יועץ משכנתאות פרטי

כל מה שהבנק לא מספר לכם כשהוא מציע לכם משכנתא


פקיד המשכנתאות בבנק מייצג את הבנק בו הוא עובד ולא אתכם

נציג המשכנתאות בבנק יוכל להעניק לכם שירות מינימאלי תוך הקצבת פרק זמן שירות קצר, ובכך ימטב את הכנסות הבנק מכם. כשמדובר במשכנתא מדובר במאות אלפי שקלים שהבנק מרוויח מכם.

הבנק תמיד יעדיף לתת לכם משכנתא חדשה

קחו בחשבון שבעת בקשה לביצוע גרירת משכנתא או מיחזור פנימי בבנק, פקיד הבנק לא ממש יתלהב מהרעיון, היות ויש לו עניין בכך שתיקחו משכנתא חדשה ולא שתגררו משכנתא קיימת מנכס אחד לשני או שתבצעו מיחזור של המשכנתא שכבר יש לכם באותו בנק. מאותה סיבה בדיוק, הליך ביצוע של גרירת משכנתא בבנק הוא ממושך ולעיתים יכול לקחת גם מספר חודשים ולכך יש להיערך בהתאם וכבר בעת חתימת החוזה להעביר לבנק למשכנתאות את כל מסמכי בקשת הגרירה ולציין שהבקשה דחופה. תמיד תוכלו להתחרט ולבקש משכנתא חדשה או מיחזור משכנתא בהמשך, במידה ותגלו שהתנאים השתנו.

האם פקיד המשכנתאות יכול לבנות תמהיל משכנתא בזמן מצומצם?

התשובה לכך היא בהחלט לא. רוב פקידי המשכנתאות בסניפי הבנקים עמלים על הגשת בקשות למשכנתא, שמספרן הולך וגדל עם השנים, בעוד מספר הפקידים בבנקים למשכנתאות אינו גדל בקצב הולם. פקיד משכנתאות יקציב לפגישה עמכם עד כחצי שעה היות ועליו לקבל כמה שיותר לקוחות  בכל יום ובסופו של כל חודש הוא יימדד לפי כמות המשכנתאות שגייס עבור הבנק. פרק הזמן הנדרש להכיר אתכם על-מנת לבנות לכם מאוחר יותר את תמהיל המשכנתא האופטימאלי עבורכם עולה על שעה וחצי, וזאת מבלי שנחשיב את שלב בניית התמהיל, עריכת חישובים והתאמה של המשכנתא אליכם. שלב זה דורש בדרך-כלל מיועץ משכנתאות מקצועי בין שעתיים וחצי לארבע שעות, בהן יבצע כלכלן ניתוח כלכלי שלכם ולאחר מכן יוכל להתחיל בתכנון קפדני של תמהיל המשכנתא שלכם תוך הקפדה על לוח הסילוקין הרצוי.

פקיד המשכנתאות בבנק אינו ערוך לבניית תמהיל משכנתא כלכלי שיהיה יעיל עבורכם

רוב פקידי המשכנתאות בבנקים לא עברו הכשרה שמטרתה להביא אתכם לחיסכון מקסימאלי במשכנתא שלכם. מדיניות הבנק בעניין מסלולי המשכנתא המוצעים בבנק מוכתבת מהנהלת הבנק למשכנתאות ומאגף אשראי, כך שמטרתה מצד אחד היא להקטין ככל שניתן את הסיכון שייקח הבנק כתוצאה מכך שייתן לכם משכנתא, ומצד שני, להגדיל את הרווחיות עבור הבנק מאותה משכנתא הניתנת לכם. אותה רווחיות בדיוק היא הכסף שתוכלו לחסוך במידה ותפנו לגורם אובייקטיבי שייצג אתכם מול הבנק ויבנה לכם תמהיל שיחסוך לכם לפחות כמה עשרות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא. כיום ישנן חברות ייעוץ משכנתא פרטיות, אשר מעסיקות כלכלני משכנתאות שיוכלו לתת לכם מענה מקצועי מעולה ולייצג אתכם מול הבנק בעת הגשת הבקשה למשכנתא.

כאשר תשלמו לחברת ייעוץ משכנתאות החברה תייצג רק אתכם מול הבנק ותדאג לאינטרס שלכם לשלם כמה שפחות

זכרו שיועץ המשכנתאות בבנק הוא המייצג את הבנק למשכנתאות ולא אתכם. בנקים כמעט תמיד מרוויחים ותפקידו של בנקאי המשכנתאות הוא להגדיל את רווחי הבנק כמה שיותר. זאת הוא יעשה על-ידי כך שיבנה תמהיל משכנתא שבו תשלמו בסופו של דבר את הסכום שיביא את הבנק למקסימום רווח. וכן, אתם לא טועים. הרווח של הבנק תמיד יבוא על חשבונכם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19