יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לסטודנטים


שוק המשכנתאות עבר שינויים ותמורות. פעם רכישה של דירה הייתה נחלתם של זוגות נשואים ומשפחות, משום שהם יכלו לקחת משכנתא לזכאים בתנאים נוחים ואילו המשכנתא המשלימה הייתה בתנאים פחות טובים. לכן רבים רכשו דירה באמצעות הון עצמי, משכנתא לזכאים ואת היתרה במשכנתא משלימה. כיום בגלל שינויים בריביות גם רווקים ואנשים צעירים יותר יכולים לרכוש דירה וגם סטודנטים יכולים לקבל משכנתא לסטודנטים בתנאים טובים. עם זאת, מומלץ לבצע בדיקה יסודית כדי לוודא שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר לנטילת המשכנתא והריבית הכרוכה בה. 

מהי משכנתא לסטודנטים

משכנתא לסטודנטים היא משכנתא רגילה, מה שפעם נקרא משכנתא משלימה. כיום פחות ופחות אנשים נוטלים משכנתא לזכאים ופונים לנטילה של משכנתא רגילה, שפתוחה לכל מי שעומד בתנאי ההחזר. אף סטודנטים יכולים לרכוש דירה באמצעות הון עצמי ומשכנתא שהם נוטלים מגופים פיננסיים שונים. היתרון הגדול ברכישה של דירה היא שבתקופת הלימודים אין צורך לשלם שכר דירה מופקע, שאין צורך לצאת מהדירה בגלל שהיא נמכרה או הושכרה לאחר ושבידם נכס נדל”ן להתחיל את חייהם.

היתרונות של יעוץ משכנתא לסטודנטים

כאשר מקבלים ייעוץ מאיש מקצוע על נטילה של משכנתא לסטודנטים, יש בכך יתרונות רבים:

  • בחירת המסלול הטוב ביותר – יועץ משכנתאות מכיר את כל המסלולים שמספקים הגופים הפיננסים ויוכל ליעץ לך לבחור במשתלמת ביותר.
  • משא ומתן – חברת ייעוץ למשכנתאות מיומנת בביצוע משא ומתן להורדת ריבית המשכנתא. המשמעות של הפחתת ריבית אף בחצי אחוז יכולה לבוא לידי ביטוי במאות ש”ח מדי חודש ובמאות אלפי ש”ח לכל תקופת ההחזר.
  • ניצול מרבי של ההון העצמי – בעזרת ייעוץ למשכנתאות, יכול היועץ לכוון אתכם על גובה ההון שמומלץ להשקיע בנכס ומה גובה המשכנתא שכדאי להשלים כדי להגיע למחיר הדירה.

אם אתם סטודנטים המתעניינים ברכישה של דירה וברצונכם לקחת משכנתא, מומלץ מאוד לקבל הכוונה וליווי מקצועי. נטילה של משכנתא היא התחייבות לכל החיים וכדי שמהלך רכישת הדירה יהיה משתלם, כדאי לבחור את המסלול הטוב ביותר ליכולת ההחזר החודשית שלכם.

אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על משכנתא לסטודנטים, השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו. נציגי החברה של צחי גרוסמן יחזרו אליכם עם פרטים נוספים. אנו מספקים ייעוץ לזוגות, למשפחות, לרווקים ואף לסטודנטים המתעניינים באפשרות לקחת משכנתא לסטודנטים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים