יועץ משכנתאות פרטי

משכנתא דרך האינטרנט – ממה כדאי להיזהר?


משכנתא דרך האינטרנט – ממה כדאי להיזהר?

משכנתא דרך האינטרנט? נשמע מפתיע. אחרי הכול מדובר בסכומי כסף גדולים מאוד ובשעבוד של נכס יקר. איך אפשר לבצע את כל זה בלי לשבת פנים מול פנים לחתום באופן פיזי ולראות עם מי בדיוק עושים עסקים?

אז האמת היא שהעולם של היום כבר לא ממש מופתע מההתקדמות הזו. אחרי שאת כל החיים שלנו אנחנו מנהלים באמצעים וירטואליים, הרי לא מן הנמנע כי גם כאשר הגענו לתחום המשכנתאות נוכל לקצר הליכים ולבצע את כל מה שכרוך בנטילת משכנתא – בלי לצאת מהבית.

משכנתא זה עניין רציני

ברור כי משכנתא זהו נושא מאוד רציני. אחרי הכול מדובר בהלוואה בסדר גודל עצום. ברוב המקרים תהיה זו ההלוואה הכי גדולה אותה לוקח האדם על עצמו האדם במשך כל חייו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב לפני שקופצים למים ובטרם מקבלים החלטות. האפשרות של משכנתא דרך האינטרנט למעשה אינו מפריע לנו לבדוק את כל האופציות ואת כל האפשרויות כאשר אנחנו יכולים לשלוח את כל השאלות שלנו אל הבנק ולקבל את כל התשובות. כולל השוואות בין הבנקים, בחינה של כל סוגי הריביות ועוד. אך ברוב המקרים עדיף להיעזר ביועץ משכנתאות אשר מציע ייעוץ משכנתא אובייקטיבי וכך למעשה יקבל הלקוח את כל המידע הכי אמין והכי נכון עבורו.

מהי משכנתא דרך האינטרנט ואיך זה מתנהל למעשה?

כאשר הלקוח קבל החלטה והוא יודע מה הוא בעצם רוצה, הוא יכול לפנות אל הבנק ממנו הוא רוצה לקבל את המשכנתא ולהגיש את הבקשה. הוא יקבל הצעה מתאימה בהתאם לדרישות שלו והתנאים המתאימים לו, מכאן והלאה העניין יוכל להתגלגל במהירות והוא יוכל לקבל את המשכנתא מהר יותר מאשר בכל צורה אחרת. כמובן שיהיה עליו לשלוח את כל הניירת ואת כל המסמכים הדרושים. התכתובת המהירה בינו ובין הבנק יוכל לזרז את כל ההליכים ולחסוך את כל ה'לך ושוב' שמתרחש על פי רוב כאשר באים להוציא את המשכנתא באופן פיזי.

מלבד זאת, יקבל הלקוח את האפשרות לעקוב לאורך כל הדרך אחר התהליך של בקשת המשכנתא על ידי כניסה באמצעות סיסמא. כך הוא יוכל לדעת בכל רגע נתון ומכל מקום מה קורה עם המשכנתא שלו.

מהם החסרונות בלקיחת משכנתא באון-ליין?

יש אנשים שלקחו את כל הנושא של שירותים מקוונים און ליין רחוק מידי. הם החלו לגלות אימון עיוור בכל מי שנותן להם הצעות מפתות ומציע להם לחסוך, עד שהם כמעט לא פונים לבדוק עוד אפשרויות. ברור כי קבלת משכנתא מידית עשויה להיות מפתה במיוחד ועבור רבים יהיה זה פיתוי שהם לא יעמדו בו. אך חשוב לדעת כי כל בנק יש לו האינטרסים שלו וגם אם הם ישוו מול בנקים נוספים, עדיין לא ממש בטוח שהם יקבלו את המידע הכי מתאים והכי נכון עבורם. על כן, יש לנהוג בזהירות רבה ולבדוק היטב גם בעזרת אנשי מקצוע חיצוני שאינו קשור לבנק.

ממה צריך להיזהר ולמה חשוב לשים לב ודגש במידה והחלטתם לקחת הצעה למשכנתא דיגיטלית?

אם בכל זאת החלטתם ללכת על משכנתא דיגיטלית, אתם רוצים ליהנות מחיסכון בזמן, מהאפשרות לבצע את הכול מהבית בלי לכתת רגליים ובלי לטרוח יותר מידי סביב המשכנתא, חשוב שתזכרו כי אם לא תיעזרו באיש מקצוע בתחום המשכנתאות, אתם עשויים ליפול. אתם תמצאו את עצמכם משלמים עלויות מיותרות, מקבלים את תמהיל המשכנתא שלא הכי מתאים עבורכם ובקיצור, המשכנתא לא ממש תהיה תפורה למידותיכם. אז שימו לב…

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
058-4640101
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות חייגו עכשיו:
03-5017237
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

השירותים שלי

לקוחות ממליצים