יועץ משכנתאות פרטי

הכול על משכנתא ותשלום משכנתא


יש הרבה דברים בחיים שהם גם טובים וגם רעים. כל אחד מאתנו יכול להיזכר בקלות בדברים שמצד אחד עשו לו טוב ומצד שני גבו מאתנו מחיר לא קטן ולעיתים אפילו מחיר כבד. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו מתחייבים לטוב ולרע להחזיר אותה. משכנתא היא התחייבות לטווח הארוך. יש הרבה יתרונות למשכנתא כאשר היתרון העיקרי שלה הוא שהיא מאפשרת לנו ליהנות מבית בבעלות פרטית שלנו.  החיסרון של משכנתא הוא שכאשר אנחנו לוקחים אותה אנחנו מתחייבים מבחינה כספית להחזיר הרבה מאוד מההכנסות שלנו לבנק לאורך שנים. בסופו של דבר לרובנו אין ממש ברירה ואנחנו חייבים לקחת משכנתא – אחרת בחיים לא נוכל להיות בעלים של הדירה או של הבית שלנו. אז אם אנחנו כבר לוקחים משכנתא חשוב שנהיה מודעים לתנאים שלה וניקח אותה בעיניים פקוחות.

משכנתא וריבית – האם הריבית היא עקב אכילס של מי שלוקח משכנתא?

כאשר אנחנו לוקחים משכנתא אנחנו חייבים לקחת אותה בריבית מסוימת אל מול הבנק. המשכנתא שלנו יכולה להיות צמודה לממד הריבית והיא יכולה להיות בריבית קבועה. כמעט כל כל מי שלוקח משכנתא רואה בריבית את עקב האכילס שלו. כאשר אנחנו לוקחים משכנתא עם ריבית לפי המדד אנחנו חשופים לשינויים במדד הריבית – כאשר הריבית גבוהה אנחנו משלמים יותר. אם אנחנו לוקחים משכנתא בריבית קבועה אז לא משנה מה – תמיד נאכל את הלב ונרגיש פראיירים ושאנחנו משלמים יותר מדי. אם אנחנו רוצים להיות שקטים ולהיות בטוחים שהריבית על הלוואה שלנו על הבית היא ריבית הוגנת והגיונית אנחנו חייבים להיעזר ביועץ משכנתאות אשר יסייע לנו לבחור את הריבית שהכי מתאימה לסגנון החיים שלנו ולהוצאות וההכנסות החודשיות שלנו.

סיכום או למה אין ברירה אלא לקחת הלוואה בשביל לקנות בית?

בעולם מושלם אף אחד מאתנו או לפחות רובנו לא היינו צריכים לקחת הלוואה גדולה מאוד לאורך שנים בשביל שיהיה לנו בית בבעלותנו, אולם במציאות רובנו כן ניקח הלוואה כי אחרת אף פעם לא יהיה לנו בית משלנו. אם אנחנו רוצים ליהנות מבית פרטי ואישי אנחנו חייבים ליישר קו עם כורח המציאות. כורח זה אולי לא נעים לנו ואולי לא הוגן – אבל זוהי מציאות החיים של כולנו. בימים אלו בנק ישראל הוריד את אחוז הריבית ודבר זה יכול לאפשר לנו לקחת משכנתא בתנאים טובים יותר וגם לשפר את התנאים של ההלוואה שלקחנו כבר. עלינו להיות קשובים לשינויים בכלכלת ישראל ולהתאים את ההתנהלות הכספית שלנו אליהם. רק על ידי מתן קשב לשינויים בכלכלה העולמית ובכלכלה בארץ נוכל להחזיר את ההלוואה שלנו בזמן קצר יותר מבלי שנצטרך לעמוד בפני קשיים ומעומורות בדרך.

לסיכום, ניתן לומר שכאשר אנחנו לוקחים הלוואה לקניית בית אנחנו אולי לא נמצאים במצב אידאלי אבל אנחנו יכולים בהחלט להפיק את המיטב ממצב זה. על ידי בחירה נכונה של מהלכים ופעולות נוכל לעמוד בתשלומים של ההלוואה ולהחזיר אותה בכבוד. יועץ משכנתאות ויועץ מימון מוסמך יוכלו לסייע לנו להחזיר את הלוואה מבלי שניקח יותר מדי סיכונים מיותרים מבחינה כלכלית ואישית. ייעוץ זה יאפשר לנו לחסוך כסף רב.

זקוקים לייעוץ משכנתא?

צחי גרוסמן יועץ משכנתא פרטי וצוות המשרד המסור שלו מספקים ייעוץ פיננסי למשפחות, בעיקר נושא משכנתא וניהול נכון ומושכל של כלכלת הבית. צוות המשרד מגיע עד בית הלקוח ומעניק לו ליווי אישי ללא מתווכים גם לאחר קבלת ההלוואה.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19