יועץ משכנתאות פרטי

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר


המשפחה שלנו היא הדבר הכי חשוב בחיים שלנו. כאשר אנחנו חווים כל המשפחה משבר כלכלי אנחנו עלולים לחוש מצוקה רבה. המשבר שלנו יכול להיות בגלל פיטורים או בגלל שלא שמנו לב איך המינוס בבנק גדל. לא משנה מה הסיבה, כרגע אנחנו נמצאים בבור ואנחנו לא רואים איך אנחנו יכולים לצאת ממנו. משבר כלכלי הוא בעיה קשה מאוד וכואבת וחשוב שנדע שיש הרבה דרכים להתמודד איתו. יועץ פיננסי יוכל להעניק לנו ייעוץ שיוציא אותנו מהמבוי הסתום ויעזור לנו לשוב לחיי שגרה רגילים. ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר יוכל לסייע לנו למצוא את הקרקע מתחת לרגליים שוב ולקחת אצ עצמנו בידיים. ייעוץ זה יסייע לנו להבין איך אנחנו יכולים לחסוך כסף ולכסות את המינוס. משפחות רבות בישראל הן עם מינוס בבנק. מינוס בבנק יכול להיות רק פתרון זמני – למעשה הוא מלכודת, הוא מאפשר לנו להגיע לסכומים גבוהים מאוד לש חובות מבלי שניתן על כך את הדעת.

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר – איך זה מתבצע?

ייעוץ כלכלי למשפחות במשבר מתחיל קודם כל במיפוי החשבונות שלנו. כך למשל הרבה משפחות לא מודעות כמה כסף יורד מהחשבון שלהם בחודש. יועץ פיננסי יוכל להמליץ לנו על תכנית הבראה כלכלית. הוא יוכל למשל להמליץ לנו אם כדאי לנו לקחת הלוואה בשביל לסגור את המינוס או אם כדאי לנו לעבוד בעוד עבודה. לא תמיד משתלם לעבוד בעוד עבודה בגלל הוצאות על מטפלת לילדים או בגלל תשלומי המס. היועץ יוכל להמליץ לנו גם מהי הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר שאנחנו יכולים לחסוך.  בעזרת היועץ נוכל להירגע ולקחת החלטות מתוך שיקול דעת והיגיון ולא מתוך סערת רגשות וחרדה. היועץ יוכל להיות קול ההיגיון והתבונה בשבילנו קול שאנחנו זקוקים לו מאוד ברגע של משבר. רגע משברי זה הוא קשה מאוד והוא יכול לשבור כל משפחה. רק האחדות שלנו כמשפחה אחת תאפשר לנו להתאושש מהמצב הקשה שלנו ולהתגבר עליו ביחד.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו מגיעים למצב של פשיטת רגל או מינוס ענקי בבנק אנחנו חייבים לקבל עזרה בשביל לפתור זאת. עזרה מקצועית וייעוץ של יועץ פיננסי מוסמך תוכל לסייע לנו להבין מה היו הטעיות שעשינו שהובילו אותנו למצב זה ואיך ניתן להימנע מהן בעתיד. היועץ יסייע לנו גם לדעת איך אנחנו יכולים באופן מיידי או מהר ככל הניתן לכסות את המינוס שלנו ואת החובות שלנו בבנק. סגירת החובות שלנו בבנק תאפשר לנו לצאת אל עבר התחלה חדשה בה לא נוציא את כל הכסף שלנו ונגרר למצב בו יש לנו מינוס גדול מאד. חשוב שנבין שהייעוץ הכלכלי שנקבל הוא תהליך ויקח זמן עד שנפנים אותו והוא אכן יביא לשינוי בהרגלי החיים שלנו כמשפחה וכאנשים בודדים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים