יועץ משכנתאות פרטי

ניהול כלכלת משפחה חד הורית


הבחירה להביא ילדים לעולם יכולה להסב לנו אושר רב. עם האושר שבאהבת הילדים שלנו מגיעה גם אחריות גדולה. האחריות לדאוג לכל הצרכים הכלכליים שלהם. כאשר המסגרת המשפחתית שלנו מתפרקת ואנחנו נאלצים לגדל את הילדים שלנו לבד ללא תמיכה של בן או בת זוג הקושי הוא גדול. ניהול כלכלת משפחה במשפחה חד הורית יכול להיות משימה לא פשוטה ואתגר גדול מאוד. רבים מאתנו לא מודעים לכך שלמשפחות חד הוריות או למפרנסים יחידים יש הרבה זכויות בביטוח לאומי ובמס הכנסה. בנוסף לכך יועץ פיננסי מוסמך יוכל לעזור לנו לכלכל את הצעדים הכלכליים שלנו בחכמה רבה יותר ולחסוך את הכסף שלנו מבלי לוותר על איכות החיים שלנו ושל הילדים שלנו.

ניהול כלכלת משפחה של משפחות חד הוריות – טיפים

יש הרבה טיפים שונים שיכולים לעזור למשפחות חד הוריות לנהל את כלכלת המשפחה שלהם בצורה נבונה יותר. אחד הדברים הכי חשובים שאנחנו יכולים לעשות בתחום זה הוא להיות מודעים לכל כסף שאנחנו מוציאים.  אנחנו יכולים למשל לנהל מסגרת הוצאות חודשית או שבועית. במסגרת של ההוצאות שלנו אנחנו יכולים לכלול גם סכום להוצאות לא צפויות כמו טיפולי שיניים או טיפולים לרכב שלנו במוסך. בצורה זו נוכל להיות רוב הזמן בשליטה על הכספים שאנחנו מוציאים.  טיפ נוסף שיכול מאוד לעזור לנו הוא לקרוא את כל החשבונות שאנחנו מקבלים, לא פעם קורה שחברת המים או חברת הפלאפון שלנו עושה טעויות בחיוב שלנו.

ניהול כלכלת משפחה של משפחות חד הוריות – איך אנחנו יכולים לחסוך?

אחד התחומים שכל משפחה (וגם משפחה חד הורית) מוציאה עליה הכי הרבה כסף הוא המשכנתא שלנו. כאשר אנחנו צריכים לשלם משכנתא אנחנו צריכים לדאוג שכל חודש יהיה לנו את הסכום המדויק אותו אנחנו חייבים להחזיר לבנק. אם אנחנו רוצים לחסוך בתשלומי המשכנתא שלנו ולהקטין אותם אנחנו יכולים לפנות ליועץ משכנתאות שיסייע לנו למחזר את המשכנתא שלנו. מיחזור המשכנתא שלנו יכול להקטין את הסכום החודשי שנחזיר מדי חודש לבנק (אבל יאריך את התקופה שבה נצטרך להחזיר את המשכנתא במספר שנים או חודשים) וכך נוכל לחסוך יותר כסף ללימודים של הילדים שלנו או להוצאות השוטפות שלנו.

ניהול כלכלת משפחה של משפחות חד הוריות – למה חשוב לחסוך ביחד כל המשפחה?

לסיכום, ניתן לומר, שכאשר אנחנו רוצים לחסוך אנחנו צריכים לחסוך ביחד כל המשפחה. כאשר נהיה מודעים ביחד כמשפחה להוצאות שלנו יהיה לנו יותר כוח לחסוך ויותר כוח להחליט איך ועל מה כדאי לנו להוציא את הכסף שלנו. כך למשל אם יש לנו ילדים בגיל הנעורים אנחנו יכולים בהחלט לדרוש מהם לחסוך על ידי כך שניתן להם סכום קבוע של דמי כיס או על ידי כך שהם ישתמשו פחות בפלאפון שלהם. חיסכון משפחתי יוכל לאפשר לכולנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר כמשפחה אחת מאוחדת.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

מקצועי, סבלני, ליווי צמוד לאורך כל הדרך ועזרה בכל הקשיים והשאלות!!! תותח (:
sharon katzav
sharon katzav
19:40 19 Mar 20
צחי ובת אל היקרים, אין לי מילים להודות לכם על הסיוע המהיר.. המקצועי והכי חשוב... חסכתם לאימא שלי עשרות אלפי שקלים בריביות של המשכנתא... צחי... אתה פשוט בן אדם שאפשר לסמוך עלייך וזאת ידעתי מהרגע הראשון שפגשתי אותך, יחד עם בת אל אתם צוות מנצח!!!אז אלפי תודות ואני ממליצה עליהם בחום ובעיניים עצומות!!!!
miri dok
miri dok
07:31 15 Mar 20
תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19