יועץ משכנתאות פרטי

יועץ משכנתאות בנק פועלים VS צחי גרוסמן


החלטה על משכנתא היא החלטה שמתקבלת לאחר עבודה לא קצרה ולא פשוטה ולאחר תהליך ארוך שיש בו כמה וכמה שלבים. ישנם גופים שונים במדינה שיכולים לתת ללקוח את סכום הכסף הדרוש והרצוי לו לצורך קניית דירה שתהיה בבעלותו אך יש חשיבות גם לדרך שבה זה נעשה, אל מול הגורמים הנכונים וכמובן לכל התנאים וההחלטות המספריים שנבחרים לבסוף. אמנם הבנקים הם אלה שבסופו של דבר יעבירו את הכסף אל הלקוח, אך אין זה אומר שהנציגים שעובדים בהם הם אנשי המקצוע הנכונים להתייעץ איתם או לקבל מהם הכוונה.

יועץ משכנתאות של בנק פועלים

יש יתרונות וחסרונות לפנייה וליווי של יועץ המשכנתאות מטעם בנק פועלים. בתוך איד הבנקים הגדולים במדינה, כזה שיש לו אינספור סניפים בפריסה ארצית, בנק בסדר גודל כזה חייב להעסיק יועצי משכנתאות מקצועיים ומנוסים שאפשר לפנות אליהם ולקבל מהם מידע איכותי, מהימן ועדכני. יחד עם זאת – אי אפשר יהיה להתעלם ממטרות עסקיות שיש להם ואינטרס ברור לכך שהם ירצו שהלקוח ייקח את המשכנתא מבנק הפועלים שבו הם עובדים. יתרה מכך – כל סניף של הבנק יכול להציע תנאים אחרים של משכנתא ולכן הנציג שאיתו קובעים פגישת ייעוץ יעשה מאמצים להשאיר את הלקוח בסניף הזה וישכנע אותו בתנאים שייראו לו כדאיים ומועדפים.

במידה והלקוח מנהל את חשבון הבנק הפרטי שלו בבנק הפועלים ייתכן והוא ירגיש בבית ויסמוך על הנציגים בבנק שייתנו לו תנאים מועדפים כלקוח ותיק או הטבות שונות שרק לקוחות זוכים להן. בנק גדול כמו בנק הפועלים לא ירצה שהלקוחות שלו ירעו בשדות זרים ויקבלו שירותי כספים וחשבונאות בבנקים אחרים (ובסניף הרלוונטי לא ירצו שהלקוחות יקבלו שירות מסניפים אחרים) – לכן ההתנהלות של נציגי המשכנתאות מטעם הבנק לא תהיה לגמרי אובייקטיבית וצריך לקחת את זה בחשבון לפני שמתחילים את התהליך הארוך של בירור המשכנתא וקביעת הפגישות. יש מי שהקרבה הרגשית והמנטלית לבנק עובדת עליו ומשחקת תפקיד חשוב אך אין ברירה אלא לקחת בחשבון שגם הבנק מודע לרגישות הזאת ולא יהסס לנצל אותה לטובתו. הריבית על המשכנתא היא רווח גדול מאד עבור הבנק ולא בקלות ייוותרו הנציגים על לקוח שמתעניין במשכנתא.

צחי גרוסמן יועץ משכנתא VS בנק הפועלים

שכירת שירות של יועץ משכנתאות אובייקטיבי ומקצועי היא הדבר הנכון לעשות לפני שנכנסים לבירורים שונים בנושא המשכנתא. מי שלא מקורב לתחום לא יכול להבין את המשמעויות של מספרים זעומים על סכום גדול כמו משכנתא לטווח הארוך ולשם כך דרוש יועץ מקצועי שזה בדיוק מה שהוא עושה. עליו לא יופעל לחץ מטעם נציגי הבנקים או הסניפים השונים והוא זה שיידע לנהל את המשא ומתן בצורה שבסופו של דבר תיטיב עם הלקוח שלו. מכיוון שיש לו הכרות טובה ומעמיקה עם שוק המשכנתאות – הוא יידע אילו מסלולים עשויים להתאים ללקוח שלו ואילו לא, הוא יכיר טריקים שנציגי הבנקים משתמשים בהם כדי לשכנע את הלקוחות והוא יידע מתי להיזהר ממלכודת שיווקית שאולי תפעל על הלקוח, אבל לא עליו. יועץ המשכנתאות המקצועי, יוכל לבקש בקשות חריגות לאישור תנאים כאלה ואחרים וביותר מ- 90% מהמקרים – ישיג עבור הלקוחות שלו את הריבית הטובה והנוחה ביותר, מטווח שיעורי הריביות שהבנק לא ממהר להציע ללקוחות בעצמו. מי שחשוב לו לצלוח את לקיחת המשכנתא בדרך הטובה ביותר יעשה טוב לו ישכור את השירותים המקצועיים של יועץ משכנתאות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19