יועץ משכנתאות פרטי

מחזור משכנתא


באמצעות מחזור משכנתא ניתן לשנות את תנאי המשכנתא הקיימת ואף לפרוע אותה לגמרי. עם השנים המצב הכלכלי של המשפחה משתנה, בין אם לטובה ובין אם לרעה, וכל שינוי כזה משפיע על היכולת לפרוע את החוב. מיחזור משכנתא מאפשר לכם לקחת משכנתא בתנאים המתאימים לכם כרגע. ההלוואה החדשה כוללת כמובן את ההלוואה הקודמת, אבל בתנאים יותר מתאימים עבורכם. מומלץ לבצע צעד זה בעזרת יועץ משכנתאות מוסמך, כדי לוודא שהעמלות והתשלומים החדשים אכן תואמים ליכולות הכלכליות שלכם.

מהו מחזור משכנתא

מחזור משכנתא היא האפשרות לקבל משכנתא בתנאים חדשים, משופרים עבורכם. משום שלוקחים משכנתא להרבה שנים, לא תמיד התנאים שחתמתם עליהם עם רכישת הדירה תואמים לתנאים שלכם כיום. לכן אפשר למחזר משכנתא ולקחת משכנתא חדשה בתנאים החדשים:

  • ריווח או צמצום השנים – אם למשל אתם רואים שאתם מתקשים להחזיר את התשלומים החודשיים, חבל להיכנס לחובות. עדיף לבצע מיחזור משכנתא ולרווח את השנים. לחלופין, אם מצבכם הכלכלי השתפר ואתם מעוניינים לקצר את משך השנים שבהם אתם משלמים, תוכלו לצמצם את שנות ההחזר.
  • ריבית – ריבית זהו נתון שמשתנה עם השנים. אם נטלתם משכנתא והריבית שלכם פחות טובה מזו הנהוגה כיום, תוכלו לסלק את המשכנתא הקודמת ולמחזר אותה למשכנתא משופרת.
  • פירעון הלוואה קיימת – אפשר גם לפרוע את המשכנתא בבת אחת וגם פעולה זו היא מחזור משכנתא. עם זאת, כדאי לבדוק את גובה העמלה בגין פעולה זו.

יועץ משכנתאות מקצועי

בכל מקרה ובו אתם מעוניינים למחזר משכנתא, מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות מוסמך. אנו בחברה של צחי גרוסמן נוכל לבדוק את התנאים החדשים המוצעים לכם ולבצע עבורכם את החישוב הנכון. החישוב לוקח בחשבון את התנאים החדשים לעומת הישנים, את גובה ההחזר החודשי ואף את תנאי פוליסת הביטוח שלכם, המותאמות למשכנתא הקודמת.

יועץ משכנתאות יבדוק עבורכם אם אכן מיחזור המשכנתא משנה את גובה ההחזר החודשי, כפי שרציתם. אנא התקשרו או השאירו פרטים באתר ונציג מטעם חברת צחי גרוסמן יועץ משכנתאות יתקשר אליכם עם כל הפרטים על מחזור משכנתא.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים