יועץ משכנתאות פרטי

לא חייבים לקחת משכנתא – שדרוג חדר אמבטיה


החדר שהכי כיף לשפץ ולהפוך לספא פרטי הוא חדר האמבטיה. הבעיה היא שרוב הישראלים מחכים עד שיהיה להם תקציב מלא מבלי לדעת שאפשר לשדרג גם בפחות…

אילו הישראלים היו מכירים את כל הדרכים לשדרג חדרי אמבטיה בזול היו כבר עושים זאת בלי בעיות, ונהנים מכל האפשרויות שעומדות בפניהם. חלק מהשדרוגים כוללים החלפה בחדש וחלק לא, ובכל מקרה הם מציעים לכם יופי של פתרונו שיפוץ לכל מי שאינו יכול לשפץ מהתחלה ועד הסוף וחייב להסתפק בפחות. אם כי במקרה הזה פחות מתייחס רק למחיר ולא למראה המרהיב שמתקבל בסופו של דבר לאחר שיפוץ חדר האמבטיה בצורה יצירתית.

כיצד לשדרג חדר אמבטיה בעלות סבירה?

  • שיפוץ חלקי – כאשר יש סדר עדיפויות לשיפוץ האמבטיה אתם עשויים להחליט שעדיף להחליף את הצנרת החלודה בצנרת מודרנית ועמידה הרבה יותר, ולכן תשקיעו יותר בשבירת חלקים בקירות וברצפה. במקרה כזה תוכלו להחליף את האריחים ולשנות את הסוג שלהם כך שזה יהיה השיפוץ שלכם שגם ייתן לכם תוצאות יפות. הרי צנרת טובה ומודרנית שאינה מחלידה תמנע גם את כל הנזקים שנגרמים כתוצאה מטחב ועובש וחלודה בקירות, וממילא החיפויים הדקורטיביים כבר יקפיצו את המראה מאוד.
  • ציפוי אמבטיה – אם אינם רוצים להחליף את האמבטיה כי אתם מרוצים ממנה מאוד אבל יש בה נזקים שנגרמו עם הזמן, כמו שחיקת ציפוי האמייל ויצירת חלודה, כמו סדקים ושריטות שונות, אפשר לצפות אותה בחומרים אקריליים או באמייל וליהנות ממראה חדש ומצוחצח. במקרה כזה משייפים ומנקים את האמבטיה מכל הלכלוך והשאריות של השכבות הישנות, ואז מתחילים לצפות אותה בכמה שכבות בתהליך שאורך יומיים עד ייבושו המלא. התוצאה היא אמבטיה יפה ומבריקה, שאפשר להתגאות בה.
  • הלבשת אמבטיה – הלבשת אמבטיה מיועדת למי שרוצה להשתמש באמבטיה שלו אבל לחדש אותה בצורה יעילה וזולה. במקרה הזה מלבישים עליה אמבטיה באותה צורה אבל קטנה יותר, ובין השכבות ממלאים את הרווח בחומר איטום שמדביק את האמבטיות. התוצאה המתקבלת מאופן זה של חידוש אמבטיות היא אמבטיה חדשה לחלוטין על בסיס האמבטיה הקיימת, אם כי קטנה מעט יותר מהרגיל.
  • הוספת ריהוט לחדר האמבטיה – יש ריהוט ייעודי לחדר האמבטיה שעשוי בעיקר מעץ טבעי, והמראה שלו הופך את חדר האמבטיה למעין ספא קטן ופרטי שהוא כולו שלכם בבית. זה יכול להיות ספסל שיושבים עליו כדי להתלבש ולצורך טיפולים, וזה יכול להיות ארונית חדשה לכיור או ארון נפרד למגבות.

אולי יעניין אותך גם:

מה הם הפרשי הצמדה?

משכנתא לדירה שניה

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים