יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר


המשפחה שלנו היא הדבר הכי חשוב בחיים שלנו. כאשר אנחנו חווים כל המשפחה משבר כלכלי אנחנו עלולים לחוש מצוקה רבה. המשבר שלנו יכול להיות בגלל פיטורים או בגלל שלא שמנו לב איך המינוס בבנק גדל. לא משנה מה הסיבה, כרגע אנחנו נמצאים בבור ואנחנו לא רואים איך אנחנו יכולים לצאת ממנו. משבר כלכלי הוא בעיה קשה מאוד וכואבת וחשוב שנדע שיש הרבה דרכים להתמודד איתו. יועץ פיננסי יוכל להעניק לנו ייעוץ שיוציא אותנו מהמבוי הסתום ויעזור לנו לשוב לחיי שגרה רגילים. ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר יוכל לסייע לנו למצוא את הקרקע מתחת לרגליים שוב ולקחת אצ עצמנו בידיים. ייעוץ זה יסייע לנו להבין איך אנחנו יכולים לחסוך כסף ולכסות את המינוס. משפחות רבות בישראל הן עם מינוס בבנק. מינוס בבנק יכול להיות רק פתרון זמני – למעשה הוא מלכודת, הוא מאפשר לנו להגיע לסכומים גבוהים מאוד לש חובות מבלי שניתן על כך את הדעת.

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר – איך זה מתבצע?

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר מתחיל קודם כל במיפוי החשבונות שלנו. כך למשל הרבה משפחות לא מודעות כמה כסף יורד מהחשבון שלהם בחודש. יועץ פיננסי יוכל להמליץ לנו על תכנית הבראה כלכלית. הוא יוכל למשל להמליץ לנו אם כדאי לנו לקחת הלוואה בשביל לסגור את המינוס או אם כדאי לנו לעבוד בעוד עבודה. לא תמיד משתלם לעבוד בעוד עבודה בגלל הוצאות על מטפלת לילדים או בגלל תשלומי המס. היועץ יוכל להמליץ לנו גם מהי הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר שאנחנו יכולים לחסוך.  בעזרת היועץ נוכל להירגע ולקחת החלטות מתוך שיקול דעת והיגיון ולא מתוך סערת רגשות וחרדה. היועץ יוכל להיות קול ההיגיון והתבונה בשבילנו קול שאנחנו זקוקים לו מאוד ברגע של משבר. רגע משברי זה הוא קשה מאוד והוא יכול לשבור כל משפחה. רק האחדות שלנו כמשפחה אחת תאפשר לנו להתאושש מהמצב הקשה שלנו ולהתגבר עליו ביחד.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מגיעים למצב של פשיטת רגל או מינוס ענקי בבנק אנחנו חייבים לקבל עזרה בשביל לפתור זאת. עזרה מקצועית וייעוץ של יועץ פיננסי מוסמך תוכל לסייע לנו להבין מה היו הטעיות שעשינו שהובילו אותנו למצב זה ואיך ניתן להימנע מהן בעתיד. היועץ יסייע לנו גם לדעת איך אנחנו יכולים באופן מיידי או מהר ככל הניתן לכסות את המינוס שלנו ואת החובות שלנו בבנק. סגירת החובות שלנו בבנק תאפשר לנו לצאת אל עבר התחלה חדשה בה לא נוציא את כל הכסף שלנו ונגרר למצב בו יש לנו מינוס גדול מאד. חשוב שנבין שהייעוץ הכלכלי שנקבל הוא תהליך ויקח זמן עד שנפנים אותו והוא אכן יביא לשינוי בהרגלי החיים שלנו כמשפחה וכאנשים בודדים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19