יועץ משכנתאות פרטי

למה יש כל כך הרבה חברות ייעוץ משכנתא, ואיך בוחרים מבניהן?


חברות ייעוץ משכנתא רבות קמו בהתאם לצורך ההולך וגובר בייעוץ משכנתאות על בסיס כלכלי

בדומה לתהליך שהתרחש בשני העשורים הקודמים בארצות-הברית, יותר ויותר אנשים בארץ פונים לקבלת ייעוץ משכנתאות פרטי, שייתן להם מענה מקצועי ואובייקטיבי לגבי תכנון המשכנתא. בשונה מייעוץ שניתן אצל פקיד המשכנתאות בבנק, כאשר מדובר בייעוץ משכנתאאובייקטיבי ואמין, ניתן לערוך השוואה בין תנאי המשכנתא שיוצעו לכם בבנקים השונים ויותר מכך – לדאוג להתאים את המשכנתא כך שהחיסכון שיהיה עבורכם יהיה על חשבון רווחי הבנק.

למה לא להסתפק בפגישה עם פקיד משכנתאות בבנק?

פקיד הבנק המייצג את הבנק בו הוא עובד, יעניק לכם שירות מינימאלי תוך הקצבת פרק זמן שירות קצר, ובכך ימטב את הכנסות הבנק מכם. כשמדובר במשכנתא מדובר במאות אלפי שקלים שהבנק מרוויח מכם. תפקיד חברת ייעוץ המשכנתאות החוץ בנקאית הוא לייצג אתכם מול הבנק ועל-ידי כך, למזער את רווחי הבנק כמה שאפשר, ואם נגדיר זאת אחרת, תפקידה הוא למזער את ההוצאה שלכם בבנק עבור המשכנתא. החיסכון המדובר לרוב ינוע בין עשרות-אלפי שקלים ועד מאות-אלפי שקלים. זה כמובן תלוי גם בסכום המשכנתא שתיקחו – ככל שהמשכנתא גדולה יותר כך ניתן יהיה להשיג עבורכם חיסכון גדול יותר.

ככה תבחרו את חברת ייעוץ המשכנתאות שלכם

אז יופי, החלטתם לפנות לקבלת ייעוץ בנוגע למשכנתא שלכם. עכשיו כל שנותר הוא להחליט עם איזה חברה אתם רוצים להתייעץ. שימו לב לכמה נקודות חשובות רגע לפני שתחליטו:

נסו להבין ממתי קיימת החברה ומה היקף הניסיון שלה

ככה תהיו בטוחים שמי שעומד מולכם אכן הוא איש מקצוע בעל רמת ידע גבוהה, המסוגל להעניק לכם את הייעוץ המקצועי והאובייקטיבי לו אתם מצפים. אל תתביישו ונסו להבין, כבר בשיחת הטלפון הראשונה, ממתי קיימת החברה וכמה זמן היא עוסקת בייעוץ משכנתאות.

 

בדקו האם מדובר באנשי מקצוע באמת

ודאו שתמהיל המשכנתא ששלכם ייבנה על-ידי כלכלן בעל ניסיון במשכנתאות ואפילו בקשו את מספר הטלפון האישי לו. התקשרו אליו ושאלו אותו מה הוא חושב לגבי המשכנתא שלכם ונסו להבין גם ממנו האם ניתן לחסוך עבורכם סכום כסף שיצדיק את עלות הייעוץ שתשלמו.

בקשו מכתבי המלצה מלקוחות אחרים

שיחה עם לקוח מרוצה או אפילו שניים, יכולה להעניק לכם ביטחון שהגעתם לחברה שבאמת יודעת את העבודה. בחברות ייעוץ משכנתאלא ניתן לראות תוצאות באופן מידי, לכן אין הוכחה טובה יותר מאשר עדות של לקוח שכבר חווה את השירות באותה חברת ייעוץ.

שאלו האם מדובר בחברה שחלק מעובדיה ומנהליה הינם יוצאי בנק למשכנתאות

הכרת תחום המשכנתאות מצד המערכת הבנקאית מהווה יתרון כאשר מדובר בייעוץ חיצוני. כאשר ישנו ידע על מה שקורה בתוך הבנקים, יהיה קל יותר להתגבר על חסמים מסוימים ואישור המשכנתא יהיה מהיר יותר תוך ניצול יעיל יותר של ידע.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים