יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא דרך האינטרנט – ממה כדאי להיזהר?


משכנתא דרך האינטרנט – ממה כדאי להיזהר?

משכנתא דרך האינטרנט? נשמע מפתיע. אחרי הכול מדובר בסכומי כסף גדולים מאוד ובשעבוד של נכס יקר. איך אפשר לבצע את כל זה בלי לשבת פנים מול פנים לחתום באופן פיזי ולראות עם מי בדיוק עושים עסקים?

אז האמת היא שהעולם של היום כבר לא ממש מופתע מההתקדמות הזו. אחרי שאת כל החיים שלנו אנחנו מנהלים באמצעים וירטואליים, הרי לא מן הנמנע כי גם כאשר הגענו לתחום המשכנתאות נוכל לקצר הליכים ולבצע את כל מה שכרוך בנטילת משכנתא – בלי לצאת מהבית.

משכנתא זה עניין רציני

ברור כי משכנתא זהו נושא מאוד רציני. אחרי הכול מדובר בהלוואה בסדר גודל עצום. ברוב המקרים תהיה זו ההלוואה הכי גדולה אותה לוקח האדם על עצמו האדם במשך כל חייו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב לפני שקופצים למים ובטרם מקבלים החלטות. האפשרות של משכנתא דרך האינטרנט למעשה אינו מפריע לנו לבדוק את כל האופציות ואת כל האפשרויות כאשר אנחנו יכולים לשלוח את כל השאלות שלנו אל הבנק ולקבל את כל התשובות. כולל השוואות בין הבנקים, בחינה של כל סוגי הריביות ועוד. אך ברוב המקרים עדיף להיעזר ביועץ משכנתאות אשר מציע ייעוץ משכנתא אובייקטיבי וכך למעשה יקבל הלקוח את כל המידע הכי אמין והכי נכון עבורו.

מהי משכנתא דרך האינטרנט ואיך זה מתנהל למעשה?

כאשר הלקוח קבל החלטה והוא יודע מה הוא בעצם רוצה, הוא יכול לפנות אל הבנק ממנו הוא רוצה לקבל את המשכנתא ולהגיש את הבקשה. הוא יקבל הצעה מתאימה בהתאם לדרישות שלו והתנאים המתאימים לו, מכאן והלאה העניין יוכל להתגלגל במהירות והוא יוכל לקבל את המשכנתא מהר יותר מאשר בכל צורה אחרת. כמובן שיהיה עליו לשלוח את כל הניירת ואת כל המסמכים הדרושים. התכתובת המהירה בינו ובין הבנק יוכל לזרז את כל ההליכים ולחסוך את כל ה'לך ושוב' שמתרחש על פי רוב כאשר באים להוציא את המשכנתא באופן פיזי.

מלבד זאת, יקבל הלקוח את האפשרות לעקוב לאורך כל הדרך אחר התהליך של בקשת המשכנתא על ידי כניסה באמצעות סיסמא. כך הוא יוכל לדעת בכל רגע נתון ומכל מקום מה קורה עם המשכנתא שלו.

מהם החסרונות בלקיחת משכנתא באון-ליין?

יש אנשים שלקחו את כל הנושא של שירותים מקוונים און ליין רחוק מידי. הם החלו לגלות אימון עיוור בכל מי שנותן להם הצעות מפתות ומציע להם לחסוך, עד שהם כמעט לא פונים לבדוק עוד אפשרויות. ברור כי קבלת משכנתא מידית עשויה להיות מפתה במיוחד ועבור רבים יהיה זה פיתוי שהם לא יעמדו בו. אך חשוב לדעת כי כל בנק יש לו האינטרסים שלו וגם אם הם ישוו מול בנקים נוספים, עדיין לא ממש בטוח שהם יקבלו את המידע הכי מתאים והכי נכון עבורם. על כן, יש לנהוג בזהירות רבה ולבדוק היטב גם בעזרת אנשי מקצוע חיצוני שאינו קשור לבנק.

ממה צריך להיזהר ולמה חשוב לשים לב ודגש במידה והחלטתם לקחת הצעה למשכנתא דיגיטלית?

אם בכל זאת החלטתם ללכת על משכנתא דיגיטלית, אתם רוצים ליהנות מחיסכון בזמן, מהאפשרות לבצע את הכול מהבית בלי לכתת רגליים ובלי לטרוח יותר מידי סביב המשכנתא, חשוב שתזכרו כי אם לא תיעזרו באיש מקצוע בתחום המשכנתאות, אתם עשויים ליפול. אתם תמצאו את עצמכם משלמים עלויות מיותרות, מקבלים את תמהיל המשכנתא שלא הכי מתאים עבורכם ובקיצור, המשכנתא לא ממש תהיה תפורה למידותיכם. אז שימו לב…

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים

תותח אמיתי!!תודה רבה לצחי, סיוון ובתאל,על עבודה מקצועית, מהירה, אכפתיתעל הכנות והיושר.לא מעגלים פינות ומשקיעים בלקוח מתחילת התהליך ועד סופו!משכנתא זהו הליך מסובך עם צורך להבין הרבה משתנים הקשורים לריביות, גובה המשכנתא, החזר חודשי, הליך מול הבנק וכו'.צחי מבהיר את הכל (ומעבר), מדבר בגובה העיניים, מסביר הכל כמו שצריך, ותמיד קשוב ועונה לשאלות, עד שהכל אכן מובן. ובסוף, הוא חוסך המון כסף לאורך כל חיי המשכנתא, והולך עד הסוף עם הלקוח מול הבנק!יישר כוח!! ממליץ מאוד!!
chen rosin
chen rosin
07:08 24 Feb 20
המלצה חמה על צחי גרוסמן!אדם מקצועי ביותר בתחום המשכנתאות.נתן את הנשמה, השקיע רבות והגיע לתוצאות נהדרות עבורנו.גם עוזרתו סיוון הייתה תמיד זמינה עבורנו, בצורה הכי טובה ונעימה שאפשר .לא היינו צריכים לעשות כלום. קיבלנו מצחי מענה וטיפול בכל מה שהיה צריך - והכל בצורה הכי טובה שאפשר לבקש.נשאר לנו רק להגיד המון תודה.משפחת ביילין
Luba Beilin
Luba Beilin
09:00 26 Jan 20
את צחי הכרתי לפני כשנתיים וחצי לאחר רכישת קרקע לבנייה ולקראת תוכנית שאפתנית לתחילת בנייה. הייתי בטוח כי לפנינו דרך ללא מוצא בשל מורכבות תיק המשכנתא הנדרש, אך צחי הבטיח כי יעשה כל מאמץ, וקיים. רץ, שכנע ועמל בין כל הגורמים הרלוונטיים, לא ויתר ובסוף מאמציו נשאו פרי. גם כאשר במהלך הבנייה, עלה חשש שנאלץ לוותר על רבים מהמתוכנן בשל חריגות תקציב, חזרתי לצחי, עם בקשה מורכבת לא פחות. לא היה לי איך להתאכזב, אלא רק להיות מופתע עוד יותר מהדביקות והנכונות של צחי לעזור. ולהצליח. אין לי אוצר מילים מספק על-מנת להודות לצחי. מבלי להתמעמע: פנייה לשירותיו של צחי היא ההחלטה הנכונה שלכם. ללא כל ספק, שיקול או טענה. מומלץ בחום!
Marat Gartsman
Marat Gartsman
08:47 26 Jan 20
קיבלנו מצחי והצוות המצויין שלו שירות ליווי לקיחת משכנתא. מאוד התרשמנו מהמקצועיות, ההבנה וההתחשבות ברצונות והצרכים שלנו כלקוחות בתהליך בניית המשכנתא. בנוסף, ניהלו לנו אחלה מלחמת מחירים בין הבנקים ולא עצרו עד שהגענו להצעה הטובה ביותר. ממליץ בחום!!
מיכאל וינר
מיכאל וינר
11:10 24 Dec 19
במהלך השנתיים האחרונות עברנו עם צחי תהליך של לקיחת משכנתא ובנייה של בית.התלבטנו האם לקחת יועץ משכנתאות, חשבנו לעצמינו מחשבות כאלה ואחרות: -לכאורה כל המידע נמצא ברשת, אולי אם נתאמץ קצת ללמוד את הנושא, נוכל לקבל החלטות מושכלות בעצמינו ולחסוך את התשלום ליועץ.- מה יועץ משכנתאות יוכל לחדש לנו? - תהליך הרכישה והבניה כולל כל כך הרבה התעסקות עם ספקים ואנשי מקצוע, למה לצרף עוד מישהו לרשימה המתארכת ממילא...ועוד מחשבות כאלה ואחרות.אך, מתוך הבנה שתהליך כזה עשוי לחסוך לנו כספים רבים, ואין לנו כלים ללמוד את השטח לעומק מכל צדדיו החלטנו לפנות לצחי.צחי הפליא בידיעותיו לעומק של כל התחום. יש לו רמת שירות גבוהה ואכפתיות ללקוחות. הוא זמין לכל שאלה, פנוי לכל אי הבנה, משיב בסבלנות ומתוך הכרות רבת שנים עם תחום המשכנתאות בארץ.הוא מגיע פיזית לפגישות עם הבנק, ועוזר כדי לקבל משכנתא בתנאים הטובים ביותר.בפועל ההשקעה הזו, חוסכת כספים רבים!אנחנו ממליצים מאוד להעזר בשרותיו! בהצלחה ברכישה, בבניה ובכל מה שתעשו בדרך..
Zvi Noy
Zvi Noy
10:26 11 Dec 19
זכיתי ליהנות משירותיו של צחי גרוסמן והרגשתי צורך עז לשתף את החוויה- אתחיל בזה שהוא אדם מאוד נעים עם יחסי אנוש מצוינים! שזה בעיניי הדבר הראשון שחשוב. כי אם מרגישים נוח מול אותו אדם מקצועי כבר הכל מתחיל ברגל ימין. מלבד כלים ניהוליים ופיננסים אשר הביא עימו למפגש איתנו, צחי ליווה אותנו בכל שלב ובכל רגע. תמיד היה זמין לשאלות או תהיות. השתתף בכל השלבים - ולא עזב ידינו לרגע. בימים קשים שהיינו לחוצים בטירוף לפני החלטות גורליות עבורנו, הקול שלו (אמיתי לגמרי...) היה מיד מרגיע אותנו. טון הדיבור שלו, הביטחון שלו הידע והניסיון גרמו לנו להישאר במקום ולהרגיש שאנו במקום מבטחים. מה גם שביום יום אנחנו עובדים סביב השעון ולא מצליחים לזכור מה צריך לעשות ואיך. צחי ליווה אותנו בצורה כל כך מסודרת, רצופה ואכפתית שגרמה לכל החוויה להיות די נהדרת ופחות מתישה.. לסיכום- צחי- השארת לנו טעם לעוד.... מומלץ ביותר!
רלי יושעי
רלי יושעי
08:35 24 Nov 19