יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא זו הלוואה טובה


כמעט כל אדם וכל זוג בישראל שרוצה לקנות דירה צריך לחשוב על משכנתא, כי למי מאיתנו יש כסף לקנות דירה ללא הלוואה גדולה שפורסים על פני שנים רבות? אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה אומנם משלמים במשך שנים את החזר המשכנתא,אך רוב האנשים לא אוהבים את זה, לא אוהבים לדבר על המשכנתא וגם מפחדים ממנה. היום אומנם יש מדריך משכנתא שאפשר לקרוא וגם יועצי משכנתא שאפשר לגשת אליהם לפני שלוקחים את ההלוואה, אך יש כמה דברים בסיסיים שכדאי להבין עוד לפני שבוחרים משכנתא כדאית.הדבר החשוב ביותר שצריך להבין, זה שאומנם זו הלוואה מאוד גדולה  טובות שהבנק יציע לכם בחיים.

מדוע הבנק אוהב לתת משכנתאות?

גרוסמן יעוץ פיננסי מסביר לנו שלמעשה הבנק מעדיף לתת הלוואות משכנתא לעומת הלוואות אחרות, כיוון שמבחינת הבנק זה אחד מסוגי ההלוואות הכי בטוחות שיש. העניין הוא שהבנק יודע היטב שאם הלקוחות שלו לא יוכלו להחזיר את ההלוואה בגלל סיבות כאלה ואחרות, למעשה הבנק יוכל להשתמש בנכס עצמו, כך שהוא לא יאבד את הכסף שהוא הלווה. לעומת זאת, במסגרת הלוואות אחרות הבנק לא תמיד יכול להיות כל כך בטוח בכך שהלקוח יחזיר את הכסף, ולכן גם מבחינת הבנק לתת משכנתא לזוג צעיר זה צעד חיובי. חשוב לדעת שכדאי לעשות השוואת משכנתאות כדי לדעת איזה החזרי משכנתא כדאי לבקש, אך לפני הכול כדאי להבין שזו לא הלוואה כל כך מפחידה ומאיימת כמו שאולי נדמה לכם.

משכנתא לוקח מי שיש לו כסף

למרות שמשכנתא זו בדרך כלל ההלוואה הכי טובה ונוחה שהבנק יכול לתת לכם, כדאי שתבינו מדוע גרוסמן יעוץ פיננסי טוען שלמעשה את ההלוואה הזאת לוקח מי שיש לו כסף. זה לא משנה אם רוצים להגיע בעתיד לשלב של מחזור משכנתא או שרוצים לעשות חישוב משכנתא בכל שנה מחדש, כי מה שחשוב לדעת הוא שהבנק לא נותן ככה סתם לכולם את ההלוואה הזאת. כדי לקבל את ההלוואה הזו צריך להביא את ההון העצמי הראשוני, והוא צריך להיות לפחות בגובה של 25% משווי הנכס כולו. כמו כן, יש להוכיח משכורות יחסית קבועות וצריך גם להראות התנהלות תקינה של האשראי, כי ללא כל הדברים האלה הבנק עלול לסרב לתת לכם משכנתא. לכן גרוסמן יעוץ פיננסי טוען שלמעשה משכנתא מיועדת למי שיש לו כסף, כי מי שלא יכול להביא את ההון הראשוני ולעמוד בכל התנאים שצוינו כלל לא יוכל ליהנות מההלוואה הזאת.

לבדוק את המשכנתא

הדבר האחרון שעוד צריך לדעת לפני שלוקחים את הלוואת המשכנתא, זה שכדאי לבדוק אותה היטב. אפשר לעשות זאת על ידי למידה עצמית אך האמת היא שהתייעצות עם יועצים פיננסיים מקצועיים יכולה להיות יעילה יותר כיוון שליועצים בתחום יש את כל המידע הדרוש. יש לבדוק את כדאיות המשכנתא גם תוך כדי שמחזירים אותה כי לעיתים עדיף למחזר אותה וכך לשלם הרבה פחות.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19