יועץ משכנתאות פרטי

לוקחים משכנתא? רק עם יועץ משכנתאות!


משכנתא היא אחת מן ההלוואות הגדולות ביותר שאדם ממוצע לוקח במהלך חייו. הואיל ומדובר בסכומי כסף גבוהים, בתקופות החזר ממושכות ובמספר רב של הגדרות פיננסיות שאינן ברורות לאדם מן השורה שאיננו בקיא בתחום, נוצר מצב בו רבים נוטים לעשות שתי טעויות נפוצות:

  1. לקחת משכנתא באותו בנק בו מתנהל חשבון העו”ש שלהם.
  2. לבחור באפשרות הראשונה שמוצעת להם.

אפשר להבין את אלה שעושים את הטעויות הללו. רבים לא יודעים שבאפשרותם לקחת משכנתא גם ממקורות אחרים, וגם אם כן, אזי המורכבות של הנושא, בשילוב עם חוסר הבקיאות שלהם בתחום, עלולות להוביל אותם להסכים לתנאים של המשכנתא הראשונה שנקרית בדרכם.

אכן, לעיתים המשכנתא הטובה ביותר שתוצע למבקש ההלוואה היא אכן הטובה ביותר שהוא יוכל לקבל, ולעיתים היא אכן מוצעת לו בבנק שבו מתנהל חשבונו. אולם דרך פעולה טובה יותר היא לערוך סקר שווקים בין כל המקומות השונים שמציעים משכנתאות, ולבחור אך ורק בזו שמומלצת על ידי יועץ משכנתאות מוסמך, מקצועי ואמין.

בחירת יועץ משכנתאות

המשמעות של בחירת יועץ משכנתאות טוב היא חיסכון פוטנציאלי של אלפי שקלים, בזכות התאמה אופטימלית של תנאי המשכנתא למאפיינים, לצרכים וליכולות של הלווה. את ההתאמה הזו מבצע יועץ המשכנתאות, כשהוא רותם לשם כך את כל יכולותיו וניסיונו המקצועי.

זו הסיבה בעטיה חשוב מאוד לבחור יועץ משכנתאות על פי מספר פרמטרים שיעידו על טיבו. למשל:

  • ניסיון מקצועי: כאמור, ככל שהוא רב יותר, כן ייטב. חפשו יועץ שעבר בבנק למשכנתאות לפחות מספר שנים, בין אם מדובר ביועץ של חברה גדולה לייעוץ משכנתאות או יועץ עצמאי. אם היועץ שניצב מולכם לא צבר ניסיון מעשי בשטח, הוא עלול להעניק לכם ייעוץ פחות טוב מיועץ שהיה שם והרגיש את התחום במו ידיו.
  • מה הוא יכול לעשות עבורכם? אל תתביישו לשאול את יועץ המשכנתאות מה בכוונתו לעשות וכיצד. חפשו בתשובתו ניסיון, בקיאות בחומר, יצירתיות ואסרטיביות. כל אלה תכונות שבונות יועץ משכנתאות מצוין.

הדרך הטובה ביותר לבחור יועץ משכנתאות היא לקבל הצעה מבנק כלשהו (למשל הבנק בו מתנהל חשבונכם, אבל לא בהכרח), לגשת איתה לשניים או שלושה יועצי משכנתאות שונים, להציג את ההצעה בפניהם ולשאול: “איך תוכל/י לשפר עבורי את ההצעה הזאת?” – כל יועץ משכנתאות ייתן לכם תשובה שונה במקצת, ולכם נשאר רק לבחור את זה שיבנה עבורכם את תמהיל המשכנתא האופטימלי שיתאים במדויק למאפיינים שלכם.

סיכום

סקר שוק, ממש כמו בכל תחום אחר, יכול להוביל אתכם אל יועץ המשכנתאות הטוב ביותר שיוכל להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר. אל תקבלו את ההצעה הראשונה שמוצעת לכם, אלא המשיכו לבדוק ולבחון את האפשרויות שלכם בסיוע יועץ משכנתאות מנוסה, על מנת שתוכלו לבחור את המשכנתא המתאימה לכם ביותר.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19