחים את הילדים שלנו לקנויות זה ברור שנוציא הרבה יותר כסף כי ילדים תמיד רוצים לקנות כמה שיותר. כדאי לנו גם לתכנן מראש איזה ציוד לימודי אנחנו קונים. מומלץ לקנות לפני תחילת הלימודים את הציוד הבסיס: עטים, עפרונות, מחברות ורק לאחר תחילת השנה לקנות את שאר הציוד כאשר הילדים שלנו ידעו טוב יותר מה הם צריכים.

כלכלת משפחה – דרכים נוספת לחיסכון

יש כמובן עוד הרבה דרכים שאנחנו יכולים לחסוך בהן. אנחנו יכולים למשל לחסוך על ידי כך שנשמור את הילקוט של הילדים שלנו מהשנה שעברה. שימור ילקוט בית הספר של הילדים שלנו לאורך שנים יכול לאפשר להם ליהנות מילקוט איכותי מאוד ונוח לשימוש מבלי שנצטרך כל שנה לקנות להם ילקוט חדש.  באותו אופן, אנחנו גם לא חייבים לקנות לילדים שלנו ספרי לימוד חדשים. אנחנו יכולים לקנות להם ספרי לימוד משומשים וכל להוזיל באופן משמעותי את העלויות. ספרים משומשים לא רק יחסכו לנו כסף הם גם יעזרו לנו לשמור על איכות הסביבה.

לסיכום, כאשר אנחנו קונים ציוד לבית הספר לילדים שלנו אנחנו יכולים בהחלט לקנות להם ציוד איכותי וטוב מבלי להשתולל ולהוציא הרבה מאוד כסף. כאשר אנחנו קונים בגבולות ההיגיון הילדים שלנו יכולים להגיע עם תיק מלא בכל טוב לבית הספר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19