יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא לסטודנטים


שוק המשכנתאות עבר שינויים ותמורות. פעם רכישה של דירה הייתה נחלתם של זוגות נשואים ומשפחות, משום שהם יכלו לקחת משכנתא לזכאים בתנאים נוחים ואילו המשכנתא המשלימה הייתה בתנאים פחות טובים. לכן רבים רכשו דירה באמצעות הון עצמי, משכנתא לזכאים ואת היתרה במשכנתא משלימה. כיום בגלל שינויים בריביות גם רווקים ואנשים צעירים יותר יכולים לרכוש דירה וגם סטודנטים יכולים לקבל משכנתא לסטודנטים בתנאים טובים. עם זאת, מומלץ לבצע בדיקה יסודית כדי לוודא שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר לנטילת המשכנתא והריבית הכרוכה בה. 

מהי משכנתא לסטודנטים

משכנתא לסטודנטים היא משכנתא רגילה, מה שפעם נקרא משכנתא משלימה. כיום פחות ופחות אנשים נוטלים משכנתא לזכאים ופונים לנטילה של משכנתא רגילה, שפתוחה לכל מי שעומד בתנאי ההחזר. אף סטודנטים יכולים לרכוש דירה באמצעות הון עצמי ומשכנתא שהם נוטלים מגופים פיננסיים שונים. היתרון הגדול ברכישה של דירה היא שבתקופת הלימודים אין צורך לשלם שכר דירה מופקע, שאין צורך לצאת מהדירה בגלל שהיא נמכרה או הושכרה לאחר ושבידם נכס נדל”ן להתחיל את חייהם.

היתרונות של יעוץ משכנתא לסטודנטים

כאשר מקבלים ייעוץ מאיש מקצוע על נטילה של משכנתא לסטודנטים, יש בכך יתרונות רבים:

  • בחירת המסלול הטוב ביותר – יועץ משכנתאות מכיר את כל המסלולים שמספקים הגופים הפיננסים ויוכל ליעץ לך לבחור במשתלמת ביותר.
  • משא ומתן – חברת ייעוץ למשכנתאות מיומנת בביצוע משא ומתן להורדת ריבית המשכנתא. המשמעות של הפחתת ריבית אף בחצי אחוז יכולה לבוא לידי ביטוי במאות ש”ח מדי חודש ובמאות אלפי ש”ח לכל תקופת ההחזר.
  • ניצול מרבי של ההון העצמי – בעזרת ייעוץ למשכנתאות, יכול היועץ לכוון אתכם על גובה ההון שמומלץ להשקיע בנכס ומה גובה המשכנתא שכדאי להשלים כדי להגיע למחיר הדירה.

אם אתם סטודנטים המתעניינים ברכישה של דירה וברצונכם לקחת משכנתא, מומלץ מאוד לקבל הכוונה וליווי מקצועי. נטילה של משכנתא היא התחייבות לכל החיים וכדי שמהלך רכישת הדירה יהיה משתלם, כדאי לבחור את המסלול הטוב ביותר ליכולת ההחזר החודשית שלכם.

אם ברצונכם לשמוע פרטים נוספים על משכנתא לסטודנטים, השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו. נציגי החברה של צחי גרוסמן יחזרו אליכם עם פרטים נוספים. אנו מספקים ייעוץ לזוגות, למשפחות, לרווקים ואף לסטודנטים המתעניינים באפשרות לקחת משכנתא לסטודנטים.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19