יועץ משכנתאות פרטי

למה יש כל כך הרבה חברות ייעוץ משכנתא, ואיך בוחרים מבניהן?


חברות ייעוץ משכנתא רבות קמו בהתאם לצורך ההולך וגובר בייעוץ משכנתאות על בסיס כלכלי

בדומה לתהליך שהתרחש בשני העשורים הקודמים בארצות-הברית, יותר ויותר אנשים בארץ פונים לקבלת ייעוץ משכנתאות פרטי, שייתן להם מענה מקצועי ואובייקטיבי לגבי תכנון המשכנתא. בשונה מייעוץ שניתן אצל פקיד המשכנתאות בבנק, כאשר מדובר בייעוץ משכנתאאובייקטיבי ואמין, ניתן לערוך השוואה בין תנאי המשכנתא שיוצעו לכם בבנקים השונים ויותר מכך – לדאוג להתאים את המשכנתא כך שהחיסכון שיהיה עבורכם יהיה על חשבון רווחי הבנק.

למה לא להסתפק בפגישה עם פקיד משכנתאות בבנק?

פקיד הבנק המייצג את הבנק בו הוא עובד, יעניק לכם שירות מינימאלי תוך הקצבת פרק זמן שירות קצר, ובכך ימטב את הכנסות הבנק מכם. כשמדובר במשכנתא מדובר במאות אלפי שקלים שהבנק מרוויח מכם. תפקיד חברת ייעוץ המשכנתאות החוץ בנקאית הוא לייצג אתכם מול הבנק ועל-ידי כך, למזער את רווחי הבנק כמה שאפשר, ואם נגדיר זאת אחרת, תפקידה הוא למזער את ההוצאה שלכם בבנק עבור המשכנתא. החיסכון המדובר לרוב ינוע בין עשרות-אלפי שקלים ועד מאות-אלפי שקלים. זה כמובן תלוי גם בסכום המשכנתא שתיקחו – ככל שהמשכנתא גדולה יותר כך ניתן יהיה להשיג עבורכם חיסכון גדול יותר.

ככה תבחרו את חברת ייעוץ המשכנתאות שלכם

אז יופי, החלטתם לפנות לקבלת ייעוץ בנוגע למשכנתא שלכם. עכשיו כל שנותר הוא להחליט עם איזה חברה אתם רוצים להתייעץ. שימו לב לכמה נקודות חשובות רגע לפני שתחליטו:

נסו להבין ממתי קיימת החברה ומה היקף הניסיון שלה

ככה תהיו בטוחים שמי שעומד מולכם אכן הוא איש מקצוע בעל רמת ידע גבוהה, המסוגל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי והאובייקטיבי לו אתם מצפים. אל תתביישו ונסו להבין, כבר בשיחת הטלפון הראשונה, ממתי קיימת החברה וכמה זמן היא עוסקת בייעוץ משכנתאות.

 

בדקו האם מדובר באנשי מקצוע באמת

ודאו שתמהיל המשכנתא ששלכם ייבנה על-ידי כלכלן בעל ניסיון במשכנתאות ואפילו בקשו את מספר הטלפון האישי לו. התקשרו אליו ושאלו אותו מה הוא חושב לגבי המשכנתא שלכם ונסו להבין גם ממנו האם ניתן לחסוך עבורכם סכום כסף שיצדיק את עלות הייעוץ שתשלמו.

בקשו מכתבי המלצה מלקוחות אחרים

שיחה עם לקוח מרוצה או אפילו שניים, יכולה להעניק לכם ביטחון שהגעתם לחברה שבאמת יודעת את העבודה. בחברות ייעוץ משכנתאלא ניתן לראות תוצאות באופן מידי, לכן אין הוכחה טובה יותר מאשר עדות של לקוח שכבר חווה את השירות באותה חברת ייעוץ.

שאלו האם מדובר בחברה שחלק מעובדיה ומנהליה הינם יוצאי בנק למשכנתאות

הכרת תחום המשכנתאות מצד המערכת הבנקאית מהווה יתרון כאשר מדובר בייעוץ חיצוני. כאשר ישנו ידע על מה שקורה בתוך הבנקים, יהיה קל יותר להתגבר על חסמים מסוימים ואישור המשכנתא יהיה מהיר יותר תוך ניצול יעיל יותר של ידע.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19