יועץ משכנתאות פרטי

בדיקת משכנתא שנלקחה אחרי 2005


בדיקת משכנתא שנלקחה אחרי שנת 2005

רוב הזוגות הצעירים בישראל חושבים בשלב כזה או אחר על קניית דירה, והאמת היא שבהחלט אפשר להבין את זה. יש היגיון רב בקנייה של דירה, כי למה לשלם למישהו אחר את המשכנתא ע”י שכר הדירה שאתם משלמים אם אתם יכולים לשלם את המשכנתא שלכם וליהנות מכך שיש לכם נכס? זוהי המחשבה שמובילה הרבה אנשים לקחת משכנתא ולקנות דירה, ואין ספק שבשנים האחרונות אנשים מבינים יותר ויותר שלפני צעד כזה עדיף לדבר עם יועץ משכנתאות. חשוב להבין שאומנם קבלת ייעוץ משכנתאות זה צעד חכם ונכון, אך עצם העובדה שאתם מקבלים ייעוץ משכנתא רק ביום שבו אתם לוקחים אותה, זה לא מספיק. המשכנתא והנתונים השונים שלה משתנים לאורך השנים, ולכן אם לקחתם משכנתא אי שם בשנת 2005, כדאי שתבדקו
היטב את ההחזרים שלה, כי סביר להניח שאתם מפסידים לא מעט כסף בכל חודש.

ביטוח המשכנתא והמשמעות שלו

מעבר לכך שצריך לשלם ריבית משכנתא כשלוקחים הלוואה כל כך גדולה ולכל כך הרבה שנים, צריך גם לעשות ביטוח משכנתא, כי ללא הביטוח איש לא ילווה לכם את הכסף שלו אתם זקוקים. גרוסמן יעוץ פיננסי מבהיר שביטוח המשכנתא מורכב משני חלקים שונים, כאשר הראשון הוא הביטוח של הנכס והשני הוא ביטוח החיים. רק כך הבנק, או מי שנותן לכם את המימון, יודע שבכל מקרה הוא יקבל בחזרה את מה שהוא מלווה לכם, אפילו אם יקרה לנכס משהו או, חלילה, לכם בתור הלווים. בשנת 2005 עבר הנושא של ביטוחי המשכנתאות הפרטה, והמטרה הייתה שלא יהיה חיבור בין המקום שבו אנחנו לוקחים את המשכנתא ובין המקום שבו אתם עושים את הביטוח. כך יצא שחברות הביטוח הפכו להיות הגוף שבו אנחנו עושים גם את ביטוח המשכנתא, רק מה שלא גילו לכם, זה שצריך לבדוק את הביטוח הזה בכל שנה.

משמעות בדיקת הביטוח

גרוסמן יעוץ פיננסי ממליץ לכם לבדוק את ביטוח המשכנתא שלכם בכל שנה, כיוון שהמחיר שלו צריך להיות שונה. ככל שנשאר לכם פחות כסף לשלם על המשכנתא אתם למעשה צריכים לשלם גם פחות על הביטוח, ובפועל פעמים רבות זה לא קורה פשוט כי אנשים לא בודקים את העניין הזה. הגיע הזמן שכולנו נבין שאפילו אם עשינו את כל המחקרים הדרושים ואת כל ההתייעצויות הנחוצות לפני שחתמנו על משכנתא, הרי שזה לא מספיק. האם ידעתם, לדוגמא, שאתם יכולים לעשות מחזור משכנתא וכך לחסוך לעצמכם לא מעט כסף על ההלוואה הגדולה של חייכם? אנשים בישראל לא תמיד מצליחים לדעת איך להתנהל בצורה נכונה מבחינה כלכלית ועם הלוואת המשכנתא שהם לוקחים לשנים רבות, ואם גם אתם מרגישים כך, הגיע הזמן שתעשו מעשה. לקחת משכנתא זו עבודה לא רק מהבחינה שאתם צריכים להחזיר אותה עכשיו לשנים, אלא גם בגלל שאתם צריכים להישאר תמיד עם היד על הדופק ולראות מהם השינויים בתחום. על ידי גרוסמן יעוץ פיננסי תוכלו לקבל את הכלים הטובים ביותר למעקב אחרי המשכנתא שלכם, ואין ספק שזו דרך נכונה שבעזרתה תוכלו לחסוך אלפי שקלים על החזר ההלוואה הזו.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים