יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא זו הלוואה טובה


כמעט כל אדם וכל זוג בישראל שרוצה לקנות דירה צריך לחשוב על משכנתא, כי למי מאיתנו יש כסף לקנות דירה ללא הלוואה גדולה שפורסים על פני שנים רבות? אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה אומנם משלמים במשך שנים את החזר המשכנתא,אך רוב האנשים לא אוהבים את זה, לא אוהבים לדבר על המשכנתא וגם מפחדים ממנה. היום אומנם יש מדריך משכנתא שאפשר לקרוא וגם יועצי משכנתא שאפשר לגשת אליהם לפני שלוקחים את ההלוואה, אך יש כמה דברים בסיסיים שכדאי להבין עוד לפני שבוחרים משכנתא כדאית.הדבר החשוב ביותר שצריך להבין, זה שאומנם זו הלוואה מאוד גדולה  טובות שהבנק יציע לכם בחיים.

מדוע הבנק אוהב לתת משכנתאות?

גרוסמן יעוץ פיננסי מסביר לנו שלמעשה הבנק מעדיף לתת הלוואות משכנתא לעומת הלוואות אחרות, כיוון שמבחינת הבנק זה אחד מסוגי ההלוואות הכי בטוחות שיש. העניין הוא שהבנק יודע היטב שאם הלקוחות שלו לא יוכלו להחזיר את ההלוואה בגלל סיבות כאלה ואחרות, למעשה הבנק יוכל להשתמש בנכס עצמו, כך שהוא לא יאבד את הכסף שהוא הלווה. לעומת זאת, במסגרת הלוואות אחרות הבנק לא תמיד יכול להיות כל כך בטוח בכך שהלקוח יחזיר את הכסף, ולכן גם מבחינת הבנק לתת משכנתא לזוג צעיר זה צעד חיובי. חשוב לדעת שכדאי לעשות השוואת משכנתאות כדי לדעת איזה החזרי משכנתא כדאי לבקש, אך לפני הכול כדאי להבין שזו לא הלוואה כל כך מפחידה ומאיימת כמו שאולי נדמה לכם.

משכנתא לוקח מי שיש לו כסף

למרות שמשכנתא זו בדרך כלל ההלוואה הכי טובה ונוחה שהבנק יכול לתת לכם, כדאי שתבינו מדוע גרוסמן יעוץ פיננסי טוען שלמעשה את ההלוואה הזאת לוקח מי שיש לו כסף. זה לא משנה אם רוצים להגיע בעתיד לשלב של מחזור משכנתא או שרוצים לעשות חישוב משכנתא בכל שנה מחדש, כי מה שחשוב לדעת הוא שהבנק לא נותן ככה סתם לכולם את ההלוואה הזאת. כדי לקבל את ההלוואה הזו צריך להביא את ההון העצמי הראשוני, והוא צריך להיות לפחות בגובה של 25% משווי הנכס כולו. כמו כן, יש להוכיח משכורות יחסית קבועות וצריך גם להראות התנהלות תקינה של האשראי, כי ללא כל הדברים האלה הבנק עלול לסרב לתת לכם משכנתא. לכן גרוסמן יעוץ פיננסי טוען שלמעשה משכנתא מיועדת למי שיש לו כסף, כי מי שלא יכול להביא את ההון הראשוני ולעמוד בכל התנאים שצוינו כלל לא יוכל ליהנות מההלוואה הזאת.

לבדוק את המשכנתא

הדבר האחרון שעוד צריך לדעת לפני שלוקחים את הלוואת המשכנתא, זה שכדאי לבדוק אותה היטב. אפשר לעשות זאת על ידי למידה עצמית אך האמת היא שהתייעצות עם יועצים פיננסיים מקצועיים יכולה להיות יעילה יותר כיוון שליועצים בתחום יש את כל המידע הדרוש. יש לבדוק את כדאיות המשכנתא גם תוך כדי שמחזירים אותה כי לעיתים עדיף למחזר אותה וכך לשלם הרבה פחות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים